Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Kruky

Charytatywny czas- pomoc dla rodziny, której dom zniszczył pożar

Recommended Posts

Tuż przed Wielkanocą w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej spłonął dom mojej koleżanki. Straty oszacowano na ok. 300 tys. zł, więc zdecydowaliśmy się na zorganizowanie zbiórki, żeby wspomóc ją i jej rodzinę (zbiórka została zweryfikowana protokołem z pożaru i jest organizowana na portalu zrzutka pl). 9 kwietnia tj. Wielki Czwartek, początek obchodów Świąt Wielkiej Nocy, w województwie łódzkim ( powiat poddębicki, gmina Wartkowice) w domu 5 osobowej rodziny wybuchł pożar. Dzięki szybkiej ewakuacji nikomu z domowników nic się nie stało, niestety, to co spotkało ich dobytek przyprawia o ból serca. Wnętrze domu na najwyższym piętrze zostało doszczętnie strawione przez ogień, a niższe kondygnacje zalała woda. Rodzina straciła nie tylko dach nad głową, ale i wartościowe przedmioty codziennego użytku takie jaki sprzęt RTV i AGD, meble, ubrania. Trójka dzieci znajdujących się w wieku szkolnym straciła podręczniki, tornistry i zeszyty pełne szkolnych notatek. Aktualnie schronienia udziela im najbliższa rodzina. Budynek wymaga gruntownego remontu, który pozwoli odzyskać im bezpieczne schronienie, ale i spokój ducha. Chciałbym poprosić Was o nawet najmniejszą pomoc, jeśli tylko możecie jej udzielić (nawet udostępnienie zrzutki się liczy) :) Pomóżmy im szybko wrócić do domu! Z góry wszystkim dziękuję :)

 

Żeby znaleźć tę zrzutkę trzeba na portalu zrzutka pl kliknąć w ikonę lupy znajdującej się obok napisu "Blog" u samej góry i wyszukać kod b96ff8

tam znajduje się opis całej sytuacji (który przytoczyłem powyżej) wraz ze zdjęciami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.