Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Uwaga ! Ważny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.04.2020 o 18:53, Dorian06 napisał:

1. Jeśli możesz coś na ten temat napisać. 

Teraz po wejściu na Forum z poczty ląduje na jakimś poście. Po paru dniach nieobecność będzie niemożliwe odnaleźć któryostatni był czytany.  :(

...

A co tam. Może tym razem coś się uda?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie kliknięcia "Lubię to" wyskoczył komunikat z serii "nic z tego". Czy ilość polubień jest limitowana, czy to błąd forum?

 

Jeśli to limitacja to uprasza się o jej zdjęcie. Kliknięcie "Lubię to" potwierdza, że z daną treścią się zgadzamy, czyjeś zdjęcie zrobiło na nas wrażenie, itp. Jest to zdecydowanie wygodniejsza forma, niż pisanie posta wyrażającego aprobatę dla treści, czy uznanie dla czyjegoś talentu fotograficznego. Po co mnożyć posty jak można dać plusa...

Bez tytułu.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniosłem limit.

 

P.s. ładnie nastukałeś dziś lajków. ;)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A limit dzienny ile wynosi?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

próbuj to się dowiesz :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się gada o ważnych sprawach


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej będąc w jakimś dziale i wpisując słowo w polu "Szukaj" znajdowało się w pierwszej kolejności użycie tego słowa w tym dziale. Np. w dziale Sprzedam wpisywałem "omega" i wyskakiwały mi oferty sprzedaży tego zegarka. Teraz tak to nie działa, albo ja nie umiem... ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Passionat napisał:

Dawniej będąc w jakimś dziale i wpisując słowo w polu "Szukaj" znajdowało się w pierwszej kolejności użycie tego słowa w tym dziale. Np. w dziale Sprzedam wpisywałem "omega" i wyskakiwały mi oferty sprzedaży tego zegarka. Teraz tak to nie działa, albo ja nie umiem... ????

 

Najedź myszką na Szukaj i otworzy się menu z wyborem miejsca.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem dlaczego ale w dniu dzisiejszym otrzymując wiadomości prywatnie nie dostaje maila, oraz nie wyskakuje mi czerwone powiadomienie w prawym górnym rogu... Dotyczy wersji mobilnej 

 

Edit. Ok miałem wyłączone powiadomienia o prywatnej wiadomości nie wiem czemu bo niczego nie ruszałem... Wczoraj było ok, ale maili dot pw to już nie dostaje w spamie też nie mam

Edytowane przez lobo82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możliwe, że przyjdzie z opóźnieniem, nawet dwu/trzy godzinnym, tak jak wchodzą powiadomienia. 

 

 

O, właśnie dostałem powiadomienie sprzed 4 godzin!!!

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniałem Wam ustawień.

9 godzin temu, mario1971 napisał:

Możliwe, że przyjdzie z opóźnieniem, nawet dwu/trzy godzinnym, tak jak wchodzą powiadomienia. 

 

 

O, właśnie dostałem powiadomienie sprzed 4 godzin!!!

Znam sprawę, naprawdę. Tylko to nie zależy ode mnie.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
4 minuty temu, Edmund Exley napisał:

A czy gdzieś się zgubił temat Zegarki ze szklanego ekranu? 

A tu ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy zajmują obecnie obszar jednej strony, w tym wyłączone Flash, reklamy Google  i martwe pola. Nie jest tego trochę zbyt wiele?

1376383177_Screenshot_2020-05-28OWDZIKACHMARYNY.thumb.png.1deac7e4f3d2b216b073e31cf3158c06.png


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. :) Nie ja serwuję i ustalam reklamy.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROŚBA

Do wszystkich użytkowników - proszę o "stres testy" forum na nowym serwerze. Testujemy tam do woli - wszystkich chwyty dozwolone! Zawartość będzie usuwana.

Dane do logowania te same co na kmziz. Po prostu chcę sprawdzić maszynę "w boju", a samemu o to ciężko. Po prostu logujcie się, piszcie, odwiedzajcie, eksplorujcie.

I pamiętajcie, że wszystko tam zostanie usunięte za tydzień, dwa.

 

URL: https://dp.uphost.pro/forum


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś "to" zatrzyma czy ta fala reputacji nigdy nie wyhamuje? https://zegarkiclub.pl/forum/profile/106629-marlena86/reputation/?type=forums_topic_post&

W ogóle po co takie rankingi są wyświetlane? dla połechtania własnego ego ?

Mistrz, Guru zegarmistrzostwa - jak to się ma do faktycznej wiedzy w temacie? wystarczy klikać bzdury jak opentany i gotowe :wacko:

Screenshot_2020-05-28 Klub Miłośników Zegarów i Zegarków.png

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno nie zwracać uwagi na sytuację w której ktoś masowo klepie sobie lajki z drugiego konta dla połechtania sobie .......... i zostania tzw guru.

Zresztą to nie jedyna osoba z listy "szczytowej" która poprawia sobie rankingi drugim kontem

 

Mniejsza o to -  chyba już nie nadążam za tym współczesnym internetem i potrzebą bycia na "szczycie"

 

Co do nowego forum - podoba mi się

Dobra robota

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Paweł Bury. napisał:

Trudno nie zwracać uwagi na sytuację w której ktoś masowo klepie sobie lajki z drugiego konta dla połechtania sobie .......... i zostania tzw guru.

Zresztą to nie jedyna osoba z listy "szczytowej" która poprawia sobie rankingi drugim kontem

 

Mniejsza o to -  chyba już nie nadążam za tym współczesnym internetem i potrzebą bycia na "szczycie"

Panie kolego, co ja mogę? Nic nie mogę. Wykonuję tylko rozkazy "z góry".

43 minuty temu, Paweł Bury. napisał:

Co do nowego forum - podoba mi się

Dobra robota

Dziękuję bardzo.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paweł Bury.

Te "lajki" to i tak przecież forma zabawy. Na niektórych forach punkty reputacji użytkowników dodawane są jedynie na zasadzie przycisku "pomógł" i tam mogą odzwierciedlać rzeczywiście poziom zaawansowania użytkownika. U nas punkty naliczane są za kliknięcie w "lubię to" posta. Ktoś wstawi ciekawe zdjęcie i punkty lecą. Sam się zdziwiłem, że mam tyle punktów "nazbieranych", wcześniej nie było ich widać przy awatarze, a nie wnikałem, czy w ogóle były sumowane na koncie użytkownika. Może 10% z nich to efekt realnej i rzeczowej pomocy innym, reszta to pewnie "lajki" zdjęć i luźno rzuconych komentarzy. Ale ja na szczęście jestem jeszcze "entuzjastą zegarmistrzostwa", co w zasadzie się zgadza ;)

 

A jeżeli ktoś naprawdę "dobija" sobie punkty z drugiego konta, no cóż, to tylko jego własne sumienie. Mnie nie cieszyłaby reputacja zdobyta w taki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Paweł Bury. napisał:

Trudno nie zwracać uwagi na sytuację w której ktoś masowo klepie sobie lajki z drugiego konta dla połechtania sobie .......... i zostania tzw guru.

Zresztą to nie jedyna osoba z listy "szczytowej" która poprawia sobie rankingi drugim kontem

 

Mniejsza o to -  chyba już nie nadążam za tym współczesnym internetem i potrzebą bycia na "szczycie"

 

Co do nowego forum - podoba mi się

Dobra robota

 

Ja sobie nic nie kliknąłem z drugiego konta. Chyba da się to sprawdzić że to co dostałem to od znanych forumowiczów. Zdjęć trochę pstrykam i rotuję zegarkami bo przecież jakoś trzeba mieć jakąś rozrywkę w dobie pandemii. 

Edytowane przez jackm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
Napisano (edytowane)

Ja mam kilka kont i klikam sobie, żeby się dowartościować - mam bardzo niską samoocenę... 

 

Odnośnie nowego serwera - wrzuciłem 5 zdjęć na raz i jest dużo szybciej.

Teraz 19 zdjęć w temacie Seiko (od 2 do 3 MB każde) i pojawiają się błyskawicznie. 
Gud Dżob ????

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Paweł Bury. napisał:

Ktoś "to" zatrzyma czy ta fala reputacji nigdy nie wyhamuje? https://zegarkiclub.pl/forum/profile/106629-marlena86/reputation/?type=forums_topic_post&

W ogóle po co takie rankingi są wyświetlane? dla połechtania własnego ego ?

Mistrz, Guru zegarmistrzostwa - jak to się ma do faktycznej wiedzy w temacie? wystarczy klikać bzdury jak opentany i gotowe :wacko:

Screenshot_2020-05-28 Klub Miłośników Zegarów i Zegarków.png

Marlena kocha Pawła...lub jego zegarki jej się bardzo podobają.

 

A może jedno i drugie ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logicznie rzecz biorąc, jak są "+" na "Mistrza i Guru", to powinny być też "-", "Widział zegarek na wystawie", "Miał zegarek na ręce", " Potrafi odczytać godzinę na analogu", itd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.