Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Swoje "pięć groszy" wpłaciłem, bo to nasze forum ...

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

"bo nasze forum na to zasługuje"

 

 

Nasze wpłaty w maju 2023r. 

145,00 zł

205,00 zł

695,00 zł

(stan na 12-05-2023r.)

 

 

Potrzebujemy jeszcze co najmniej  2.000,00 zł

/ w kwietniu z wpłat wpłynęło ponad 5 tys zł ! /   

 

:) Proszę o wpłaty :)

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc  lub darowizna na klub

 

 

==================================================================

PS. 

Zostały opłacone już 4 faktury na 2,627,02 zł !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty trochę przyhamowały, ale ...  pewnie będzie lepiej. Do końca miesiąca jeszcze daleko 😜 Może uda się uzyskać wynik taki jak w kwietniu ?

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

"bo nasze forum na to zasługuje"

 

 

Nasze wpłaty w maju 2023r. 

145,00 zł

205,00 zł

695,00 zł

915,00 zł 

1.215,00 zł

1.445,00 zł

(stan na 30-05-2023r.)

 

 

Potrzebujemy jeszcze co najmniej  1.280,00 zł

/ w kwietniu z wpłat wpłynęło ponad 5 tys zł ! /   

 

:) Proszę o wpłaty :)

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc  lub darowizna na klub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od początku maja uzbierało się ponad 1400 zł Waszych wpłat. Do końca miesiąca zostało kilka dni.

Nie ma szans aby powtórzył się wynik z kwietnia, ale może jeszcze ktoś z Was zdecyduje się na przelew.

 

:) Proszę o wpłaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

 

 

Od początku maja uzbierało się ponad 1300 zł Waszych wpłat. Do końca zostało kilka dni. Nie ma szans aby powtórzył się wynik z kwietnia, ale może jeszcze ktoś z Was zdecyduje się na przelew.

 

:) Proszę o wpłaty :)

Temat należy zduplikować do tych najczęściej przeglądanych :)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień był rekordowy - przypominam - ponad 5 tys zł z Waszych wpłat ! 🙂    W maju już tak pięknie nie było - z wpłat uzbierało się tylko 1,5 tys zł czyli około 30 % tego co w kwietniu. 

 

Zobaczymy co przyniesie czerwiec 😜

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

"bo nasze forum na to zasługuje"

 

 

Nasze wpłaty w czerwcu 2023r. 

 

100,00 zł - to moja wpłata na dobry początek 

 

105,00 zł 

220,00 zł

230,00 zł

280,00 zł

290,00 zł

475,00 zł

595,00 zł

 

(stan na  19 - 06 - 2023r.)

 

/ w kwietniu z wpłat wpłynęło ponad 5 tys zł ! W maju tylko 1,45 tys zł /   

 

:) Bardzo, proszę o wpłaty :)

( to już prawie koniec miesiąca, dlatego jeszcze bardziej proszę o wpłaty )

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc  lub darowizna na klub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum wszyscy dobrze się "bawią", ale jeśli miesiąc w miesiąc nie będzie od Was, wpłat na poziomie kwietnia, to zabawa się niestety skończy.  Jak wiecie ostatni weekend to Lublin i dwudniowa konferencja /spotkanie w Lublinie w LCK. Impreza wielowymiarowa z wykładami i spotkaniami z bardzo ciekawymi ludźmi. Ja byłem w środku tego wydarzenia więc moja ocena nie jest obiektywna, ale na bazie tego co widziałem i czego doświadczyłem,  wiem że niewiele się zmieniło - jest bardzo mała grupa klubowiczów którzy chcą coś zrobić  i ogromna rzesza tych którzy chętnie korzystają z pracy i wysiłku innych. Jednak, to nie będzie trwało wieki, bo w końcu kilku osobom się znudzi bezinteresowne działanie na rzecz ogółu. 

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpłacałem już w tym miesiącu, ale skoro sytuacja jest nieciekawa, to wpłacę dzisiaj jeszcze raz. Tym razem 100 zł. Forum KMZiZ to cześć mojego życia. Wpadam tutaj codziennie i brakowało by mi wizyt tutaj, gdyby forum trzeba było zamknąć.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ladek22 napisał(-a):

Wpłacałem już w tym miesiącu, ale skoro sytuacja jest nieciekawa, to wpłacę dzisiaj jeszcze raz. Tym razem 100 zł. Forum KMZiZ to cześć mojego życia. Wpadam tutaj codziennie i brakowało by mi wizyt tutaj, gdyby forum trzeba było zamknąć.

Przemysław to szlachetne z Twojej strony, ale czy tak ma to wyglądać? No chyba nie.

Ja prócz składki członkowskiej, wpłacam regularnie na utrzymanie forum co miesiąc.

Każdy z nas bierze udział w tej podróży, ale tylko kapitan, załoga i kilkunastu pasażerów ponosi jej koszty.

Nie sądzę, aby była to zła wola użytkowników forum, choć i taka pewnie też w paru przypadkach może się zdarzyć.

W moim przekonaniu powodem tej sytuacji jest brak informacji.

Gdyby na głównej wisiał licznik, który byłby na bieżąco aktualizowany, sprawa wyglądałaby inaczej.

Nawet tak jak wspomniałem dziś; może warto pokusić się o zautomatyzowanie wiadomości wrzucanej jako spam to każdego działu i tematu na forum.

Informacja o prośbę w dokonywaniu wpłat winna pojawiać się pod koniec pierwszej dekady każdego miesiąca jak również na początku trzeciej.

Wklepywanie tego ręcznie jest irytujące i żenujące.

Informacja w tym temacie przesłana przez Eugeniusza @Eugeniusz Szwedw moim przekonaniu jest niewystarczająca lub zwyczajnie po chamsku olewana.

Z koleżeńskim pozdrowieniem!

Łukasz

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Autor1984 napisał(-a):

Przemysław to szlachetne z Twojej strony, ale czy tak ma to wyglądać? No chyba nie.

Ja prócz składki członkowskiej, wpłacam regularnie na utrzymanie forum co miesiąc.

Każdy z nas bierze udział w tej podróży, ale tylko kapitan, załoga i kilkunastu pasażerów ponosi jej koszty.

Nie sądzę, aby była to zła wola użytkowników forum, choć i taka pewnie też w paru przypadkach może się zdarzyć.

W moim przekonaniu powodem tej sytuacji jest brak informacji.

Gdyby na głównej wisiał licznik, który byłby na bieżąco aktualizowany, sprawa wyglądałaby inaczej.

Nawet tak jak wspomniałem dziś; może warto pokusić się o zautomatyzowanie wiadomości wrzucanej jako spam to każdego działu i tematu na forum.

Informacja o prośbę w dokonywaniu wpłat winna pojawiać się pod koniec pierwszej dekady każdego miesiąca jak również na początku trzeciej.

Wklepywanie tego ręcznie jest irytujące i żenujące.

Informacja w tym temacie przesłana przez Eugeniusza @Eugeniusz Szwedw moim przekonaniu jest niewystarczająca lub zwyczajnie po chamsku olewana.

Z koleżeńskim pozdrowieniem!

Łukasz

 

Wspaniała, budująca zachęta...


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś kiedyś powiedział, że chamstwo jest domeną ludzi inteligentnych. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Anansi napisał(-a):

 

Wspaniała, budująca zachęta...

Wpłaciłeś? :)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Wpłaciłeś? :)

 

Będziemy teraz odpytywani kto wpłacił a kto nie?

Podział na lepszych i gorszych w zależności od wpłaty? czy tego co na nim napisał? ile lat się udzielał  (za darmo) bo na darmowym forum itd...

Tekst z prośbą o wpłaty WSZEDZIE to powód aby całkiem przestać tu zaglądać.

Wpłacajcie bo zamkniemy, czemu nie wpłacacie itd.... trudno się to czyta.

 

Inne czasy nastały,  niestety.... forum przestanie istnieć 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sądzicie że jest mi miło i że czuję się dobrze z tymi przypomnieniami o wpłaty ? Nie, nie jest ! Ale, co można innego zrobić ? Skoro większość poza korzystaniem z forum nie przejawia jakiejkolwiek aktywności klubowej. Jest garstka klubowiczów którzy poświęcają własny prywatny czas i własne pieniądze żeby coś zrobić dla innych. Przykłady - proszę, to tylko te ostatnie - przewiezienie zegara z pracowni Marka Binia do Lublina z demontażem, montażem itp.  - pokryte z własnej kieszeni ! Przygotowanie wykładów, wystaw itd. Praca prawnika nad dokumentami !!! Wydane własne pieniądze na dziesiątki litrów paliwa !  Nikt nikomu nie zapłacił ! Bo żaden z tych klubowiczów nawet nie wspomniał o pieniądzach ! Kilku chciało wręcz zapłacić za udział ! Owszem noclegi nic ich nie kosztowały ale to jedyna gratyfikacja jaką otrzymali.

Nie chcecie wpłacać na utrzymanie swojego  forum, to nie wpłacajcie, ale wtedy ono rzeczywiście przestanie istnieć. To jest Wasz wybór. 

 

 

 

Kwiecień był rekordowy - przypominam - ponad 5 tys zł z Waszych wpłat ! 🙂    W maju już tak pięknie nie było - z wpłat uzbierało się tylko 1,5 tys zł czyli około 30 % tego co w kwietniu. 

 

Zobaczymy co przyniesie czerwiec 😜

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

"bo nasze forum na to zasługuje"

 

 

Nasze wpłaty w czerwcu 2023r. 

 

100,00 zł - to moja wpłata na dobry początek 

 

105,00 zł 

220,00 zł

230,00 zł

280,00 zł

290,00 zł

475,00 zł

595,00 zł

825,00 zł

 

(stan na  21 - 06 - 2023r.)

 

/ w kwietniu z wpłat wpłynęło ponad 5 tys zł ! W maju tylko 1,45 tys zł /   

 

:) Bardzo, proszę o wpłaty :)

( to już prawie koniec miesiąca, dlatego jeszcze bardziej proszę o wpłaty )

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc  lub darowizna na klub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paweł Bury. napisał(-a):

 

Będziemy teraz odpytywani kto wpłacił a kto nie?

Podział na lepszych i gorszych w zależności od wpłaty? czy tego co na nim napisał? ile lat się udzielał  (za darmo) bo na darmowym forum itd...

Tekst z prośbą o wpłaty WSZEDZIE to powód aby całkiem przestać tu zaglądać.

Wpłacajcie bo zamkniemy, czemu nie wpłacacie itd.... trudno się to czyta.

 

Inne czasy nastały,  niestety.... forum przestanie istnieć 

 

 

Nie Pawle, @Anansiużył sarkazmu, który nie za bardzo rozumiem czym był spowodowany?

Tym, że podałem jedną z dróg rozwiązań dla istniejącego problemu? Czy tym, że nie dopuszczamy do wiadomości, że takowy istnieje?

Czy ktokolwiek na tym forum nadwyręży budżet jak wpłaci jakąś kwotę? 5,10,20,30,50, a może i 100zł na miesiąc?

Chcesz mi powiedzieć, że nie będziesz zaglądał, bo prosimy łaskawie o wpłaty?

Ten podział występuje od dawna, wspomniana przeze mnie załoga (to wszyscy Przyjaciele Klubu, którzy rozumieją istotę problemu, jak również część anonimowych darczyńców).

Kapitanem jest Eugeniusz, który musi spiąć sprawy zawodowe, stowarzyszeniowe, prywatne i chociażby to forum, na które ładuje się setki zdjęć dziennie, a te zajmują miejsce na przestrzeni dysku. A za to no niestety trzeba płacić.

Mi jest głupio, że doszło do sytuacji, że o takie wpłaty, trzeba prosić, ale takie nastały czasy.

Masz lepsze rozwiązanie? Z chęcią przeczytam!

 

Gdyby każdy korzystający wpłacił to minimum raz w miesiącu, to skończyłby się spam, który tak bardzo Ci dokucza.

 

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

 

Nie Pawle, @Anansiużył sarkazmu, który nie za bardzo rozumiem czym był spowodowany?

 

 

 

 

 

I tu leży sedno oraz bezsens wyjaśniania zarazem.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Anansi napisał(-a):

 

I tu leży sedno oraz bezsens wyjaśniania zarazem.

No cóż.

Z takim podejściem nasuwa mi się tylko powiedzenie:

 

przepaść.jpg


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dobrym pomysłem by było utworzyć coś takiego jak smsy charytatywne. Wysyłasz smsa za 5 czy 10 zł, a dochód wpływa na konto Stowarzyszenia KMZiZ. Zna się ktoś na tym jak to działa i jak to się załatwia? Ja lubię tę formę pomocy, bo szybko to działa i mało wymaga zachodu.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Autor1984 napisał(-a):

 

Gdyby każdy korzystający wpłacił to minimum raz w miesiącu, to skończyłby się spam, który tak bardzo Ci dokucza.

 

Brzmi jak propozycja nie do odrzucenia, sycylijskie ultimatum. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

"bo nasze forum na to zasługuje"

 

 

Nasze wpłaty w czerwcu 2023r. 

 

100,00 zł - to moja wpłata na dobry początek 

 

105,00 zł 

220,00 zł

230,00 zł

280,00 zł

290,00 zł

475,00 zł

595,00 zł

825,00 zł

985,00 zł

 

(stan na  22 - 06 - 2023r.)

 

/ w kwietniu z wpłat wpłynęło ponad 5 tys zł ! W maju tylko 1,45 tys zł /   

 

:) Bardzo, proszę o wpłaty :)

( to już prawie koniec miesiąca, dlatego jeszcze bardziej proszę o wpłaty )

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc  lub darowizna na klub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a może zadziałać w drugą stronę? Bo wszystkie wpisy i prośby dotyczą części przychodowej, a przecież jest też kosztowa, gdyby rozpisać w miarę szczegółowo wszystkie koszty funkcjonowania forum (serwery, certyfikaty, licencje, księgowość, logistyka, obsługa IT itd.) być może pojawiły by się informacje / propozycje od Klubowiczów dot. konkurencyjnych (tańszych) usług, które sami świadczą albo z których korzystają. Zakładam że w wewnętrznym gronie Zarząd/Stowarzyszenie to analizuje, ale im więcej głów tym więcej pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę zweryfikować ile kosztowałoby utrzymanie miejsca na serwerach dla forum w firmie z Grupy Kapitałowej, w której pracuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od kwestii współudziału finansowego w funkcjonowaniu forum, może warto rozważyć również opcję ochrony skromnych zasobów pojemnościowych serwera i wprowadzić np. dzienne limity w ilości publikowanych fotek "nadgarstkowych", czy też wszystkich wątkach forumowych🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

Abstrahując od kwestii współudziału finansowego w funkcjonowaniu forum, może warto rozważyć również opcję ochrony skromnych zasobów pojemnościowych serwera i wprowadzić np. dzienne limity w ilości publikowanych fotek "nadgarstkowych", czy też wszystkich wątkach forumowych🤔

Najlepiej wprowadzić system kartkowy. Wszystko powyżej 5 fotek dziennie na kartki, limit lajków - 10 sztuk, każdy kolejny na kartki. Liczba dzienna publikowanych wpisów do 5 sztuk, wszystko co powyżej - na kartki. A kartki dostępne na zasadzie pakietów jak w dziale sprzedam. Masz rację, to jest rewelacyjny pomysł. Myślę, że można go wprowadzić bez konsultacji społecznych (referendum) praktycznie od zaraz.  🤣


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli widzisz inne rozwiązanie to chętnie poczytam, myślę że zarząd również. W każdym razie pewnie szybciej niż później nadejdzie ten dzień, że trzeba będzie wprowadzić jakieś opłaty miesięczne, co zakończy żywot tego forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

Abstrahując od kwestii współudziału finansowego w funkcjonowaniu forum, może warto rozważyć również opcję ochrony skromnych zasobów pojemnościowych serwera i wprowadzić np. dzienne limity w ilości publikowanych fotek "nadgarstkowych", czy też wszystkich wątkach forumowych🤔

Dokładnie o tym samym myślę od zeszłego roku.

Najlepszym rozwiązaniem byłyby jednak konta premium, które można zasilić odpowiednią ilością kredytów i można bez ograniczeń uploadować.

 

 

13 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Najlepiej wprowadzić system kartkowy. Wszystko powyżej 5 fotek dziennie na kartki, limit lajków - 10 sztuk, każdy kolejny na kartki. Liczba dzienna publikowanych wpisów do 5 sztuk, wszystko co powyżej - na kartki. A kartki dostępne na zasadzie pakietów jak w dziale sprzedam. Masz rację, to jest rewelacyjny pomysł. Myślę, że można go wprowadzić bez konsultacji społecznych (referendum) praktycznie od zaraz.  🤣

 

Mariusz te komentarze nic nie wnoszą do dyskusji. Choć przyznam poziom drwiny 6.5/10.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.