Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Uwaga ! Ważny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz odnalazłem temat przypadkiem.

Jest zdecydowanie lepiej mam na myśli możliwość wystawienia 2 zegarków w jednym temacie co orzy zakupie za 20zl czyni go atrakcyjnym bo wychodzi 2zl co jest już groszową sprawą i na pewno zachęci do sprzedaży na bazarku tańszych zegarków z działu radzieckiego.

Wydłużony czas ofert i niska cena wróży przebudzenie bazarku moim skromnym zdaniem.

Warto by ten post podlinkować bo nawet nie zauważyłem że się pojawił tydzień temu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Apel i prośba ...

niestety to , że przetrwaliśmy długi czas COVID nie znaczy że możemy dalej bezproblemowo funkcjonować. To co dzieje się w gospodarce ma jednak też bardzo duży wpływ na koszty utrzymania forum. Bez Waszego finansowego zaangażowania dalsze funkcjonowanie klubowego forum przestanie być możliwe. 

 

 

Są nas tysiące użytkowników klubowego forum KMZiZ

 

Niech każdy kto korzysta z wiedzy, której w klubie jest pod dostatkiem na wyciągnięcie ręki, na jedno kliknięcie ..., wpłaci na rzecz utrzymania forum co miesiąc tyle ile uważa za stosowne. 

Bez pośredników, wprost na rachunek klubu. 

Wtedy nie będziemy musieli płaszczyć się i  zabiegać o sponsorów.  

Czasami jest to żenujące, gdy słyszy się że jesteśmy nic nie kupującą marną grupą docelową i zbieraczami katalogów ...  

Możemy się przecież śmiało sami finansować z własnych wpłat.

U nas nikt (Zarząd i Rada Klubu) nie pobiera jakichkolwiek wynagrodzeń. Wasze wpłaty są przeznaczane na utrzymanie forum, a nie władz klubu !

 

Razem użytkujemy - razem opłacamy !

 

 

Aktualnie do opłacenia za bieżący miesiąc są m.in.: opieka techniczna nad forum, księgowość, adres klubu + za Serwer za okres od 01-11-2022 do 31-012023r.

Razem:  4327,14 zł !

 

Wasze wpłaty od początku października 2022 r.  

to: 1030 zł ! 

(stan na 18-10-2022r.)

 

W tym miesiącu potrzebujemy jeszcze co najmniej 3000 - 3500 zł !!!

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ,  00-427 Warszawa, ul. Dmochowskiego 4/2

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem: na KMZiZ co miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę wpłacał co miesiąc na utrzymanie naszego Forum! Żeby nie znikło. A Ty???😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ale ilu nas będzie?

 

Nie pytaj co forum może zrobić dla ciebie.

Pytaj co TY możesz zrobić dla forum! :)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"NIkt Ci tyle nie da co obieca użytkownik internetu." :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum KMZiZ to kawał mojego (i Twojego też) życia.

Ustawię na koncie w banku subskrypcję na 20 zł co miesiąc :)

Dwie dyszki co miesiąc nie zrujnuje mojego budżetu :) 


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam również prośbę o uruchomienie strony z płatnością online z możliwością uzycia karty, PayPal itd. 

Ulatwi to życie forumowiczom poza granicami Polski.

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, TomASH napisał(-a):

Ponawiam również prośbę o uruchomienie strony z płatnością online z możliwością uzycia karty, PayPal itd. 

Ulatwi to życie forumowiczom poza granicami Polski.

Pozdrawiam 

No przecież jest - wpłaciłem właśnie stówkę Blikiem - kilka sekund mi to zajęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za zaangażowanie i wpłaty na utrzymanie klubowego forum ! Co do szybkich wpłat np. PayPal itp. to były czynione już wcześniej starania żeby to uruchomić, ale nie do końca aktualnie jest to takie proste w naszym przypadku. W przyszłości jeśli zwiększy się ilość operacji na naszym rachunku bankowym spojrzą na nas pewnie bardziej przychylnym okiem. Każda wasza bezpośrednia wpłata będąca przelewem na rachunek klubu nie jest pomniejszana o prowizję pośredników. W każdym innym przypadku część wpłaty wędruje do firm obsługujących szybkie płatności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również się dołożę 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zróbmy bezpłatny dostęp do tematów merytorycznych, działu Forum główne i Wiadomosci. A dostęp do pozostałych w tym bazarku, wszelkich klubów miłośników danych marek, po godzinach itp. za 5 zł miesięcznie w opcji lub 60 zł rocznie?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestię. Bardzo bym chciał żeby forum było dostępne dla wszystkich w całości  za darmo. Na dłuższą metę niestety jest to mało realne. Wszystkie Wasze uwagi są brane pod uwagę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2022 o 19:32, memento mori napisał(-a):

A może zróbmy bezpłatny dostęp do tematów merytorycznych, działu Forum główne i Wiadomosci. A dostęp do pozostałych w tym bazarku, wszelkich klubów miłośników danych marek, po godzinach itp. za 5 zł miesięcznie w opcji lub 60 zł rocznie?

 

A kto będzie nominowany do zgaszenia światła?

Niektórzy członkowie stowarzyszenia nie są w stanie z jakiegoś powodu zapłacić 120 zł składki. Nie chcę się mądrować którędy droga. Ale na pewno nie tędy. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem całkiem nowy w temacie I na forum. Chciałem właśnie coś wpłacić, ale widzę że brak opcji typu PayPal? Czy jest jakaś opcja dla osób mieszkających w innych krajach niż PL? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich szybkich płatności z użyciem karty na razie jesteśmy tylko potencjalnym klientem. Generujemy zbyt mały ruch płatniczy i nie jesteśmy przedsiębiorstwem handlowym, a firmy obsługujące szybkie płatności zarabiają na prowizji od każdej transakcji. Składaliśmy wnioski i w każdym przypadku zostały odrzucone.

Ale, chcemy żeby to było możliwe i będziemy się o to dobijać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej wspomniałem, jestem tu całkiem nowy... Nie znam statusu stowarzyszenia, ale zarówno dla małych firm jak i stowarzyszeń non profit takie usługi są darmowe. 

https://www.paypal.com/pl/smarthelp/article/jak-skonfigurować-konto-organizacji-non-profit,-aby-móc-przyjmować-na-nie-darowizny-faq1068

 

Mam nadzieję że pomogłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę (może niesłuszne, ale najwyżej dostanę ....) wydaje mi się, że dobrze byłoby gdyby na górze strony każdego podforum wyświetlał się licznik z informacją ile pieniędzy jest potrzebnych w danym miesiącu na utrzymanie forum oraz ile jak dotąd wpłacono. 

Obecnie nie jest to dobrze widoczne tzn. brak celu na obecny miesiąc. Na październik był, ale w sumie nie wiadomo czy udało się uzbierać wymaganą kwotę czy zbiórka skończyła się na 1030zł. 

Po wpłacie na rzecz forum wyświetla się jakaś suma, ale nie wiadomo czy jest to suma zebrana od początku pomysłu zbiórki, czy jest to może kwota zebrana w tym miesiącu. 

Można do tego dorzucić informację o liczbie aktywnych użytkowników forum.

Druga sprawa wiem, że forum w założeniu miało być ogólnodostępne, ale może warto zastanowić się nad czymś takim jak jednorazowa opłata za rejestrację nowego użytkownika - myślę tu o kwotach rzędu 5zł. 


Pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią . Za darmo ani pies nie szczeka. Ja jestem za tym jak już trzeba to co miesiąc jakąś symboliczna obowiązkowa opłata i tyle. Np. jakiegoś piątaka. Wtedy sie okaże ile jest osób na którym forum zależy. Wszędzie za wiedze  się płaci  więc czemu nie tu a te pare złotych to co to za opłata. Ale wszyscy . A nie pare osób bedzie utrzymywać forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Ja wiem że covid że  kryzys że wojna ale czy to nie teraz właśnie należy ułatwiać zamiast ograniczać ?

Paweł ok rozumiem Cię. Tylko zrozum, że utrzymanie forum kosztuje i co najlepsze ktoś do tej pory przekazuje swoje środki na jego utrzymanie. Jeżeli każdy będzie myślał tak jak Ty to sorry, ale jak to napisałeś "zgasimy światło".  Jeżeli ktoś by nie płacił przez te wszystkie lata za utrzymanie serwera to forum już by nie istniało. Chwała tym którzy od początku dokładają do utrzymania Naszego wspólnego dobra. 

Wydaje mi się, że jeśli każdy z nas co miesiąc wpłacałby na rzecz forum dowolną kwotę to można byłoby zrezygnować z opłat w działach sprzedażowych. 


Pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bajmar napisał(-a):

Paweł ok rozumiem Cię. Tylko zrozum, że utrzymanie forum kosztuje i co najlepsze ktoś do tej pory przekazuje swoje środki na jego utrzymanie. Jeżeli każdy będzie myślał tak jak Ty to sorry, ale jak to napisałeś "zgasimy światło".  Jeżeli ktoś by nie płacił przez te wszystkie lata za utrzymanie serwera to forum już by nie istniało. Chwała tym którzy od początku dokładają do utrzymania Naszego wspólnego dobra. 

Wydaje mi się, że jeśli każdy z nas co miesiąc wpłacałby na rzecz forum dowolną kwotę to można byłoby zrezygnować z opłat w działach sprzedażowych. 

Jak to bedzie dobrowolne to zgasimy te światło. Musi być mus. Chociaż pare złotych. Nie mnie to wyceniac.  Ale mus musi być bo teraz nie ma musu i grozi nam ciemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, bajmar napisał(-a):

Paweł ok rozumiem Cię. Tylko zrozum, że utrzymanie forum kosztuje i co najlepsze ktoś do tej pory przekazuje swoje środki na jego utrzymanie. Jeżeli każdy będzie myślał tak jak Ty to sorry, ale jak to napisałeś "zgasimy światło".  Jeżeli ktoś by nie płacił przez te wszystkie lata za utrzymanie serwera to forum już by nie istniało. Chwała tym którzy od początku dokładają do utrzymania Naszego wspólnego dobra. 

Wydaje mi się, że jeśli każdy z nas co miesiąc wpłacałby na rzecz forum dowolną kwotę to można byłoby zrezygnować z opłat w działach sprzedażowych. 

Forum działa od 2004 roku ???

Jak do tej pory się utrzymywało?

Co zmieniło się w ostatnich powiedzmy 2-3 latach  że teraz wymaga dopłat użytkowników- z tego co wiem w czasie pandemi sklepy z branży zegarkowej przeniosły się w większości do internetu więc chyba jesteśmy dobrym miejscem na reklamę  - pytanie czemu reklamodawcy  odchodzą i nie pozyskuje się nowych ?

Ja nie mam problemu z wpłatą comiesięczną bo jak pisałem uwielbiam to miejsce - nie mam fb i te jest jedynym z którego korzystam.

Tylko że takich chcących dać parę groszy znajdzie się może z 50 osób 

50 to za mało żeby forum szło.

Mirosław napisał w punkt dokładnie tak samo myślę 

1 godzinę temu, mirek 1969 napisał(-a):

Jak to mówią . Za darmo ani pies nie szczeka. Ja jestem za tym jak już trzeba to co miesiąc jakąś symboliczna obowiązkowa opłata i tyle. Np. jakiegoś piątaka. Wtedy sie okaże ile jest osób na którym forum zależy. Wszędzie za wiedze  się płaci  więc czemu nie tu a te pare złotych to co to za opłata. Ale wszyscy . A nie pare osób bedzie utrzymywać forum. 

Dzisiaj w internecie jest wszystko  - na tym forum nie ma wiedzy tajemnej za którą ktoś nowy jest gotowy zapłacić choćby 5zł. Wchodzi ....widzi 5zł opłata i wychodzi - poszuka gdzie indziej za free bo jest, tylko trzeba poszukać  - na fb odpowiedź dostanie gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

... Dzisiaj w internecie jest wszystko  - na tym forum nie ma wiedzy tajemnej za którą ktoś nowy jest gotowy zapłacić choćby 5zł. Wchodzi ....widzi 5zł opłata i wychodzi - poszuka gdzie indziej za free bo jest, tylko trzeba poszukać  - na fb odpowiedź dostanie gratis.

Dokładnie. 

Jestem tu od paru ;) lat. W miedzy czasie wg. mnie odeszło więcej aktywnych  użytkowników niż przybyło. Wiedza na forum to wiedza którą sami tu zamieściliśmy. Nowy, który chce się coś dowiedzieć jej nie ma. Jak dostanie odpowiedź, a tak z reguły bywa, to znika. Kilku tylko zostaje. A jak napisał Paweł za 5 to nawet się nie zarejestruje. 

Ale to moje. Mogę się mylić, choć nie sądzę. 

 

 

Po wprowadzeniu opłat może się okazać jak poniżej 

W dniu 15.11.2022 o 11:01, Adi napisał(-a):

A kto będzie nominowany do zgaszenia światła? ...

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.