Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Uwaga ! Ważny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

Jak włączyć wersję mobilną na smartfonie. Na 'starym' forum była taka możliwość wyboru wersji, teraz nie umie jej znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pabloo_ napisał:

Jak włączyć wersję mobilną na smartfonie. Na 'starym' forum była taka możliwość wyboru wersji, teraz nie umie jej znaleźć.

Mobilna automatycznie Ci wskakuje, wygląda podobnie do "normalnej". O ile nie masz zaznaczone w przeglądarce "wersja na komputer". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, siwus90 napisał:

O ile nie masz zaznaczone w przeglądarce "wersja na komputer". 

No właśnie jak to sprawdzić? Tak jak wspominałem kiedyś była możliwość wyboru dwóch wersji teraz nie potrafię tego znaleźć.

Edytowane przez pabloo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Sierżant Julian napisał:

Czy jest przynajmniej opcja zindywidualizowania przeglądanej zawartości, żebym mógł te wszystkie dodatki usunąć i ponownie widzieć samą listę wątków?

A to? Może będzie lepiej.

 

 

 

Zrzut ekranu 2020-04-29 o 12.08.11.png

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, pabloo_ napisał:

No właśnie jak to sprawdzić?

Screenshot_20200429_123234.thumb.jpg.e6288cb1c577b09b313a6179ba0e56a9.jpgScreenshot_20200429_123257.thumb.jpg.51fdb76c2cf6a659e777688c97723ab2.jpg

Jeśli jest odznaczone (przeglądarka chrome) to masz wersję mobilną

A tak wygląda na telefonie mobilna:

Screenshot_20200429_123315_com.android.chrome.thumb.jpg.ef29c6c89025e5e2be0d4f18c00a449e.jpg

A tak pełna (komputerowa) :

Screenshot_20200429_123708_com.android.chrome.thumb.jpg.2efb672ed30762c192f680fd8fbf6ef3.jpg

Edytowane przez siwus90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Sierżant Julian napisał:

Jeszcze jedna uwaga: przy wyświetlaniu listy tematów zamiast dotychczasowej zwięzłej listy tytułów, jest teraz lista zawierająca dodatkowe informacje: oprócz tytułu jest też treść ostatniego komentarza i dodane informacje o wątku. Tak rozbudowana informacja zajmuje na liście ok. 4-5 razy wiecej miejsca w pionie i tyle razy mniej wątków wyświetla się jednorazowo na stronie. Jest to bardzo niewygodne przy przeglądaniu nowej zawartości. Czy jest przynajmniej opcja zindywidualizowania przeglądanej zawartości, żebym mógł te wszystkie dodatki usunąć i ponownie widzieć samą listę wątków?

Screen proszę.

44 minuty temu, pabloo_ napisał:

Jak włączyć wersję mobilną na smartfonie. Na 'starym' forum była taka możliwość wyboru wersji, teraz nie umie jej znaleźć.

Jest teraz i tak już będzie - JEDEN responsywny skin.

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, siwus90 napisał:

Jeśli jest odznaczone (przeglądarka chrome) to masz wersję mobilną

A tak wygląda na telefonie mobilna:

A tak pełna (komputerowa) :

 

33 minuty temu, DawPi napisał:

Jest teraz i tak już będzie - JEDEN responsywny skin.

Ok. Czyli po prostu obecna wersja mobilna bardziej przypomina 'tą na komputer'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot-20200429-111053-Samsung-Inter

 

A jak mogę usunąć reklamy po prawej stronie? Jak widać one są szersze "od strony Forum". Tu widać tlko górę, jednak poniżej jest jany pasek do samego dołu strony. :(

Wcześniej był X na głównej stronie który je zamykał.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w TT zniknęła część opcji.
Tak to wyglądało poprzednio (przed wejsciem w wątek)

ba71f3dd9fc401e80d07707234ff6fc9.jpg

 

A tak wygląda teraz.
5a1598efd8bfdf52bb4e1f8fea73eff4.jpg

Edytowane przez alleck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Dorian06 napisał:

A jak mogę usunąć reklamy po prawej stronie? Jak widać one są szersze "od strony Forum". Tu widać tlko górę, jednak poniżej jest jany pasek do samego dołu strony. :(

Wcześniej był X na głównej stronie który je zamykał.

Zamknąć się nie da. To jest bug w skinie. Pracuję nad tym.

28 minut temu, alleck napisał:

A w TT zniknęła część opcji.
Tak to wyglądało poprzednio (przed wejsciem w wątek)

Pytać TT.

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tym problem z dodawaniem załącznika w wersji mobilnej ? Mały plik (ok. 1MB) przyjmuje ale większego nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Pytać TT.
 


Tylko widzisz w innych forach do których jestem zalogowany wszystko działa tak jak na pierwszym screenie. A tutaj działało do czasu aktualizacji. Więc to chyba nie TT jest adresatem tego pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe stworzenie wersji mobilnej takiej jak kiedyś? Może jako 3 opcja( PC +2mobilne). Poprzednia wersja była fajna kompaktowa, najlepsza do czytania (do pisania było słabo), teraz jest gorzej.

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, GTB napisał:

A co z tym problem z dodawaniem załącznika w wersji mobilnej ? Mały plik (ok. 1MB) przyjmuje ale większego nie chce.

Pamiętam.

5 minut temu, alleck napisał:

Tylko widzisz w innych forach do których jestem zalogowany wszystko działa tak jak na pierwszym screenie. A tutaj działało do czasu aktualizacji. Więc to chyba nie TT jest adresatem tego pytania.

Tylko widzisz - TT to ich dzieło, aplikacja. Mamy najnowszą wersję. Może w niej to zmienili? Dlatego mówiłem o dopytanie.

1 minutę temu, tomek123er napisał:

Czy jest możliwe stworzenie wersji mobilnej takiej jak kiedyś? Może jako 3 opcja, była fajna kompaktowa, teraz jest gorzej.

Tak jak kiedyś nie. Znajdziesz fajny skin mobilny to mogę wrzucić - po akceptacji Zarządu.

Link do skinów: https://invisioncommunity.com/files/category/162-themes/


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jash napisał:

Dawid wszystko zrobiłem - nawet zapisałem jako własny kanał pod własną nazwą i ustawiłem jako domyślny - po wyjściu z forum i ponownym wejściu nie ma tego. Wszystko wraca to podstawowej nieczytanej zawartości.

 

EDYTA:

 

Jest OK, ogarnąłem ;)

 

Jak to zrobiłeś? Bo zmieniam zapisuje kanały i dalej mi wyświetla 1 stronę tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Rebrov napisał:

 

Jak to zrobiłeś? Bo zmieniam zapisuje kanały i dalej mi wyświetla 1 stronę tematu

U mnie również. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DawPi napisał:

Tylko widzisz - TT to ich dzieło, aplikacja. Mamy najnowszą wersję. Może w niej to zmienili? Dlatego mówiłem o dopytanie.

 

Nie trafia do mnie Twoje wytłumaczenie. Jeśli na Watchuseek (i innych forach) lista dostępnych opcji jest cały czas taka jak przed migracją była na KMZiZ, a na KMZiZ zniknęło sporo opcji po migracji, w tym opcja wylogowania z forum czy opcja przełączenia użytkownika to co do tego ma TT ?? Zakładając nawet, że w trakcie Twojej migracji i oni podnieśli wersję TT to przecież bug powinien dotyczyć również innych for a nie tylko jednego.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można w stadardzie włączyć dla wszystkich - kliknięcie w wątek przenosi do strony z 1 nieczytanym postem. Myślę , że większość tak używa i zaraz będzie lawina pytań.

 Ja sobie z problemem nie poradziłem :(.

A jeśli chodzi o skiny , to czy możesz dać link do mobilnych skinów ? ( wybacz ale nie znam się na temacie)

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież są te kropki przekierowujące do pierwszego nieczytanego postu. Z tym, że nie wszędzie ;)

 

Dwa pytania ode mnie:

  • Pod ikonką użytkownika w prawym górnym rogu jest skrót do "obserwowanej zawartości". Wcześniej tematy były z kropkami do pierwszej nieprzeczytanej wiadomości, teraz ich nie ma. Dodatkowo tematy nie są w jakikolwiek sposób uszeregowane. W niektórych, gdzie pojawia się nowy wpis, zmienia się temat na pogrubiony, ale data ostatniego postu pozostaje bez zmian, w związku z czym jest on dalej gdzieś na końcu.
  • Czy można w jakiś sposób odetować/usuwać swoje "kanały". Naklikałem kilka razy, bo mi się strona nie chciała odświeżyć i teraz mam kilka takich samych :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Żeby usunąć kanał aktywności musisz w niego wejść i przy jego nazwie kliknąć czerwony kosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, dziękuję :) Zamiast szukać ikonek, szukałem jakiejś opcji w menu.

 

I jeszcze jedno. Być może to tylko moja opinia, ale wydaje mi się, że piktogramy, które są widoczne podczas przeglądania zawartości forum są nieco zbyt nachalne, przez co odwracają uwagę od innych, bardziej istotnych informacji. Mogłyby być nieco mniejsze/w innej formie/mniej intensywne?

 

Chodzi mi o to, co jest zaznaczone w czerwonym prostokącie:

 

49832862068_c531dac99a_o.png

 

 

Dobrym rozwiązaniem było również MZ wyświetlanie poniżej tematu wątku numerów stron, dzięki czemu można było pójść na skróty do np. pierwszej lub ostatniej.

 

Co do podglądu wiadomości, nie do końca się zgodzę, że wiadomość wygląda podczas pisania tak samo, jak wysłana. Wstawiając link do np. zdjęcia na zewnętrznym serwerze, widzimy tylko link, po wykonaniu podglądu widzimy, czy zdjęcie nam się wyświetla prawidłowo :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Dorian06 napisał:
56 minut temu, Rebrov napisał:

Jak to zrobiłeś? Bo zmieniam zapisuje kanały i dalej mi wyświetla 1 stronę tematu

U mnie również.

Sprawdźcie teraz. Zmieniłem to domyślnie.

38 minut temu, tomek123er napisał:

Czy można w stadardzie włączyć dla wszystkich - kliknięcie w wątek przenosi do strony z 1 nieczytanym postem. Myślę , że większość tak używa i zaraz będzie lawina pytań.

 Ja sobie z problemem nie poradziłem :(.

Jak wyżej.

38 minut temu, tomek123er napisał:

A jeśli chodzi o skiny , to czy możesz dać link do mobilnych skinów ? ( wybacz ale nie znam się na temacie)

Nie ma mobilnych skinów. Teraz jest jeden responsywny. Szukaj takiego by był ciemny. :P

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sergius napisał:

Panowie nie wiem co jest.Juz trz razy zmieniam haslo do zalogowania.Teraz jestem zalogowany ale za kazdym razem wylacze strone KMZiZ i Po jakiejs pol godziny wlacze to pomimo zaznaczonego (zapamietaj mnie) kaze mi sie zalogowac i pomimo wpisanego poprawnie hasla mowi mi ze jest nie poprawne.Czy komus sie to zdazylo?

Też tak miałem.

W moim przypadku okazało się że przy logowaniu trzeba wpisać nie taką nazwę użytkownika jak dawniej (nim) ale pełną wyświetlaną nazwę ze spacją (Nim Odues).

Link do resetu hasła działa, bo ma w sobie zakodowaną nazwę użytkownika i wtedy omija się ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DawPi napisał:

Sprawdźcie teraz. Zmieniłem to domyślnie.

...

Nic sie nie zmieniło. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.