Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Vermax

Rolex Submariner po dziadku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Posiadam taki oto zegarek po moim dziadku , chciałbym się dowiedzieć czy jest on coś wart poza wartością sentymentalną , będę bardzo wdzięczny za odpowiedź 

Pozdrawiam 

post-112465-0-63937600-1586794729_thumb.jpg

post-112465-0-56036100-1586794750_thumb.jpg

post-112465-0-40325900-1586794773_thumb.jpg

post-112465-0-74936800-1586794815_thumb.jpg

post-112465-0-94215900-1586794836_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nowy numer tym razem nie na wnuczka a na dziadka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nowy numer tym razem nie na wnuczka a na dziadka .

każdy temat z podrabianym zegarkiem to takie komentarze. jakby ciężko było ogarnąć, że ludzie kilkadziesiąt lat temu też kupowali podróbki. a potem ktoś może dostać je w spadku. po prostu niewyobrażalne, nie?


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek ma kilka lat a nie kilkadziesiąt.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy temat z podrabianym zegarkiem to takie komentarze. jakby ciężko było ogarnąć, że ludzie kilkadziesiąt lat temu też kupowali podróbki. a potem ktoś może dostać je w spadku. po prostu niewyobrażalne, nie?

Daj spokój człowieku , za dużo tego typu bzdetnych tematów , pytań , przerobilismy na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek ma kilka lat a nie kilkadziesiąt.

Tak, jasne, ten ma. Ale cudaki z lat 90 (czyli już kilkudziesięcioletnie, jak by nie mówić) są komentowane w ten sam sposób. Zresztą co za różnica, na starość dziadek też mógł se kupić "rolka", nie? Dziwi mnie po prostu, że jak "od dziadka" to od razu jest tekst, że ściema.

 

Daj spokój człowieku , za dużo tego typu bzdetnych tematów , pytań , przerobilismy na forum ;)

 

Tak, wiem, dużo tego jest, ale odpowiedzi coraz gorsze. A jestem na tym forum aktywnie chyba od 2011 roku, więc miałem okazję pośledzić, jeszcze z nieodżałowanego, zbanowanego konta ;P


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy próbują Ci wyjasnić że wystarczy wejść w google,wpisac nazwe takiego modelu i wyskoczy Ci pierdylion zdjeć.Wtedy od razu możesz Sobie porównać ze to fake.Nie trzeba od razu zakładać nowego tematu.Takich tematów gdzie użytkownik mial coś po dziadku tez było tysiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś od 2011 roku to już powinieneś wiedzieć, że najpierw zanosisz sprzęt do zegarmistrza, ten ci mówi co przyniosłeś a potem ewentualnie dopytujesz o szczegóły tutaj.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Dobrze, że mi mówisz. Myślę, że rolą edukacyjną tego forum - i za to jest między innymi cenione - jest odpowiadanie ludziom na ich pytania. Jak Cię drażnią, to nie wchodzisz w temat o zegarku po dziadku. Proste, nie?


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś obchodziło że po dziadku ...czyżby tylko dziadki nosiły orginały??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokupowali tureckie/chińskie podróby i teraz próbują je uwiarygodnić na dziadka. Jakby ich dziadek to słyszał to by ich pewnie po pysku nastrzelał, że szargają jego dobre imię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.