Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Uwaga ! Ważny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy. Poprawiłem link do regulaminu w wiadomości powitalnej.

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś zgłaszałem, ale zostało to zignorowane. Coś jest mocno nie tak jeśli chodzi o blokowanie konta po wprowadzeniu niewłaściwego hasła. Dzisiaj logowałem się z przeglądarki i RAZ wprowadziłem niepoprawne hasło i od razu moje konto zostało zablokowane i to na 7 minut.

 

image.png.6bd69581971295485dfb0984f88427ce.png

 

Od razu dostałem również maila.

image.png.2856a2e0d94ee10155164c0028baa42f.png

Czy możesz zweryfikować czy aby na pewno skrypt działa poprawnie ? ewentualnie zerknąć do logów i sprawdzić kiedy miały miejsce 4 wcześniejsze niepoprawne logowania i czy były z tego samego IP ? Ja zapewniam, że każdorazowo po jednym nieudanym logowaniu moje konto jest blokowane i to na losowo długi czas (najczęściej klika minut, nigdy 15).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też raz wydarzyła się taka sytuacja. Próbowałam zalogować się za pomocą zapamiętanego w przeglądarce loginu i hasła. Blokada konta na kilka minut i mail jak u kolegi wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. Po pierwszym nieudanym logowaniu blokada z informacją, że jest to piąte nieudane logowanie. Zmiana hasła pozwala zalogować się od razu, bez czekania kilku/kilkunastu minit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę sprawdzać na pewno. 
Odnośnie logowania przez zapisane dane w przeglądarce - jesteście pewni, że jest tam zapisany poprawny login?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak. Przez kilka dni logowałam się w ten sposób, aż któregoś razu coś nie pykło. Ale u mnie to była jednorazowa akcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dane do logowania od zmiany silnika forum wprowadzam zawsze manualnie. Poza tym jeśli ktoś wprowadza nieprawidłowy login to raczej nie będzie on skojarzony z istniejącym kontem i nie jest to powodem blokowania konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nazwa i login jest identyczna, po prostu wprowadziłem błędne hasło (1 raz) i od razu ban na logowanie na jakiś czas. Musiałem się szybko zalogować, bo mi cukier i dopamina spadła, więc spróbowałem poprzez odzyskiwanie hasła i poszło ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I taka sama historia dzisiaj. Tym razem, inny komputer, inna przeglądarka, dane do uwierzytelnienia wypełnione automatycznie  z managera haseł.

Wynik:

 

image.png.94f45ba2b2d8a0608581ea3cdab9cdf1.png

 

Po 9 minutach, nacisnąłem tylko przycisk zaloguj (dane do logowania bez zmian) i zalogowało mnie poprawnie.

Edytowane przez alleck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to ciągle na jednym urządzeniu, bez zmiennego IP?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na świat wychodzę przez jednego dostawcę, jego IP jest stałe. W mojej lokalnej sieci, są to różne urządzenia, z różnymi IP. Ale to raczej nie ma raczej znaczenia. Wygląda to tak jakby z jakiegoś powodu przy pierwszym logowaniu danego dnia z konkretnego urządzenia hasło nie było przyjmowane. Zauważ, że w moim przykładzie z dzisiaj użyłem zapisanych credentiali i pierwsze logowanie zostało uznane ze nieprawidłowe (i potraktowane jako 5 nieprawidłowych logowań), a po odczekaniu 9 minut te same poświadczenia zostały przyjęte jako poprawne.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie dziwne. Dlatego na razie nie mam pomysłu co to może być. Bo gdyby to było z forum to by wszyscy tak mieli. Ale:

2 godziny temu, alleck napisał:

W mojej lokalnej sieci, są to różne urządzenia, z różnymi IP. Ale to raczej nie ma raczej znaczenia.

Pisząc o sieci lokalnej masz na myśli providera internetu? To jakaś radiówka?

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

No to faktycznie dziwne. Dlatego na razie nie mam pomysłu co to może być. Bo gdyby to było z forum to by wszyscy tak mieli. Ale: Pisząc o sieci lokalnej masz na myśli providera internetu? To jakaś radiówka?

 

 

 

Problem zgłosiło kilka osób. Nie tylko ja. Zerknij na wcześniejsze wiadomości. Pisząc o sieci lokalnej mam na myśli swoją sieć lokalną. W swoim budynku. Ja wykupuję łącze od osiedlowego trzepaka, który ma symetrycznego DSLa od Orange.

Nie nie jest to radiówka, w zależności od segmentu sieci skrętka/światłowód.

 

P. S. Wczoraj sugerowałem też, że jeśli to możliwe to żebyś zerknął do logów. Ciekawi mnie jak tam wygląda takie logowanie jak pokazywałem wczoraj albo dziś. Z jakiego powodu jedno błędne logowanie widziane jest jako kilka prób. A może są jakieś inne próby logowania na moje konto z innego adresu IP? Inna sprawa jest to dlaczego poprawne hasło nie jest rozpoznawane.

 

P. S. 2. Tak sobie strzelam nie mając pojęcia o archikteturze tego forum.... Ale myślę, że taki błąd mógłby się pojawiać jakby serwer aplikacyjny/web tracił połączenie z bazą danych. Może tu będzie jakiś trop?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może już było. Ja zauważyłem taką niedogodność, a mianowicie kiedy klikam w temat, który ma np. kilkadziesiąt stron to otwiera mi nie pierwsza strona. Dawniej był to ostatni post. Jakie jest rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, alleck napisał:

P. S. Wczoraj sugerowałem też, że jeśli to możliwe to żebyś zerknął do logów. Ciekawi mnie jak tam wygląda takie logowanie jak pokazywałem wczoraj albo dziś. Z jakiego powodu jedno błędne logowanie widziane jest jako kilka prób. A może są jakieś inne próby logowania na moje konto z innego adresu IP? Inna sprawa jest to dlaczego poprawne hasło nie jest rozpoznawane.

Logowania nie są zapisywane. Kilka osób na kilka tysięcy to wiesz. :)

5 godzin temu, alleck napisał:

P. S. 2. Tak sobie strzelam nie mając pojęcia o archikteturze tego forum.... Ale myślę, że taki błąd mógłby się pojawiać jakby serwer aplikacyjny/web tracił połączenie z bazą danych. Może tu będzie jakiś trop?

Wątpię by admini serwera śledzili te logi.]

 

Godzinę temu, roback1 napisał:

Witam, może już było. Ja zauważyłem taką niedogodność, a mianowicie kiedy klikam w temat, który ma np. kilkadziesiąt stron to otwiera mi nie pierwsza strona. Dawniej był to ostatni post. Jakie jest rozwiązanie

Było. Kilkukrotnie. Z jakiego miejsca klikasz? Zmieniałem to.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było. Kilkukrotnie. Z jakiego miejsca klikasz? Zmieniałem to.

Z obserwowanych tematów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się czuję zagubiony. Mam kilka galerii (a może miałem - nie potrafię ich namierzyć). Dodawałem sobie zdjęcia w swoich ustalonych wcześniej kategoriach, teraz nie mam tej opcji w menu rozwijanym i pojęcia nie mam jak te galerie znaleźć, co dopiero cokolwiek do nich dodać. Czy tego już nie będzie i po prostu wstawiamy zjęcia do wątków do których pasują?

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na swój nick w prawym górnym rogu, następnie z rozwijalnej listy wybierz "Profil". Poniżej tego szerokiego na całą stronę paska z grafiką tła masz po prawej stronie "Albumy". Może o to chodzi, jak nie o to, to nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, clusca napisał:

Kliknij na swój nick w prawym górnym rogu, następnie z rozwijalnej listy wybierz "Profil". Poniżej tego szerokiego na całą stronę paska z grafiką tła masz po prawej stronie "Albumy". Może o to chodzi, jak nie o to, to nie wiem ;)

o to chodziło - przez przypadek sam na to przed momentem trafiłem, ale dzięki za podpowiedź

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj przy wejściu w Żarty żartami, taki komunikat mnie przywitał

image.thumb.png.96a74f2b39232ac5a4246e64bb7e7df8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz nie ma tematu Żarty żartami - zniknął... 


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uffff to chociaż tyle dobrze bo obawiałem się, że jest jakaś kontrola teraz i wykazało, że nie mam poczucia humoru default_wink.png

 

Stąd Access denied ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, alleck napisał:

A dzisiaj przy wejściu w Żarty żartami, taki komunikat mnie przywitał

Temat jest obecnie ukryty. Także jest OK, nic się nie zepsuło.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, DawPi napisał:

Temat jest obecnie ukryty

 

tak-zem-czul.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.