Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Sceptyczny Sceptyk

Zegarek marzeń

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Zegarami pasjonuje się od dawna. Trochę kasy uzbierałem i chciałbym abyście mi coś doradzili.

 

Szukam zegarka do wszystkiego który mnie nie zawiedzie nigdy. Zastanawiam się między ICE WATCH-em w wersji chrono z pod serii BMW a IWC Aquatimer.

 

Który lepszy?

Acha i koniecznie kwarc nie chce jakiegoś automatycznego byle czego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zbyt grubymi nicmi szyte.


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IceWatch bierz! IWC oklepane. Wystarczy zobaczyć ile jest postów na forum na temat IWC! Prawie 80 stron w wątku "Klubu miłośników... " a IceWatch nie ma nawet klubu... Wybór wydaje się oczywisty! :)

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IceWatch bierz! IWC oklepane. Wystarczy zobaczyć ile jest postów na forum na temat IWC! Prawie 80 stron w wątku "Klubu miłośników... " a IceWatch nie ma nawet klubu... Wybór wydaje się oczywisty! :)

Dzięki. Teraz już wiem co robić :) Tak myślałem , że ICE ma lepszą technologie. No i oczywisciet design :) Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie! To nie ulega frekwencji! No i ma kwarcowy mechanizm wysokiej klasy. Będziesz zadowolony! :) a dizajn... Łooo matko. I ten znaczek BMW. Miodzio. Klasa sama w sobie.

Edit: No i prestiż. Nie zapominajmy o prestiżu. W końcu BMW...

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki może nie będę walczył w licytacji tylko się szarpne na cenę z oferty. Ale trochę nie ten kolor ;)

Zdecydowanie! To nie ulega frekwencji! No i ma kwarcowy mechanizm wysokiej klasy. Będziesz zadowolony! :) a dizajn... Łooo matko. I ten znaczek BMW. Miodzio. Klasa sama w sobie.

Edit: No i prestiż. Nie zapominajmy o prestiżu. W końcu BMW...

Dokładnie. Jeszcze te czerwone koncoweczki wskazówek ach.... :) Edytowane przez Sceptyczny Sceptyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przeczytać ze zrozumieniem instrukcję obsługi. Pewnie jeden z przycisków został wyposażony w taką właśnie funkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przeczytać ze zrozumieniem instrukcję obsługi. Pewnie jeden z przycisków został wyposażony w taką właśnie funkcję.

Aha. Dzięki

Myślałem , że to ściema bo w instrukcji jest obrazek o naświetlaniu pod żarówka. Tak się ładuje akcelerator czy baterię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Dzięki

Myślałem , że to ściema bo w instrukcji jest obrazek o naświetlaniu pod żarówka. Tak się ładuje akcelerator czy baterię?

 

Myślę , że chomika... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to prima aprylisowy wkręt, ale widzę jest na poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.