Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Uwaga ! Ważny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam ogromny problem z logowaniem. Za każdym razem kiedy chce się zalogować krzyczy że niepoprawne hasło lub login użytkownika.Po resecie hasła i ustaleniu nowego mogę się zalogować ale po wylogowaniu znów nie mogę się zalogować i tak w kółko. Bez resetu  hasła i ustaleniu nowego nie jestem w stanie kożystać z forum.

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Stary napisał:

Mam ogromny problem z logowaniem. Za każdym razem kiedy chce się zalogować krzyczy że niepoprawne hasło lub login użytkownika.Po resecie hasła i ustaleniu nowego mogę się zalogować ale po wylogowaniu znów nie mogę się zalogować i tak w kółko. Bez resetu  hasła i ustaleniu nowego nie jestem w stanie kożystać z forum.

 

Też tak miałem,  nazwa użytkownika wpisywana przy logowaniu, była inna niż nick używany na forum.

wpisz;

nazwa użytkownika,    Stary    

hasło                              ***********

 

Powinno być dobrze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol
Napisano (edytowane)

Przechwytywanie.JPG

 

Od wczoraj, w Firefox zniknęła możliwość odp na PW.

Pola tekstu nie ma.. niezależnie, czy odp jest w dymku konwersacji, czy odp przez cytat PW, czy też rozpoczęcie nowej konwersacji.

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Stary napisał:

Mam ogromny problem z logowaniem. Za każdym razem kiedy chce się zalogować krzyczy że niepoprawne hasło lub login użytkownika.Po resecie hasła i ustaleniu nowego mogę się zalogować ale po wylogowaniu znów nie mogę się zalogować i tak w kółko. Bez resetu  hasła i ustaleniu nowego nie jestem w stanie kożystać z forum.

 

12 godzin temu, Josza napisał:

Też tak miałem,  nazwa użytkownika wpisywana przy logowaniu, była inna niż nick używany na forum.

wpisz;

nazwa użytkownika,    Stary    

hasło                              ***********

 

Powinno być dobrze.

Będzie!

 

57 minut temu, vitriol napisał:

Pola tekstu nie ma.. niezależnie, czy odp jest w dymku konwersacji, czy odp przez cytat PW, czy też rozpoczęcie nowej konwersacji.

Jakieś blockery reklam? Czyściłeś pamięć podręczną przeglądarki?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od wczoraj powiadomienia na maila o odpowiedziach i nowych postach w obserwowanych tematach przychodzą z mocnym opóźnienie (nawet kilkugodzinnym) , to tylko u mnie czy jest coś na rzeczy ?

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GTB napisał:

Od wczoraj powiadomienia na maila o odpowiedziach i nowych postach w obserwowanych tematach przychodzą z mocnym opóźnienie (nawet kilkugodzinnym) , to tylko u mnie czy jest coś na rzeczy ?

Myślę, że nie powinno być takich opóźnień. Ktoś inny tak ma?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie powinno być takich opóźnień. Ktoś inny tak ma?

Ja tak miałem na starej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.05.2020 o 20:32, Josza napisał:

 

Też tak miałem,  nazwa użytkownika wpisywana przy logowaniu, była inna niż nick używany na forum.

wpisz;

nazwa użytkownika,    Stary    

hasło                              ***********

 

Powinno być dobrze.

 

Wielkie dzięki faktycznie tutaj tkwi problem 


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwanie:

 

W starej wersji forum można było wyszukać zawartość napisaną przed dowolnego użytkownika, w dowolnej części forum (była nawet taka fajna mapa forum zrobiona) używając forumowej wyszukiwarki w ten sposób, że klikało się wyszukiwanie zaawansowane a następnie pole "szukane wyrażenie" zostawiało się puste, a w jednym z pozostałych pól (nie pamiętam już konkretnie w którym) podawało się nazwę danego użytkownika. Tak skonstruowane zapytanie wyświetlało np. wszystkie posty użytkownika z bazarku.  

W nowej wersji forum jest to już niemożliwe (albo ja nie wiem jeszcze jak to zrobić), nie można pola szukanego wyrażenia zostawić pustego :(

image.thumb.png.453996e4d93fd5b17a9a93b66f7de3e0.png

Da się przywrócić poprzednią funkcjonalność wyszukiwarki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, alleck napisał:

Da się przywrócić poprzednią funkcjonalność wyszukiwarki ?

Nie prościej wejść w profil danego użytkownika i z niego znaleźć dodane przez niego treści?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, DawPi napisał:

Nie prościej wejść w profil danego użytkownika i z niego znaleźć dodane przez niego treści?

No nie do końca prościej, bo czasem trzeba się przebijać przez wiele stron zanim trafisz na to czego szukasz, tym bardziej, że treść jest wyświetlana chronologicznie, a nie sortowana po "subforach". Poza tym skoro jest wyszukiwarka to czemu z niej nie skorzystać ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.04.2020 o 20:30, Walter_87 napisał:

Aha, i jeszcze te nieszczęsne dymki po lewej stronie w "mojej zawartości". Już któryś z Kolegów poruszał tę kwestię (zdaje się Sierżant Julian). Czy są one konieczne?

 

W dniu 29.04.2020 o 22:07, Walter_87 napisał:

Co do chmurek to chodzi mi o te zaznaczone

screen.png

 

Wspominałem wcześniej o tym. Mnie też wydają się te dymki zbyt "krzyczące". Dla porównania:

 

Dymki_001.thumb.gif.38327d436419fc3ea94e7972e23a4bea.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Takie dymki są na każdym forum opartym na tym silniku, tylko np. na forum audio obramówka jest okrągła, nie kwadratowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, są, ale można je chyba nieco mniej uwypuklić? Nie wiem, jak to działa przy tym motywie, ale pewnie można zmienić przezroczystość/kolor/ramkę/ikonę/rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak dla mnie to one w ogóle są bez sensu, bo to jest tylko ikona, że jest nowa odpowiedź w temacie. Skoro na liście są "nieczytane posty" to chyba logiczne, że jest tak jakaś nowa odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ikonka pokazuje również, czy to jest odpowiedź w istniejącym temacie, czy nowo rozpoczęty wątek. Chociaż dla mnie również mogłoby ich nie być. Niektóre fora mają ikony po lewej stronie tytułu tematu, podające informację, czy to jest nowy temat, nowa odpowiedź w istniejącym temacie oraz kliknięcie tej ikony przenosi do ostatnio czytanej wiadomości. Taka funkcjonalność mi się podoba. No i te linie łączące ikony w pionie są moim zdaniem zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraz tyczy się nie tylko postów, zobaczcie:

obraz.png


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne , że przy cytowaniu części czyjegoś posta można usunąć wycinek treści a emotek się nie da ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, GTB napisał:

Czy to normalne , że przy cytowaniu części czyjegoś posta można usunąć wycinek treści a emotek się nie da ? 

Na komórce miałem z tym problem nie raz, ogólnie jest straszny problem z usunięciem np. przypadkowo wklejonego cytatu mobilnie. Nie wiem jak na komputerze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , na telefonie bo tak korzystam z forum. Dziwne jest to , że jedne emotki da się usunąć a inne nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie, można cytować tylko zaznaczony tekst:

1836854085_Zrzutekranu2020-05-03o21_18_45.png.00e08a2f753d25d873caf45ce7f7d4b6.png

Bardzo przydatne. Jakoś wcześniej tego nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje mi na telefonie z Androidem taki komunikat.

Na iOS dodatkowo jest link do logowania/rejestracji, na androidzie nie. Zarówno w wersji mobilnej jak i pełnej.

To u mnie coś nie tak?

BDD77561-2D81-4FA3-BC36-02C231CDFC1A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, GTB napisał:

Czy to normalne , że przy cytowaniu części czyjegoś posta można usunąć wycinek treści a emotek się nie da ? 

Raczej tak. Pewnie poprawią to w nowym CKEditorze.

12 godzin temu, renqien napisał:

Bardzo przydatne. Jakoś wcześniej tego nie widziałem.

Bo na poprzedniej wersji forum tego nie było.

10 godzin temu, wodzak napisał:

Wyskakuje mi na telefonie z Androidem taki komunikat.

Na iOS dodatkowo jest link do logowania/rejestracji, na androidzie nie. Zarówno w wersji mobilnej jak i pełnej.

To u mnie coś nie tak?

Podeślesz IP na administrator małpa zegarkiclub kropka pl?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam włączone powiadomienia. Otrzymuję je z różnym opóźnieniem (czasami po godzinie), czasami parę jedno po drugim - dotyczące tego samego postu. Czy ktoś ma podobnie? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, mario1971 napisał:

Czy ktoś ma podobnie? 

Witaj w klubie ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.