Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie w różnych tematach zaczeły znikać linki. Usuwanie ich w tematach dotyczących porad co do zakupu zegarków w większości przypadków pozbawia sensu te dyskusje.

Piszący powołują się na konkretne modele ilustrując je linkami. 

Regulamin forum nie zabrania umieszczania linków.

Prośba o wyjaśnienie co jest powodem usuwania linków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dasz jakiś przykłady gdzie tego szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego jon.doe

 

linki będą usuwane bez względu na to co myślisz na ten temat. W wątku ...urodziny ojca, nie zabierałeś głosu więc skąd teraz takie zainteresowanie linkami które zostały usunięte ?

 

Nie sądzę żeby forumowicze potrzebowali przy dawaniu sobie porad koleżeńskich, uciekać się do linkowania. Jest to bowiem ukryta w subtelny sposób reklama. Taka technika marketingowa. Każdy potrafi wszystko znaleźć w internecie bez posiłkowania się linkami. Jeśli ktoś komuś doradzi zakup zegarka określonej marki w określonym sklepie z podaniem ceny albo nawet rabatem jaki można wytargować, to nic nam do tego. Ale jeśli ta rada będzie okraszona linkiem, to wybacz ale bez jakichkolwiek tłumaczeń link będzie wycinany. 

Nic nie stoi na przeszkodzie aby firmy czy sklepy w otwarty sposób reklamowały się na łamach forum po uprzednim kontakcie z Zarządem KMZiZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego jon.doe

 

linki będą usuwane bez względu na to co myślisz na ten temat. W wątku ...urodziny ojca, nie zabierałeś głosu więc skąd teraz takie zainteresowanie linkami które zostały usunięte ?

Nie zabieranie głosu nie oznacza braku zainteresowania danym tematem, nie jest to jedyny temat w którym linki zostały usunięte.

 

 

Nie sądzę żeby forumowicze potrzebowali przy dawaniu sobie porad koleżeńskich, uciekać się do linkowania. 

Nie zgodze się z tym że linkowanie do omawianych modeli nie jest pomocen w dyskusji i rozmowie, linki nie stanowią oferty a obrazują temat rozmowy.

 

Taka technika marketingowa. Każdy potrafi wszystko znaleźć w internecie bez posiłkowania się linkami. 

Czyli wszyscy forumowicze wstawiając link do danego sklepu mają w tym jakiś interes, ciekawy tok rozumowania.

 

 

Ale jeśli ta rada będzie okraszona linkiem, to wybacz ale bez jakichkolwiek tłumaczeń link będzie wycinany. 

Regulamin regulaminem a racja i tak ma być być po naszej, jedynie słusznej stronie. :( Przykre to strasznie.

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Nie sądzę żeby forumowicze potrzebowali przy dawaniu sobie porad koleżeńskich, uciekać się do linkowania. Jest to bowiem ukryta w subtelny sposób reklama. Taka technika marketingowa...

Normalnie nie wierzę w to, co czytam...Jasne, wszyscy tu na forum mamy płacone za reklamowanie sklepów, tylko Stowarzyszenie nie zarabia :lol: Myślałem, że to na 1 kwietnia Prezes napisał, a tu niespodzianka - 11  :lol:

 

Ale i tak to jest najlepsze:

 

...

Każdy potrafi wszystko znaleźć w internecie bez posiłkowania się linkami....

 

 

To na co nam to forum, jak wszystko każdy potrafi znaleźć? :blink:

 

Poza tym zdaje się, że Moderatorzy mają aż nadto pracy, więc po co, na co i  dlaczego obciążać ich śledzeniem i wycinaniem linków? I od kiedy linki są nielegalne/zakazane - czy moderacja ma szukać tydzień wstecz, miesiąc, rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie wierzę w to, co czytam...Jasne, wszyscy tu na forum mamy płacone za reklamowanie sklepów, tylko Stowarzyszenie nie zarabia :lol: Myślałem, że to na 1 kwietnia Prezes napisał, a tu niespodzianka - 11  :lol:

 

Ale i tak to jest najlepsze:

 

 

 

To na co nam to forum, jak wszystko każdy potrafi znaleźć? :blink:

 

Poza tym zdaje się, że Moderatorzy mają aż nadto pracy, więc po co, na co i  dlaczego obciążać ich śledzeniem i wycinaniem linków? I od kiedy linki są nielegalne/zakazane - czy moderacja ma szukać tydzień wstecz, miesiąc, rok?

+1 :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w danym temacie ja wrzuciłem linki do sklepu Kruka, w którym autor tematu szukał zegarka, bo ma tam jakieś punkty do wydania.

podejrzewanie, że mam coś z reklamowania tego sklepu jest nadinterpretacją.

łatwiej jest po prostu wkleić link, niż przeklejać nazwę zegarka wraz z modelem, redagować wiadomość, bo ta nazwa nagle zrobiła się widoczna na pół strony, przepisać cenę i aktualny rabat.

link po prostu jest wygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się źle dziać :(

Moderacja jest od tego by wyłapywać kryptoreklamę i ją usunąć, jednak usuwanie wszystkich linków i podejrzewanie większości czynnych użytkowników forum o udziały w zyskach sklepów internetowych, zwłaszcza, że spora ich część jest zagraniczna, jest totalnym nadużyciem i chyba brakiem wyobraźni.

 

Rozumiem, że zarząd chce czerpać zyski z reklamy, ale pazerność zwykle przynosi złe skutki.

 

Tak na marginesie: nikt rozsądny nie kupuje zegarka w oficjalnej polskiej dystrybucji, bo ceny zwykle są sporo wyższe niż poza granicami (oczywiście czasem zdarzają się wyjątki).

 

Edit:

Proponuję usunąć dział "jaki zegarek", bo w nim częstotliwość występowania linków przez osoby poszukujące porady jest największa. Zamiast tego można np. opisywać słownie jak ma wyglądać zegarek.

"Taki z czterema wskazówkami, jak ten pierwszy, ale mniej różowy i żeby tarczę miał taką bardziej szarą, jak w tym trzecim, ale nie tak bardzo jak w drugim i mógłby też mieć te przyciski po bokach jak w tamtym co był pierwszy" itd.

Zakładam, że podlinkowanie zdjęcia ze sklepu internetowego też jest reklamą, bo w końcu nie trudno dociec po adresie skąd linkujący wziął zdjęcie...

 

Wartym rozważenia jest także czy zdanie "według mnie Hamilton robi najładniejsze chronografy" nie jest kryptoreklamą Hamiltona. Przyznaję się do wyrażenia takiej opinii i od tej pory moje konto w Szwajcarii jest pełne zer ;)

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.