Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Uwaga ! Ważny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, bober5264 napisał:

U mnie na tapatalku wszystko ładuje się bardzo wolno, 'kiedyś' tak nie było
(Sprawdzone na różnych wifi i necoe z sieci - wszedzie tak samo)

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

 

Całe forum jeszcze jest w trakcie "indeksacji" tak było wczoraj, może dajmy mu trochę czasu aż się cała baza ustabilizuje i błędy dostrzeżone zostaną zlikwidowane.

 

 

No i ...

 

1.

Cytowałem w tym temacie posty na stronie 7, po kliknięciu na następną stronę zniknęły z edytora. Czy to właściwe?  Czy cytując kilka wiadomości musimy wysłać wiadomość przed przejściem do następnej strony wiadomości tak, aby ich nie utracić?

 

2.

Kwestia reklam na stronie głównej forum.

 

Windows 7 i Firefox 75 x64 wygląda to tak jakby niektóre reklamy się nie wczytały, ale na Google Chrome 81.0.4044.129 już działa właściwie

Win7_Firefox_75_x64.thumb.png.836f8ded47e690c8047747baad0cbbaa.png

 

A już na Windows 10 i Firefox 75 x64 wygląda normalnie

 

Win10_Firefox_75_x64.thumb.png.3fe09ad779fb4df39a1245c55ec5fdf5.png

 

 

13 godzin temu, sokolow napisał:

może jestem ślepy, ale ...

czy w danym temacie widać, że jakiś dostał "lajka"? kiedyś było tak na zielono ilość plusów zaznaczone.

 

A te "serduszka" zamiast "łapki w górę" to nie jest to?


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to, że lajka dać można, ale nie widać kto i ile tych lajków otrzymał.

 

2 godziny temu, mario1971 napisał:

Nie można też odnaleźć swoich wpisów chronologicznie za pośrednictwem Tapatalk, a także swojego profilu w prawym górnym rogu, jak to miało miejsce wcześniej. Ta funkcja działa na innych forach typy TRF czy WUS.

Kilka osób, w tym i ja, pisało już, że nie ma wcześniejszej funkcjonalności "obserwowanej zawartości":

 

49833808723_bcb0fb06d0_o.png

 

Wygląda na to, że ta właśnie funkcja jest potrzebna w Tapatalku do wyświetlania obserwowanych tematów w sposób prawidłowy. Bez tego traci zupełnie swoją funkcjonalność :( Okazuje się, że funkcja ta, to nie tylko lista (w przeciwieństwie do kanału), ponieważ na jej podstawie zewnętrzne aplikacje pobierają dane na swój użytek.

 

Jeszcze odnośnie podglądu. Można go jednak ustawić tak, aby działał jak poprzednio? Jeśli ktoś napisze dość długiego posta ze zdjęciami, podgląd za pomocą przycisku w menu nowej wiadomości jest jakiś taki nieintuicyjny. Piszemy, klikamy podgląd, oglądamy i znów do góry, aby go wyłączyć. Poprzednio pisaliśmy, klikaliśmy podgląd, przewijaliśmy napisanego posta i byliśmy w oknie edycji, aby coś np. poprawić :)

 

EDYTA:

Można by też nieznacznie zwiększyć górny margines posta, nawet kosztem wysokości belki z nagłówkiem. Nie wiem, czy to tylko moje widzimisię, ale mam wrażenie, że pierwszy wiersz zlewa się za bardzo z tym, co powyżej. To samo tyczy się odstępu od cytowanej wiadomości.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem, niektóre zmiany wizualne i techniczne wdrożone.

Wybaczcie, ale zmieniam taktykę - nie będę na każdy post odpisywać, bo wczoraj pół dnia zeszło na tym, a nie na pracy. :)

ALE - piszcie piszcie, tylko proszę konstruktywnie, szczegółowo i bez zbędnej dyskusji, co lepsze co gorsze bo i tak nie wszystkim się dogodzi. KAŻDY post sprawdzam, analizuję..

Wracam do pracy. Teraz na tapecie wrzucanie na mobile.

37 minut temu, RTK-WGM napisał:

Cytowałem w tym temacie posty na stronie 7, po kliknięciu na następną stronę zniknęły z edytora. Czy to właściwe?  Czy cytując kilka wiadomości musimy wysłać wiadomość przed przejściem do następnej strony wiadomości tak, aby ich nie utracić?

obraz.png

 

37 minut temu, RTK-WGM napisał:

Kwestia reklam na stronie głównej forum.

Sprawdzę, dzięki.

 

31 minut temu, clusca napisał:

Jeszcze odnośnie podglądu. Można go jednak ustawić tak, aby działał jak poprzednio? Jeśli ktoś napisze dość długiego posta ze zdjęciami, podgląd za pomocą przycisku w menu nowej wiadomości jest jakiś taki nieintuicyjny. Piszemy, klikamy podgląd, oglądamy i znów do góry, aby go wyłączyć. Poprzednio pisaliśmy, klikaliśmy podgląd, przewijaliśmy napisanego posta i byliśmy w oknie edycji, aby coś np. poprawić

A ja pisałem, że to co widzisz w edytorze pojawia się w poście. To edytor WYSIWYG. Ale już dobrze. Dodałem wam opcję podglądu jak tak chcecie:

obraz.png

 

Jeszcze tylko to ostyluję.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ordoss napisał:

Czy ramka 'Najnowsze tematy' już nie wróci?

Przecież masz na głównej:

obraz.png

 

P.s. zmieniłem jej nazwę na dokładniejszą.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DawPi

Zgadza się, poza kodami zewnętrznych odnośników. Gdy wklejam kod z np. Flickr, to widzę kod, a nie zdjęcie. Myślę, że nie jestem jedyny, który tak linkuje fotki. Dziękuję :)

 

...ale, zdaje mi się, że działa to tak, jak przycisk na belce edycji. Mnie chodziło o to, aby to nie był pop-up, tylko... no właśnie, tak jak kiedyś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, DawPi napisał:

Tylko stylerem jakimś. Chyba, że dasz screen o co dokładnie chodzi.

 

Obecna czcionka nie jest tą samą co w poprzedniej wersji forum.

Jest to jakaś wersja light i jest także stosunkowo mała, co na mniejszych smartfonach wygląda mało czytelnie.

 

Wciśnij CTRL+"-" trzy razy i będziesz widział o co mi chodzi :)

Od razu dodam, że:

- poprzednio nie miałem z tym problemu

- na innych stronach też go nie mam

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale stara ramka pokazywała nowo założone tematy.

Edytowane przez Ordoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ordoss napisał:

Ale stara ramka pokazywał nowo założone tematy.

Popieram, też mi tego brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można dodać "Zawartość w której brałeś udział" do belki pomiędzy "Zawartość którą rozpocząłeś" a "Szukaj", zawsze to dwa kliknięcia mniej :)

 

 image.png.f0c7faf029361be07eca49632f164b4b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się poprawiło w Tapatalku. Pokazał już się profil z "rozwijką".f113473ca809db29206caecfb3e3df51.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał:

Coś się poprawiło w Tapatalku. Pokazał już się profil z "rozwijką".

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

 

Coś robiłeś, że Ci się pokazało ? bo u mnie tak jak było wczoraj tak samo jest i dziś, czyli tylko dwie pierwsze opcje z listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc w swój profil poprzez Tapatalk można już także podejrzeć swoje wpisy. Niestety nie są posegregowane chronologicznie, a tematycznie.

2dc1317cbb49b7ce3fd4f054e4383280.jpg

4 minuty temu, alleck napisał:
 
Coś robiłeś, że Ci się pokazało ? bo u mnie tak jak było wczoraj tak samo jest i dziś, czyli tylko dwie pierwsze opcje z listy.

Wylogowałem się z Tapatalk i zalogowałem ponownie. Wróciły za to te głupie sygnatury, które trzeba ponownie skasować w opcjach...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

17 godzin temu, DawPi napisał:
20 godzin temu, mario1971 napisał:

Z zapytaniem. Czy na nowym silniku można już cytować zdjęcia?

Oczywiście. Nawet selektywnie - zaznacz fragment post i cytuj.

NIE MOŻNA zdjęć. Mój błąd ze zmęczenia.

 

 

 

11 minut temu, Ordoss napisał:

Ale stara ramka pokazywała nowo założone tematy.

 

6 minut temu, Vonziej napisał:

Popieram, też mi tego brakuje

Zobaczcie teraz.

 

3 minuty temu, alleck napisał:

Czy można dodać "Zawartość w której brałeś udział" do belki pomiędzy "Zawartość którą rozpocząłeś" a "Szukaj", zawsze to dwa kliknięcia mniej

Dodane.

 

5 minut temu, mario1971 napisał:

Coś się poprawiło w Tapatalku. Pokazał już się profil z "rozwijką".

Czyli TT poprawił. Ale wy uparcie będziecie uważać, że to moja wina..

 

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał:

Wylogowałem się z Tapatalk i zalogowałem ponownie. Wróciły te głupie sygnatury, które trzeba ponownie skasować w opcjach...

 

Potwierdzam. U mnie też już się pokazała cała lista po wylogowaniu i zalogowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, alleck napisał:

Czy można dodać "Zawartość w której brałeś udział" do belki pomiędzy "Zawartość którą rozpocząłeś" a "Szukaj", zawsze to dwa kliknięcia mniej :)

 

 image.png.f0c7faf029361be07eca49632f164b4b.png

 

 

Kilka osób już pisało w podobnej sprawie, ale chyba nie zostało to pozytywnie rozpatrzone :(

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/185880-moja-zawartość/?tab=comments#comment-2758343

 


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za jasną odpowiedź. Pozdrawiam.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, DawPi napisał:

Dodane.

 

Czyli TT poprawił. Ale wy uparcie będziecie uważać, że to moja wina..

 

Ad1. Dziękuję.

Ad2. Nie było żadnej aktualizacji TT od wczoraj, więc raczej nie poprawili. I nikt nikogo nie winił. Ale nie ma o co bić piany, ważne że działa ;) Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DawPi napisał:

 

Zobaczcie teraz.

 

 

Jest fantastycznie, jeżeli tak zostanie to cudownie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, alleck napisał:

 

 

Ad1. Dziękuję.

Ad2. Nie było żadnej aktualizacji TT od wczoraj, więc raczej nie poprawili. I nikt nikogo nie winił. Ale nie ma o co bić piany, ważne że działa ;) Dzięki

Prawie działa ;) Zobaczymy, czy chronologia własnych wpisów i rozpoczętych przez użytkownika tematów także wskoczy za jakiś czas na swoje miejsce (cały czas mowa o Tapatalk).

 

Ale już nie jest źle...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, alleck napisał:

Ad2. Nie było żadnej aktualizacji TT od wczoraj, więc raczej nie poprawili. I nikt nikogo nie winił. Ale nie ma o co bić piany, ważne że działa ;) Dzięki

Może od swojej strony backendowej coś poprawili. Ja na pewno nie wrzucałem nowej wersji bo jak zauważyłeś takowa w ciągu ostatniego dnia nie została wydana.

16 minut temu, Vonziej napisał:

Jest fantastycznie, jeżeli tak zostanie to cudownie!

Czemu nie.

14 minut temu, mario1971 napisał:

Prawie działa ;) Zobaczymy, czy chronologia własnych wpisów i rozpoczętych przez użytkownika tematów także wskoczy za jakiś czas na swoje miejsce (cały czas mowa o Tapatalk).

A choć jeden z Was napisał i skontaktował się z TT w tej sprawie i analizuje to z nimi?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wysłałem wiadomość do Admina ale nie wiem czy dotrze więc swój problem opiszę i tutaj.

Po aktualizacji nie mogę logować się na forum. Pojawia się komunikat, że hasło lub login są nieprawidłowe. Muszę wtedy kliknąć przypomnienie hasła i wysłać link na maila, podać nowe hasło i wtedy mnie loguje. Po wylogowaniu problem się powtarza i procedurę muszę wykonać od początku. 

Nie wiem jak długo będę się mógł logować w ten sposób. 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RTK-WGM napisał:

Windows 7 i Firefox 75 x64 wygląda to tak jakby niektóre reklamy się nie wczytały, ale na Google Chrome 81.0.4044.129 już działa właściwie

Masz jakiś bloker reklam?

Mamy jeden banner flashowy - trzeba pomyśleć nad bardziej nowoczesną formą. ;)

 

9 minut temu, SzalonyJackPirat napisał:

Witam,

Wysłałem wiadomość do Admina ale nie wiem czy dotrze więc swój problem opiszę i tutaj.

Po aktualizacji nie mogę logować się na forum. Pojawia się komunikat, że hasło lub login są nieprawidłowe. Muszę wtedy kliknąć przypomnienie hasła i wysłać link na maila, podać nowe hasło i wtedy mnie loguje. Po wylogowaniu problem się powtarza i procedurę muszę wykonać od początku. 

Nie wiem jak długo będę się mógł logować w ten sposób. 

To coś po Twojej stronie. Nie masz konta połączonego z żadnym serwisem społecznościowym. Na pewno poprawnie się logujesz? jakiego loginu używasz?

P.s. napisz mi PW albo na maila najlepiej, bo to dość niebezpieczny wątek: administrator małpa zegarkiclub kropka pl


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.