Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Uwaga ! Ważny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytania:

1. damy radę zmienić czcionkę na nieodchudzoną? (pisałem o tym wcześniej, ale Ci widać uciekło)

2. Jak zapisać kanał by ładował się jako domyślny? Zaznaczyłem go właśnie jako "domyślny", ale po kolejnym wejściu na forum startuje inny kanał.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, DawPi napisał:

Może od swojej strony backendowej coś poprawili. Ja na pewno nie wrzucałem nowej wersji bo jak zauważyłeś takowa w ciągu ostatniego dnia nie została wydana.

A choć jeden z Was napisał i skontaktował się z TT w tej sprawie i analizuje to z nimi?

 

Ja wczoraj w nocy pisałem na support TT. Odpisali mi, że ostatnia aktualizacja aplikacji miała miejsce 2 tygodnie temu i nie powinna mieć wpływu na zgłoszony przeze mnie błąd. Dodatkowo dodali, że około tydzień temu przez kilka godzin mieli problem z Cloud flare, ale objawiało się to tym, że nie można było ładować zdjęć, dodawać nowych for, a z istniejącymi był problem z logowaniem. Taka odpowiedź SOA1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bober5264 napisał:

U mnie na tapatalku wszystko ładuje się bardzo wolno, 'kiedyś' tak nie było
(Sprawdzone na różnych wifi i necoe z sieci - wszedzie tak samo)

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

U mnie tak samo - odświeżenie przez TT trwa wieczność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Sol napisał:

1. damy radę zmienić czcionkę na nieodchudzoną? (pisałem o tym wcześniej, ale Ci widać uciekło)

Daj screen o którym miejscu mowa.

58 minut temu, Sol napisał:

2. Jak zapisać kanał by ładował się jako domyślny? Zaznaczyłem go właśnie jako "domyślny", ale po kolejnym wejściu na forum startuje inny kanał.

Po jakim wejściu na forum? Sprecyzuj, wyjaśnij, opisz gdzie dokładnie wchodzisz.

Ten domyślny powinien się ładować z tego miejsca:

obraz.png

 

40 minut temu, alleck napisał:

Ja wczoraj w nocy pisałem na support TT. Odpisali mi, że ostatnia aktualizacja aplikacji miała miejsce 2 tygodnie temu i nie powinna mieć wpływu na zgłoszony przeze mnie błąd. Dodatkowo dodali, że około tydzień temu przez kilka godzin mieli problem z Cloud flare, ale objawiało się to tym, że nie można było ładować zdjęć, dodawać nowych for, a z istniejącymi był problem z logowaniem. Taka odpowiedź SOA1

Kumam. To ja Ci powiem, że nic nie grzebałem nigdy w TT oprócz podnoszenia pluginu ich autorstwa na każdym forum. :)

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, RTK-WGM napisał:

A te "serduszka" zamiast "łapki w górę" to nie jest to?

 

to jest to, ale nie widać że na przykład jakiś post dostał 10 łapek / serduszek, bo był tak dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś jeszcze "zacina się okno nowej wiadomości"? Pisząc dłuższy tekst zdarza się, że kursor "zamarza" w jednym miejscu, nie porusza się podczas wciskania spacji i klawisza enter. Dopiero kliknięcie myszą w oknie edycji przywraca go do życia. Podczas edycji fragmentu wypowiedzi w środku wiersza zdarza się, że przeskakuje ni stąd, ni zowąd na koniec wiersza. Niekiedy również "dodawanie odpowiedzi" trwa wieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy można dodać skrót GALERIA, który otwierałby własną galerię. Chodzi mi oto, że po kliknięciu na swojego nicka, wysuwa się Menu i tam w starej wersji była GALERIA. Można teraz tez dodać?

 

Może mi ktoś wyjaśnić jak prosto i szybko wejść we własną galerię?

Edytowane przez forteca

Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sokolow napisał:

 

to jest to, ale nie widać że na przykład jakiś post dostał 10 łapek / serduszek, bo był tak dobry.

 

A to czasem nie jest liczba polubień obok serduszka ?

image.png.deccd1b5cab7770a3a4bd38a1d935d96.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sokolow napisał:

 

to jest to, ale nie widać że na przykład jakiś post dostał 10 łapek / serduszek, bo był tak dobry.

Już widać, chociaż sam nie wiem, jak już ktoś wspominał, czy to dobry pomysł. Może prowadzić do rozgrywek politycznych. a w skrajnych przypadkach do zamieszek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, clusca napisał:

Czy komuś jeszcze "zacina się okno nowej wiadomości"? Pisząc dłuższy tekst zdarza się, że kursor "zamarza" w jednym miejscu, nie porusza się podczas wciskania spacji i klawisza enter. Dopiero kliknięcie myszą w oknie edycji przywraca go do życia. Podczas edycji fragmentu wypowiedzi w środku wiersza zdarza się, że przeskakuje ni stąd, ni zowąd na koniec wiersza. Niekiedy również "dodawanie odpowiedzi" trwa wieki.

Trwają prace optymalizacyjne serwera.

1 godzinę temu, forteca napisał:

czy można dodać skrót GALERIA, który otwierałby własną galerię. Chodzi mi oto, że po kliknięciu na swojego nicka, wysuwa się Menu i tam w starej wersji była GALERIA. Można teraz tez dodać?

 

Może mi ktoś wyjaśnić jak prosto i szybko wejść we własną galerię?

Nie można.

Prosto i szybko - zakładką w przeglądarce. Np. moje: https://zegarkiclub.pl/forum/profile/33367-dawpi/content/?type=gallery_image&change_section=1

 

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był upierdliwy, ale to jest chyba najlepszy czas na tzw, koncert życzeń. Później będzie ciężko wprowadzić jakiekolwiek zmiany. Dlatego zapytam, może znajdę również zwolenników takiej funkcji: czy jest możliwość bardziej zaawansowanej szukajki w poszczególnych tematach? Np. żeby dało się wyszukać w danym temacie wszystkie napisane przez siebie posty. Czasem szukam, jakie to głupoty wypisałem np. pod wpływem w danym wątku i to by znacznie ułatwiło sprawę ;) Oczywiście żart, ale rzeczywiście przydaje się czasem do znalezienia w danym temacie jakiegoś wpisu nie przedzierając się przez wszystkie posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, clusca napisał:

czy jest możliwość bardziej zaawansowanej szukajki w poszczególnych tematach? Np. żeby dało się wyszukać w danym temacie wszystkie napisane przez siebie posty.

Możliwość jest. Napisać takiego moda.

Wbudowanej opcji nie ma.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jak na razie znalazłem jak odszukać w danym poście jakąś frazę napisaną przez siebie, a to już połowa sukcesu. Nie wiem, czy wcześniej było, ale dla mnie to nowość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tym wstawianiem większych pojemnościowo załączników ? Będzie coś zmienione czy pozostaje zmniejszanie pliku bądź korzystanie z hostingu zewnętrznego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pomiędzy 15.00 a 17.00 był jakiś restore ? Pytam, bo pamiętam, że usunąłem kanał który utworzyłem testowo, a jest znowu dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Dorian06 napisał:

Dostaję powiadomienia na adres mailowy. Po kliknięciu w "Pokaż  Odpowiedź" przekierowuje mnie na ostatni post, :(

1. Jeśli możesz coś na ten temat napisać. 

Teraz po wejściu na Forum z poczty ląduje na jakimś poście. Po paru dniach nieobecność będzie niemożliwe odnaleźć któryostatni był czytany.  :(

 

2. Na dole strony był trójkąt po naciśnięciu lądowało się na gorze strony. Przydatne bardzo. Teraz nie ma. :( Będzie

 

3. Na gornym pasku byli Użytkownicy. W łatwy sposób mozna było odnaleźć osoby. Teraz nie ma. :( Będzie

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o treść postów, jak w przykładowym załączniku:

 

spacer.png

 

ad.2 już nieaktualne. Mój błąd

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DawPi napisał:

Trwają prace optymalizacyjne serwera.

Nie można.

Prosto i szybko - zakładką w przeglądarce. Np. moje: https://zegarkiclub.pl/forum/profile/33367-DawPi/content/?type=gallery_image&change_section=1

 

 

 

Dziękuję za odpowiedź.

 

Sorki, ale wolę starą wersję forum.

Nie bardzo rozumiem, skoro w poprzedniej wersji była taka opcja, to teraz nie może być, dlaczego?

I teraz każdy kto posiada jakąś galerie, żeby móc szybko dojść do niej musi się nieźle nakombinować żeby dość do tej zakładki.

 

Oto przepis:

Kliknąć na swój NICK w prawym górnym rogu => następnie kliknąć PROFIL => następnie kliknąć MOJA AKTYWNOŚĆ => następnie kliknąć ALBUMY => następnie wysortować wg TYTUŁÓW => następnie nacisnąć kombinację klawiszy Ctrl+D i   juuuupi   mamy dojście do WŁASNEJ galerii na forum .

 

Nie kupuję, ale cóż życie biegnie dalej i jak to w życiu trzeba się męczyć.

 


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wgrywaniu zdjęcia wyskakuje mi błąd "-200" . Co to takiego?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
2 minuty temu, pk_kamil napisał:

Przy wgrywaniu zdjęcia wyskakuje mi błąd "-200" . Co to takiego?

Za ciężkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy tylko ja mam tak, że jak dodaje zdjęcia w kolejności 1,2,3,4,5,6 to następnie są one wklejane np do albumu i wyświetlane w kolejności 6,5,4,3,2,1.

Czy jest to OK, czy coś robię nie tak?

 

2. Jak mogę usunąć własne KANAŁY w aktywności? jest opcja dodawania, nie ma usuwania, ew. edycji istniejących. 


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, forteca napisał:

2. Jak mogę usunąć własne KANAŁY w aktywności? jest opcja dodawania, nie ma usuwania, ew. edycji istniejących. 

 

Wchodzisz w kanał który utworzyłeś i klikasz ikonę "Usuń"

 

image.png.ac520bf62404ea38509e390fd77fb1e9.png

 

A edytujesz sobie kanał edytując ten pasek

 

image.thumb.png.d5e368b696a5a0360b04d8370a688b88.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, alleck napisał:

 

Wchodzisz w kanał który utworzyłeś i klikasz ikonę "Usuń"

 

 

A widzisz, do edycji już doszedłem. Ale tych malutkich ikonek nie widziałem. Dziękuję za szybka odpowiedź i pomoc. 

Edytowane przez forteca

Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.