Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Uwaga ! Ważny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego ciagle szukam przyczyn. 
Zainstalowałem tę aplikację tt - możesz napisać jak sprawdzić i powtórzyć te błędy?

To dotyczy po prostu odświeżania forum - podepnij dla porównania inne forum, którego używasz i zobaczysz od razu różnicę.
Odnoszę wrażenie że to może dotyczyć zawartości - jak szukam np. tylko po wątkach, w których pisałem, odświeżanie idzie szybciej (tak, jakby nie zaczytywał całej zawartości).
Ktoś zrobił nowy skrypt forum, ale to nie znaczy, że musi się dostosować do wszystkich współpracujących z nim aplikacji. To TT w zasadzie jest tutaj na doczepkę, a nie forum do TT, więc jak najbardziej rozumiem, że rozwiązanie pewnych kwestii i problemów należy do działu technicznego TT. Tutaj jak najbardziej zgodzę się z [mention=33367]DawPi[/mention], że trzeba atakować Tapatalk ile wlezie
 
[mention=33367]DawPi[/mention]
Dawidzie, skoro już masz zainstalowany TT, to zasubskrybuj kilka wątków na naszym i jakimś innym forum i spróbuj z zakładki "subscribed" sobie je poczytać - tak jakbyś chciał czytać tylko wiadomości w tych subskrybowanych, a nie wszystkie nowe. Te najbardziej popularne, w których się najwięcej dzieje zasubskrybuj najpierw, aby były na dole. Zobaczysz o czym ja i kilka innych osób tak "jojczy"

Zgoda, dlatego szukam rozwiązania, zamiast narzekać

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, clusca napisał:

Zanim wpiszesz szukana frazę kliknij na okienko szukajki. Rozwiną Ci się opcje.

 

51 minut temu, DawPi napisał:

Jest możliwość - kliknij w puste pole szukania i pojawi się opcja. 
 

 

 

dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! W dawnej wersji forum łatwo i przyjemnie można było kopiować linki zdjęć które miało się wgrane w prywatnej galerii i wklejać je w postach - taki link z bbcodem można było przekleić do posta i od razu pokazywało się pełne zdjęcie.

 

Czy w nowej wersji forum jest możliwość wklejania zdjęć z prywatnej galerii do postów, bo nie widzę w opcji "udostępnij" czegoś takiego, a kopiowanie adresu ręcznie niestety kończy się czymś takim:

 

 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po wklejeniu skopiowanego powinien  pojawić się taki komunikat jak niżej. Wybierz "Przywróć wyświetlanie jako odnośnik"

image.png.654247e067707a36752411b07a08fdea.png

Edytowane przez TRobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak?

 

Teraz jest chyba lepiej. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie, nie - w starej wersji forum była opcja udostępnij - i w takim jakby rozwijanym menu były różne linki - link do grafiki bezpośrednio, link z bbcode itd. Jak się taki link kopiowało i wklejało na forum w poście, to zamiast odnośnika do galerii po prostu w poście pojawiało się całe pełne zdjęcie - tak jak to się wkleja z innych platform, typu fotosik, imgur itd. Po prostu samo zdjęcie, tak jak poniżej (wklejone z imgur):

 

lAszeBn.jpg

 

Nie wiem, może to jest nadal możliwe, jakąś inną metodą - po prostu cały czas z tego korzystałem, a teraz nie mam pojęcia jak to zrobić :D

 

 

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawym, kopiuj adres obrazu i wtedy wklejasz.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod prawym przyciskiem nie ma takiej opcji, traktuje obiekt jako stronę, a nie obraz (nie ma opcji kopiuj adres obrazu) - chyba że coś źle robię.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lAszeBn.jpg&key=0312ced2438e365a9446e13a

Ja mam pod prawym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale skopiowałeś z imgur przykład jak to ma wyglądać, a nie z mojej galerii ;)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumam. Sprawdzę.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2020 o 07:01, Dorian06 napisał:

Tak z ciekawości po raz któryś tam zapytam co z tym 

 

W dniu 9.05.2020 o 09:39, DawPi napisał:

Oznacz wszystko jako przeczytane (na dole) i sprawdź wtedy.

Niestety nie działa. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.05.2020 o 20:09, MasterMind napisał:

Nie, nie - w starej wersji forum była opcja udostępnij - i w takim jakby rozwijanym menu były różne linki - link do grafiki bezpośrednio, link z bbcode itd. Jak się taki link kopiowało i wklejało na forum w poście, to zamiast odnośnika do galerii po prostu w poście pojawiało się całe pełne zdjęcie - tak jak to się wkleja z innych platform, typu fotosik, imgur itd. Po prostu samo zdjęcie, tak jak poniżej (wklejone z imgur):

Na chwilę obecną takie rozwiązanie, nawet jeśli możliwe do napisania jako plugin (a możliwe) to robi pewien problem natury technicznej i jak obecne forum składuje i wyświetla pliki. Na razie musimy zadowolić się tym co jest dostępne.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TT brak wyświetlania zawartości po kliknięciu na link w powiadomieniach.
725a69b405cc656484b54888c8d6dc1c.jpg
489dc2aacc45899763f26c6666325e9d.jpg
I TT wolno działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i w TT strzałki przy cytacie w poście. Normalnie zreszta tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Informacja - odkryłem pewne problemy związane z wysyłką powiadomień mailowych z forum. Jak tylko uzyskam więcej szczegółów nie omieszkam o tym poinformować szanowne grono niezwłocznie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym wyżej - wprowadziłem pewne usprawnienia.

Wszelkie zwrotki z Waszych serwerów pocztowych będą skutkować usunięciem z list mailingowych. Polecam wtedy zmienić maila na normalnego.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na Forum z poczty będę na ostatnim poście który przeczytałem tak jak było przed zmianą


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Od dwóch dni dostaje powiadomienie o PW jakieś pół godziny po fakcie, czasem później


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tapatalk strasznie długo wszystko się wczytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To fakt u mnie 30-60 sekund zanim odpali nieprzeczytane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem nowy na forum więc jeszcze nie wszystko ogarniam. To znaczy technicznie raczej ogarniam, ale czasem nie jestem pewien, co jest bugiem po aktualizacji forum, a co efektem celowego działania.

Przy tej okazji chciałbym więc dopytać o kilka spraw technicznych:

 

1. Prezentacja polubień

 

W chwili obecnej w powiadomieniach pokazuje się informacja, że "ktoś" polubił posta. Mam wrażenie, że chwilkę wcześniej była pokazywana informacja o nicku użytkownika, który polubił post. Teraz jest tylko "ktoś".

W TapaTalk w telefonie powiadomienia pokazują nick konkretnego użytkownika. Tylko w przeglądarce w komputerze jest "ktoś". Czy to celowe ustawienia, czy problem techniczny, który powinien trafić na listę "do zrobienia"?

Poza tym, czy w ogóle można gdzieś poza powiadomieniami sprawdzić, kto "polubił" konkretne posty? Wydaje mi się, że kiedyś najechanie myszką na licznik polubień pokazywało, kto polubił. Teraz na pewno tak nie jest.

 

obraz.png.245bfc2298a8cd14ddb040b083a8451a.png

 

2. Mail powitalny

 

Na przywitanie, 4 maja dostałem automatyczny mail z linkami do ważnych tematów na forum. Klikam w link do Regulaminu i....

 

obraz.png.97e118cb9e13b4d7bf058a9790ac8132.png

 

Inne linki działają.

 

W ogóle próba wyszukania regulaminu w wyszukiwarce kończy się tak:

 

obraz.thumb.png.97b626a46e8aea8ca42285ea0f683635.png

 

Wiem, że Regulamin gdzieś jest, bo go raz znalazłem. Ale nie było łatwo.

 

A w ogóle to bardzo się cieszę, że takie forum istnieje i że ktoś zadaje sobie trud jego prowadzenia. Serdecznie więc pozdrawiam i twórców i prowadzących. No i też tych, którzy swoimi pomysłami i uwagami pomagają czynić forum lepszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.