Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Koko 1000

Tissot czy Edos???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę kupić pierwszy automat i mój wybór padł na Tissot Bllade Powermatic 80 Chronometr lub Epos Passion 3401. Który byście polecili lub podajcie plusy i minusy . Podkreślam że jestem laikiem w temacie i będę go używał sporadycznie w tygodniu bardziej w weekendy ponieważ warunki w pracy nie pozwalają . Ponawiam post ponieważ poprzedni znikł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz zegarek używał sporadycznie, to rezerwa chodu 80 godzin w Tissocie jest nie do pogardzenia. Poza tym jest bardziej rozpoznawalny jako marka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wziąłbym Eposa. M. in. dlatego, że to mniej rozpoznawalna marka. Z mojego własnego doświadczenia wynika, że to jednak lepiej wykonane zegarki niż Tissot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz ten co Ci się bardziej podoba, pamiętaj że może się tak zdarzyć, że będziesz go nosić i patrzeć na niego. Lepiej patrzy się na coś co Ci się podoba ;-)

 

Z tych dwóch co wymieniłeś to wybór jest o tyle ciężki, że występują w różnych wersjach, a w przypadku Eposa nawet generacjach. Ja jestem wielkim fanem Tissota, ale z tych dwóch wziąłbym poprzednią generację Eposa 3401 (3401.132.20.18.25), dokładnie tę wersję, którą wklejam do postu. Bardzo mi się podoba i zawsze jak go widzę, robi niesamowite wrażenie. Jest też bardzo duży, warto mieć to na uwadze i przymierzyć przed kupnem.

post-87998-0-14615100-1586291204_thumb.jpg

Edytowane przez mc9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O taką wersję mi chodzi

Bardzo mi się podoba a nie będę w stanie go przymierzyć bo nie mieszkam w Polsce i ze względu na panujące warunki nie wiadomo kiedy przyjadę. A mam Edoxa 43 mm i jest troszkę duży więc mam porównanie wiec chyba zaryzykuje i kupię bez przymierzania bo znalazłem go tylko w jednym sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Zdecydowałem się na Eposa Pssion 3401 i mam do was pytanie bo troszkę czytałem na temat i było o czym czytać:). Zegarek trafi do mnie za kilka tygodni jak otworzą granice i przez ten czas zegarek nie będzie pracował ,czy to wpłynie negatywnie na jego późniejszą pracę i czy jak już do mnie dotrze czy mogę go nakręcić bo są różne opinie w necie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie powinno to negatywnie na niego wpłynąć. A jak już się pojawi, to wystarczy chwilę poruszać nim góra/dół i na pewno ruszy. A jak chcesz sobie pomóc, to oczywiście 2-3 obroty koronką nie zaszkodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informację cieszę się że dłuższy postój nie wpłynie negatywnie na jego pracę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I gratuluję zakupu, to fajny zegarek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest piękny, nie przejmuj się, od wyprodukowania pewno leżał w bezruchu... lata :) Jak ruszy, to pójdzie.

Edytowane przez Passionat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też o tym myślałem ile może leżeć do dnia sprzedaży. Też pytanie kiedy najlepiej robić pierwszy przegląd,serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, ciesz się, a nie zamartwiaj :) będziesz myślał, jak zauważysz coś niepokojącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.