Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
fufka

Speedmaster mark 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Kolegów,

 

Znajomy wymyślił sobie speedmaster'a, mark 2. Zdażył się już odbić od ceny w salonie, przejść przez rynek wtórny i dojść do vintage. I przysłał mi zdjęć "okazji" którą wychaczył.

Po mojemu średnia ta okazja, szkło nieorginalne (zwróćcie uwagę na cyfry 6), koronka nieorginalna. To możnaby wybaczyć i wymienić przy serwisie, ale do tego dochodzi "speedmaster" na deklu, która też budzi moje wątpliwości, oraz ten szlif słoneczny na kopercie. Najpierw mi się podobał, ponieważ zegarek nie jest wytarty na lusterko, lub wręcz obły i pozbawiony krawędzi, ale ten tutaj tez był poprawiany i po mojemu jest troche za mocny. I ta styrana tarcza.

Panowie, jak uważacie? Ja odradziłem, ale nie mam chyba dostatecznej sliły przebicia. Może ktoś poprze? A może nic się nie znam?

 

 

post-105387-0-62447400-1587022699_thumb.jpg

post-105387-0-20193400-1587022708_thumb.jpg

post-105387-0-27186100-1587022721_thumb.jpg

post-105387-0-33305000-1587022747_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscia byl polerowany i do tego kiepsko. Tarcza brudna, wskazowki tez. Godzinowa wskazowka chronografu nie resetuje do zera.

Lepiej poszukac cos co bedzie mialo porysowana koperte (nie polerowana wczesniej) i w dobrym stanie tarcze. Koperte mozna zlecic komus dobremu do wypolerowania, wskazowki serwisowe sa chyba jeszcze dostepne, szklo mozna wymienic. Z tarcza jest ciezko.

Dodatkowo zawsze biore pod uwage, ze zabrudzona tarcza i wskazowki moga byc wynikiem wilgoci, wiec pytanie jaki jest stan mechanizmu.

Nie kupowalbym tego egzemplarza.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Koledze za odpowiedź. Obczaiłem sieć - wskazowki są dostepne. I to z tarczą. Z przesyłką, nędzne 4k. Wskazowki chrono nie wypatrzyłem, ale zwróciłem uwage na branse, inne ogniwa, też dobierana. Werk jest różnokolorowy, tzn. każdy element inaczej spatynowany. Całość tego zegarka to składak. Zebrałem "dowody", mam nadzieje ze wibiją z głowy zakup. Zwłaszcza ze na naszym bazarku była kiedyś reedycja z co-axial za jakieś 13k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak okazja za 2000zl bym brał! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak okazja za 2000zl bym brał! ;):D

Pewnie okazja za 5kzl

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ponad 6 :D Niemniej, ten model w przyzwoitym stanie dobrze się ceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ponad 6 :D Niemniej, ten model w przyzwoitym stanie dobrze się ceni.

Nie zartuj, MK2 jest bodajze drugim najtanszym Speedmasterem, po reduced


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.