Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Uwaga ! Ważny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

Kod błędu: 2S136/V. To wszystko wyjaśnia. Temat poddany kwarantannie na czas kontroli przez NIKPH i KZŻP (Najwyższa Izba Kontroli Poczucia Humoru i Komitet Zapobiegania Żartom Politycznym). Wynik kontroli znany z góry: za mało żartów, za dużo polityki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej bym tego nie ujął.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję założyć temat np. ŻART POLITYCZNY, bo to i tak będzie wracać w różnych tematach. 

W temacie tym można by zamieszczać zdjęcia, filmiki i żarty z netu, ale bez komentarzy forumowiczów. Jak się nie sprawdzi to wtedy temat zamknąć i koniec z żartami. 

Pozdrawiam Jacek 


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie można, więc jak mamy zezwalać? Dorosłe osoby tu są i nie rozumieją takiego czegoś? Jak to jest?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, DawPi napisał:

Ale nie można, więc jak mamy zezwalać? Dorosłe osoby tu są i nie rozumieją takiego czegoś? Jak to jest?

A tam nie można... Nie po to, ktoś pisał regulamin, żeby go teraz przestrzegać...  :D

Pewnie to specjalnie napisane przez tych ... z .... żeby ograniczać "wolność słowa"... 

A przecież i tak wszyscy wiemy, czyją winą jest np. " sytuacja kolejkowa Rolexa"... :)

Chodzi o to, że niektórzy NIE MOGĄ się powstrzymać, żeby wszędzie wcisnąć politykę. Taka już ich natura...

a osobny temat o polityce... Może i niezły, ale obawiałbym się głosów o upolitycznienienie forum... 

byśmy się nie obejrzeli, a już ktoś by napisał/powiedział, że forum zegarkowe stało się tubą propagandową tej lub innej opcji...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jestem dorosły, bo inaczej by mnie tu nie było. 

OK. Wycofuję moją propozycję, odświeżyłem sobie regulamin, zamieszczanie zdjęć itd. byłoby też "propagowaniem ". 

Pozdrawiam Jacek 


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He , he , zabieg ukrycia tematu "Żarty żartami" wygląda tak samo politycznie jak treści tam zamieszczane. Wielbiciele teorii spiskowych mogą się w tym dopatrywać drugiego dna ?

No ale OK , władza tak zdecydowała to lud musi się podporządkować (kurcze , to też zajeżdża politycznie ?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krist-off chyba igrasz z ogniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, GTB napisał:

@Krist-off chyba igrasz z ogniem ?

Spokojnie. Tematów politycznych unikam, jak ognia. :)

Przynajmniej się staram. I popieram oczyszczanie forum z różnych wstawek tego typu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.04.2020 o 18:53, Dorian06 napisał:

1. Jeśli możesz coś na ten temat napisać. 

Teraz po wejściu na Forum z poczty ląduje na jakimś poście. Po paru dniach nieobecność będzie niemożliwe odnaleźć który ostatni był czytany.  :(

...

Zapytam jeszcze raz.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dwie sprawy:
1. W widoku jakiegokolwiek podforum: nie działa poprawnie wstecz/dalej w historii. Wystarczy przeklikać kilka stron wątków i kilka razy zrobić dalej/wstecz - nie zawsze przeskoczy do poprzedniej/następnej strony zgodnie z historią przeglądania.

 

2. Na stronie: https://zegarkiclub.pl/forum/settings/devices/ jest lista zalogowanych sesji. Mam wrażenie, że niekoniecznie działa prawidłowo - nie używam firefoxa, poza tym w Krakowie też nie bywam. Ewentualnie ktoś mnie zhakował, ale to dość mało prawdopodobne, bo hasło mam unikalne dla tego forum, niedawno zmieniane. Albo jest trzecia opcja - macie marnego backdora do szpiegowania użytkowników, który zostawia ślady. ?
P.S. Możliwe, że tapatalk się przedstawia jako Firefox. Nadal trochę dziwi lokalizacja "Kraków".

Edytowane przez machlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba powiadomienia/e-mail nie do końca banglają. Dostaję mejla, jak ktoś da like'a i nie bardzo wiem, jak to wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, machlo napisał:

1. W widoku jakiegokolwiek podforum: nie działa poprawnie wstecz/dalej w historii. Wystarczy przeklikać kilka stron wątków i kilka razy zrobić dalej/wstecz - nie zawsze przeskoczy do poprzedniej/następnej strony zgodnie z historią przeglądania.

U mnie działa.

42 minuty temu, machlo napisał:

2. Na stronie: https://zegarkiclub.pl/forum/settings/devices/ jest lista zalogowanych sesji. Mam wrażenie, że niekoniecznie działa prawidłowo - nie używam firefoxa, poza tym w Krakowie też nie bywam. Ewentualnie ktoś mnie zhakował, ale to dość mało prawdopodobne, bo hasło mam unikalne dla tego forum, niedawno zmieniane. Albo jest trzecia opcja - macie marnego backdora do szpiegowania użytkowników, który zostawia ślady. ?
P.S. Możliwe, że tapatalk się przedstawia jako Firefox. Nadal trochę dziwi lokalizacja "Kraków".

Backdoor. ?

To przybliżona lokalizacja na podstawie IP.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TT nadal nie działa link w powiadomieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
46 minut temu, DawPi napisał:

U mnie działa.

Backdoor. ?

To przybliżona lokalizacja na podstawie IP.

Ad. 1 SOA#1 ;)
Spróbuj tak:
1. Google Chrome Wersja 81.0.4044.138
2. Wejdź do jakiegokolwiek forum, np. Sprzedam
3. Kliknij na stronę nr 2,3,4,5,6
4. Kliknij 2x"Wstecz" szybko, zanim załaduje się cała strona, a następnie szybko 1x"Do przodu"
Jak powtórzysz, to zobaczysz, że URL wskazuje na stronę N (w tym przykładzie nr 5), a w rzeczywistości będzie wyświetlana N+1 (w tym przykładzie strona nr 6). Po takim zabiegu, czasem wybierałka strony nie reaguje i samo wraca w pewnym momencie do strony pierwszej. Ewidentne wyścigi są w logice zmiany strony i ładowania aktualnej strony. Macie tam jakieś wątki?
Na IE11 ten sam błąd.


Ad. 2 ;)

Nowy błąd: włączyłem 2FA - zalogowałem się na IE11 i nie zostałem poproszony o kod jednorazowy.

Edytowane przez machlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zmiany na duży plus :) Wad nie widzę, a z zalet, to teraz zdjęcia (tzn. pliki) wręcz "zasysa", czyli silnik (lub jak to się nazywa, nie znam się) lub serwer śmiga aż miło :) Widać również, kto daje lajki. Plus przywrócono komunikator bezpośredni. Edit: jest jedna sprawa, fajna byłaby możliwość usunięcia całkowicie (całego) komentarza czy posta. Prawo do zapomnienia, prawo do własnej wypowiedzi i zarządzania nią.

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiadomienia na dzwonku (wersja stacjonarna), przychodzą w tej chwili z dwugodzinnym opóźnieniem :( 

 

A teraz weszły te sprzed 4 i 5 godzin.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, worientom napisał:

Prawo do zapomnienia, prawo do własnej wypowiedzi i zarządzania nią.

Jest opcja usunięcia swojego konta.

12 godzin temu, mario1971 napisał:

Powiadomienia na dzwonku (wersja stacjonarna), przychodzą w tej chwili z dwugodzinnym opóźnieniem :( 

W poniedziałek mają być kolejne prace na serwerze. Dam znać.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DawPi napisał:

Jest opcja usunięcia swojego konta.

 

 

i wtedy znikną wszystkie posty i komentarze? A co z prawem edycji własnych wypowiedzi? Na FB można, na LinkedIn również. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, worientom napisał:

 

i wtedy znikną wszystkie posty i komentarze? A co z prawem edycji własnych wypowiedzi? Na FB można, na LinkedIn również. 

Nie kolego, nie znikają posty po usunięciu konta. Cała treść pozostaje i z tego co pamiętam zamiast informacji, że napisał to user "abc", jako autor jest "Gość abc". Natomiast każdą swoją wypowiedź możesz edytować, usuwając również całą treść wypowiedzi zostawiając np. ".". Ale jak ktoś zacytuje to co napisałeś, to edycja nic Ci nie da, bo zmiana nie propaguje na treści w cytatach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też treść zanonimizować - by było przypisane do gościa. 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, alleck napisał:

Nie kolego, nie znikają posty po usunięciu konta. Cała treść pozostaje i z tego co pamiętam zamiast informacji, że napisał to user "abc", jako autor jest "Gość abc". Natomiast każdą swoją wypowiedź możesz edytować, usuwając również całą treść wypowiedzi zostawiając np. ".". Ale jak ktoś zacytuje to co napisałeś, to edycja nic Ci nie da, bo zmiana nie propaguje na treści w cytatach. 

 

Tyle wiem. Natomiast nie rozumiem, dlaczego. Ograniczenia systemowe czy celowo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Tyle wiem. Natomiast nie rozumiem, dlaczego. Ograniczenia systemowe czy celowo? 
A o to pytaj DawPi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic się nie zmieniło od poprzedniej wersji czyli od lat. Zresztą - wszystko ustalamy indywidualnie z Zarządem. Zadaj oficjalne zapytanie to będziemy procesować.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.