Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość marpass

Zegarmistrz we Wrocławiu.

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.zumi.pl/2289315,Zegarmistrzostwo_Slawinski_Grzegorz,Wroclaw,firma.html

 

 

 

 

Witam kolegów

uważam że godny polecenia jest Pan Grzegorz Sławiński z ulicy Jedności Narodowej 176

Robiłem u niego ok 20 zegarków zwyczajne usuniecia nieszczelności w wodołaza do pełnej reanimacji anicara ( krawędzie zachowane nowy chrom tarcze wysyla do wawy)

fochewiec podtrzymujący tradycję rodzinną

 

Link z namiarami powyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, byłem dzisiaj u Dolińskich z Eposem, którego kupiłem u nich w kwietniu. Rano, po 7 godzinach odpoczynku zegarek zastrajkował. Jakieś 3h później zegarek również ani drgnął, więc pobiegłem do serwisu. 15minut marszu zrobiło jednak swoje i podczas prezentacji już działał. Stanęło na tym, że był słabo nakręcony... Dziwne, bo używałem go ostatnie 3 dni po około 15-16h. Skoro już tam jednak byłem, poprosiłem o regulację. Z moich obserwacji spóźniał około 20 sekund na dobę. Poszedłem na spacer i po pół godzinie odbiór. Płacę i wracam do biura. Ale na słońcu, jeszcze przed drzwiami salonu, zauważyłem zagniecenia na kopercie po spodniej stronie (od otwierania dekla). No więc powrót do zakładu. Panowie robią szybką polerkę. Zagnieceń praktycznie nie widać. Wracam do biura, i tym razem już na spokojnie i dokładnie oglądam zegarek i co widzę? Tym razem rysy na uszach - od zdejmowania/zakładania bransolety. Może mieli zły dzień... ale sądzę, że takich przygód w renomowanym bądź co bądź serwisie to być nie powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Niestety, odkąd nie ma Mariusza, panuje tam chaos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, odkąd nie ma Mariusza, panuje tam chaos.

nie przesadzaj

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

nie przesadzaj

To są opionie klientów, których tam odsyłam, nie moje. Nie przesadzam. Ja nie korzystam z ich usług.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj

Wiesz Piotrek, ostatnio sam sobie u nich zdjąłem pasek jak kupowałem nowy bo jak widziałem jak ich nowe nabytki się do tego zabierają to mi się żal mojego zegarka zrobiło :) Nadal jest sympatycznie, nadal jest miło, ale troszkę mniej profesjonalnie i nowi pracownicy niestety nie dbają za bardzo o to by klient wyszedł dopieszczony już o poszanowaniu zegarków nie wspomnę. Myślę, że to z czasem zapokutuje... Kiedyś standardem było to, że zegarek przed oddaniem do ręki klienta był przecierany fibrą, teraz dostajesz oblepiony paluchami i brudny. Małe rzeczy a jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. W moim przypadku opisanym wcześniej wystąpił tzw. efekt demo. Pierwszy raz zegarek mechaniczny po kilku dniach normalnego użytkowania zatrzymał mi się po 7h. Na wstępie usłyszałem, że przecież to automat więc naturalne, że ruszył po 15 minutach marszu kiedy do nich szedłem. Tylko dlaczego się wcześniej zatrzymał...?

Rysy, może i niezbyt wielkie, ale jednak zrobione przez bądź co bądź wiodący zakład w mieście, niestety tylko dopełniają niezbyt korzystnego obrazu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie polecam serwisu Seiko na Curie-Skłodowskiej 9. Oddałem tam do naprawy mojego SKX007; niestety po pierwszej naprawie zegarek działał aż 1 dzień natomiast po drugiej traci ok. 10 minut na dobę.

 

Wobec tego  czy może ktoś polecić dobrego zegarmistrza od Seiko we Wrocławiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galeria Dominikańska u jubilera Yes na -1, Ma tam swój punkt Pan Andrzej, otwarte pn-pt godz.  15-19/20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.zumi.pl/2289315,Zegarmistrzostwo_Slawinski_Grzegorz,Wroclaw,firma.html

 

 

 

 

Witam kolegów

uważam że godny polecenia jest Pan Grzegorz Sławiński z ulicy Jedności Narodowej 176

Robiłem u niego ok 20 zegarków zwyczajne usuniecia nieszczelności w wodołaza do pełnej reanimacji anicara ( krawędzie zachowane nowy chrom tarcze wysyla do wawy)

fochewiec podtrzymujący tradycję rodzinną

 

Link z namiarami powyzej

Polecam


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj

Niestety wiele osob tak twierdzi. Dolińscy sie jakby zepsuli lekko.. Edytowane przez alles

życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie polecam serwisu Seiko na Curie-Skłodowskiej 9. Oddałem tam do naprawy mojego SKX007; niestety po pierwszej naprawie zegarek działał aż 1 dzień natomiast po drugiej traci ok. 10 minut na dobę.

 

Wobec tego  czy może ktoś polecić dobrego zegarmistrza od Seiko we Wrocławiu?

 

Podobną opinię mam o zegarmistrzu ze Szczytnickiej (pl. Grunwaldzki) SEIKO, jak to mówią nadgorliwość gorsza od faszyzmy,oddałem mojego Atlantica do czyszczenia i smarowania, choć przed oddaniem gubił ok 0,5 min na tydzień i działał bez zarzutu! W usłudze miała być także wymiana szkła. Po tygodniu odebrałem zegarek z jak się później okazało przepolerowanym szkłem mimo zapewnień że jest nowe! A zegarek gubił 3 min na dobę! Po uwzględnieniu mojej reklamacji gubi teraz 4 min na dobę. :-). Więcej tam już nie pójdę, mimo że było by z czym. Podejdę do Pana Andrzeja i dam znać.

Edytowane przez prosper4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złociński na ul. Ładnej 7

Potwierdzam, serwisowałem u nich już ponad 50 zegarków(vintage) i trafiły się może ze trzy reklamacje, dotyczące głównie drobnej regulacji chodu. Polecam solidna firma.

Jako ciekawostkę dodam, że zegarmistrz Witek który tam pracuje, to kolega ze szkolnej ławki śp. Mariusza Dolińskiego.

Edytowane przez jaszczur11

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, serwisowałem u nich już ponad 50 zegarków(vintage) i trafiły się może ze trzy reklamacje, dotyczące głównie drobnej regulacji chodu. Polecam solidna firma.

Jako ciekawostkę dodam, że zegarmistrz Witek który tam pracuje, to kolega ze szkolnej ławki śp. Mariusza Dolińskiego.

to brzmi naprawde ciekawie. Ceny za uslugi sa przystepne czy raczej podobne do tych  u panstwa Dolinskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , gdzie oddać  Ball Skindiver ?  Najprawdopodobniej tylko smarowanie , zależy mi na szczelności zegarka po serwisie . Najprościej do Galerii Dominikańskiej Salon Yes - warto ? Czy lepiej do Dolińskich ? 

Pozdr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cyp9669

Gdzie najlepiej oddać stare Poljoty do renowacji i czyszczenia? Waham się między Panem Piaseckim, a Panem Złocińskim. Z tego co pisze kolega jaszczur11 wygląda na to, że warto oddać na Ładną, skoro to zegarki vintage. Proszę o jakąś radę koledzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podzielę się swoimi generalnie pozytywnymi wrażeniami z serwisu zegarka na Grabiszyńskiej, przy skrzyżowaniu z Zaporoską.

Pacjent: stary Ogival. Problem wygiętej i luźnej wskazówki i przeskakiwania podczas nakręcania. Zegarek naprawiony, ponoć były problemy (ponoć z kotwicą). Trochę zaskoczyła mnie cena : 170 zł, ale sikor chodzi od roku bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję dobrego zegarmistrza we Wrocławiu kto podjąłby się renowacji dwóch zegarków Phenix i Enicar.

 

Pozdrawiam

post-98768-0-50087400-1500540892_thumb.jpg

post-98768-0-14841200-1500540903_thumb.jpg

post-98768-0-34246100-1500540908_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat, żeby nie zakładać nowego. 

Szukam zegarmistrza we Wrocławiu, który zna się na orientach. Model z automatycznym naciągiem FDB08003W upadł na kafelki, szybka pękła a zegarek stanął. Zegarek chcę oddać do oszacowani szkód i wyceny, jak naprawa zmieści się w moim budżecie zrobię od ręki. Przy okazji może jesteście w stanie wystawić wstępną diagnozę co mogło się zepsuć(tak wiem, mogło się zepsuć wszystko i nic). Przy dobrym "wstrząśnięciu" zegarek łapie i chwilę chodzi po czym staje. Koronka w całości, otwiera się, można ruszać wskazówkami, zamyka się. Ze słyszenia i opinii gmaps (na których wolę się nie opierać... ;) ) znam tylko Złocińskiego i Billewicza. Do Złocińskich mam bardzo blisko.

 

Dzięki!  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis Orienta, Zodiak,  znajduje się na Nyskiej 59/61. Ktoś chyba dobrze o nich pisał, poszukaj.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, często odwiedzałem ich stronę, a nie zdawałem sobie sprawy że są z Wrocławia.

Ktoś może ich polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wrócił z gruntownego czyszczenia, z czystym sumieniem mogę polecić Pana Adama z serwisu Zmiana Czasu, mieszczącego sie na ul. Zielińskiego 22 we Wrocławiu. Pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny i co najważniejsze terminowość.

Zegarek po serwisie ma odchył chodu 2 sek/doba !

Edytowane przez Pawel Wro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis Zmiana Czasu jest chyba ostatnio mocno oblegany. Konserwacja i regulacja mojego SKX013 planowo miała zająć 20 dni roboczych, okazało się, że zegarek był gotowy po niemal 2 miesiącach przy czym nic nie było naprawiane czy wymieniane. Ceny uczciwe ale czas oczekiwania długi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.