Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
miszo

Lorus RT349HX9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich fanów zegarków,

 

mam pytanie czy ten zegarek Lorus warty jest zainteresowania początkującego miłośnika zegarków?

Jestem totalnie zielony i zatrzymałem się z "wiedzą" na zegarkach komunijnych - kiedy to było ehh

Nie wiem dla czego, ale bardzo chcę mieć czarny zegarek i najlepiej na bransolecie, ten nie jest ale przeżyje. Chyba że macie jakąś inną propozycję (budżet max 400 zł).

Może dodam, że do ułomków nie należę, tak więc zegarki z małymi kopertami nie wchodzą w grę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lorusach są mieszane opinie- jedni chwalą, że stosunek cena/jakość jest bardzo dobry, drudzy mówią, że szybko się psują i już po 2 latach trzeba wymieniać mechanizm. Jeśli Ci się podoba to go bierz, chociaż ja na twoim miejscu poszukałbym czegoś od Casio z serii edifice (ja od siebie mogę polecić efv-100d, który po prostu oferuje najwięcej za małą cenę- wygląd, wr100, zakręcana koronka, w miarę dobra bransoleta, dwa wykończenia koperty)

zegarek-meski-casio-casio-edifice-efv-10

Tutaj masz dokładną recenzję: https://kmziz.pl/artykul/recenzja-sportowego-eleganta-casio-efv-100

Co do tych "ułomków" to mogę ci powiedzieć, że na większego "ułomka" bardziej wyjdzie się nosząc za duży zegarek niż za mały :) no ale skoro chcesz coś większego, to sprawdź jeszcze casio mdv 106 (tzw. duro)- legenda wsród zegarków (wpisując go w google znajdziesz tysiące recenzji). W kwocie +-250 zł dostajesz zegarek, który posłuży Ci lata, będziesz mógł z nim nawet nurkować, będzie pasował do niego każdy pasek/bransoleta.. no po prostu sam miód! Dokupujesz wtedy bransoletę za niecałe 100 zł (a nawet jeszcze mniej) i wygląda jeszcze lepiej:

ggo1s9ubuh421.jpg

Może i te, które wymieniłem nie są czarne, ale mogą ci się spodobać :) W podobnej kolorystyce znajdziesz jeszcze kilka Timexów (opinie podobne do lorusa tylko uwaga- są dość głośne)

https://www.ceneo.pl/56052425

https://www.ceneo.pl/39994094

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruky bardzo dziękuję za opinię. Tego Timex'a allied posiadam - jestem z niego bardzo zadowolony. Natomiast bardzo mnie zainteresował pierwszy Casio, i to najprawdopodobniej będzie mój wybór. Jeszcze raz dzięki.

 

Edit

 

Można zamknąć casio już jest pakowany i wysyłany do mnie :D

Edytowane przez miszo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruky bardzo dziękuję za opinię. Tego Timex'a allied posiadam - jestem z niego bardzo zadowolony. Natomiast bardzo mnie zainteresował pierwszy Casio, i to najprawdopodobniej będzie mój wybór. Jeszcze raz dzięki.

Tutaj masz jeszcze jedną recenzję :P

https://youtu.be/qMvIBPzVse8

Polecam jeszcze sprawdzić go w jakimś sklepie (czy rozmiar będzie odpowiedni), chociaż póki co chyba będzie to cięzkie do zrobienia. W razie czego nie zdejmuj folii z zegarka i będziesz mógł zwrócić gdyby coś było nie tak :) A i jeszcze jedna informacja- ten zegarek też słychać, ale jest to przyjemniejsze i o wieeele cichsze tykanie od timexów (w większości przypadków będzie niesłyszalny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruky bardzo dziękuję za opinię. Tego Timex'a allied posiadam - jestem z niego bardzo zadowolony. Natomiast bardzo mnie zainteresował pierwszy Casio, i to najprawdopodobniej będzie mój wybór. Jeszcze raz dzięki.

 

Edit

 

Można zamknąć casio już jest pakowany i wysyłany do mnie :D

Pospieszyles się trochę. Trzeba było dołożyć stowke i za 350 zł brać Edifice z szafirem i solarem EFS-S530 lub bez solara ale z szafirem EFR-S107 Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.