Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
art95

Zegarek do garnituru

Rekomendowane odpowiedzi

W Twoim budżecie można kupić złoty vintage. Pozłacane to też ni pies, ni wydra . Jak rozumiesz niechęć do rzeczy udawanych, to kup coś w stali, bez malowanek :)

 

Oglądałem starsze zegarki ale mam zbyt małe zaufanie do swojej wiedzy żeby wydawać dla mnie znaczne kwoty na zegarki, których jakości i prawdziwości nie potrafię zweryfikować. Lubie też łączenie tradycji z nowoczesnością. Między innymi dlatego moje zrozumienie do niechęci dla rzeczy udawanych nie idzie w parze z wyborami zakupowymi. Lubie złoto, ale również lubię kolor złoty ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii złota też nie przepadam za współczesnymi wynalazkami imitującymi złoto na kopertach. Tutaj fajnie broni się właśnie Longines, który w kolorze złotym ma wskazówki, indeksy i nakładane logo. Wbrew pozorom pasuje to do stalowej koperty (dzięki jasnej tarczy), i pozwala na przeróżne kombinacje paskowe.

 

DSC03756.jpg

 

 

Tutaj masz dla porównania zdjęcie Hamiltona:

 

DSC03669.jpg

 

Oba zegarki ciekawe, oba dobrze wykonane - a przy tym całkowicie od siebie różne. Mój głos na Longinesa :) Taka mała uwaga: Hamilton będzie na nadgarstku wyglądał na sporo większy niż Longines - nie wiem czy ma to dla Ciebie znaczenie.

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za głos w temacie :) Tak zdaje sobie sprawę, że Hamilton będzie wyglądał na większy, ale nie mam świra na punkcie dużych zegarków chociaż jednym z moich zegarków jest Seiko Sumo, to mam też Divera Ocean1 39mm i bardzo dobrze mi się go nosi. Myśle i jednocześnie mam nadzieje, że Longines 35mm będzie dobrze leżał na moim nadgarstku. Znalazłem go jeszcze trochę taniej za 3558zł. Też mi się podoba połączenie srebrnej koperty ze złotymi indeksami i wskazówkami, wolę brązowe paski, a przy tym zegarku pasują i czarne i brązowe i nawet granatowy pasuje.

 

Dziękuje za zdjęcia porównawcze, ładnie pokazują różnice rozpatrywanych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie obawiałbym się mniejszego rozmiaru, przy nadgarstku 18,5cm noszę wszystko od 34mm. Jeśli ma to być garniturowiec to mały rozmiar jest wręcz plusem :) 3558zł na nowy egzemplarz z polskiej dystrybucji? Jeśli tak to wydaje mi się, że to dobra cena. 

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie obawiałbym się mniejszego rozmiaru, przy nadgarstku 18,5cm noszę wszystko od 34mm. Jeśli ma to być garniturowiec to mały rozmiar jest wręcz plusem :) 3558zł na nowy egzemplarz z polskiej dystrybucji? Jeśli tak to wydaje mi się, że to dobra cena. 

 

Tak z Polskiej dystrybucji zegarki.zgora.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To ja bym się w ogóle nie zastanawiał :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc w znalezieniu wyjątkowego zegarka garniturowego, przed chwilą go zamówiłem i teraz zostało mi czekać na przesyłkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To koniecznie pochwal się, napisz o wrażeniach i jakieś zdjęcia pokaż :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo klimatyczny zegarek. Dobry wybór :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, oczywiście podzielę się odczuciami i pstryknę jakieś fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek dotarł, jest bardzo ładny. Zastrzeżenia mam tylko do twardego paska, przez co zegarek gorzej sie układa ale to szczegół. Rozglądam się za brązowym paskiem, jakbyście mieli cos do polecenia to bede wdzieczny, chociaz to pewnie nie ten dział :) rozmiar paska to 18/16?

Nie wiem dlaczego zdjecia sie obracają po dodaniu.. przepraszam

post-85483-0-13428400-1586279988_thumb.jpeg

post-85483-0-73439600-1586280017_thumb.jpeg

post-85483-0-63489700-1586280045_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Omsia też tu pasuje :)06b29f7b9ac285595b23fee4b313d132.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Omsia też tu pasuje :)

Bardzo ładna

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek dotarł, jest bardzo ładny. Zastrzeżenia mam tylko do twardego paska, przez co zegarek gorzej sie układa ale to szczegół. Rozglądam się za brązowym paskiem, jakbyście mieli cos do polecenia to bede wdzieczny, chociaz to pewnie nie ten dział :) rozmiar paska to 18/16?

Nie wiem dlaczego zdjecia sie obracają po dodaniu.. przepraszam

 Dobry wybór, wygląda świetnie, gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna

Teraz dopiero zauważyłem, że to Twój prywatny temat :) Gratuluję Lonżina, niech się dobrze sprawuje!

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, wygląda świetnie, gratuluję.

Dziekuje :)

Teraz dopiero zauważyłem, że to Twój prywatny temat :) Gratuluję Lonżina, niech się dobrze sprawuje!

Nie ma sprawy, dziekuje :)

Teraz dopiero zauważyłem, że to Twój prywatny temat :) Gratuluję Lonżina, niech się dobrze sprawuje!

Nie ma sprawy, dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To raz jeszcze gratuluję! Świetnie komponuje się z koszulą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek powinien się całkiem szybko ułożyć, nie jest jakoś specjalnie gruby. Co do innych pasków to nie będziesz miał problemu ze znalezieniem, ponieważ w uszach ma standardowe 18mm. Pasek zwęża się do 16mm więc będziesz mógł też przełożyć logowaną klamerkę. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Paskowi daj szansę. Nie jest to może jakaś super jakość, ale lipy nie ma. Z czasem pownien się ułożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno trochę go ponoszę ale już szukam brązowego, ponieważ po prostu wolę brązowe :)

Myśle, że się polubimy z Longinem, ten zegarek ma coś w sobie, że przykuwa uwagę mimo że jest mały (do mankietu koszuli idealny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Małe jest piękne :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe jest piękne :-)

 

w przypadku tego zegarka to powiedzenia napewno się sprawdza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.