Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witajcie, znaleźliśmy w starej szopie taki zegarek kieszonkowy. Tarcza, jak widać, już w kiepskim stanie, mechanizm ma rdzę. Prawdopodobnie jest posrebrzany.  Przekopałam już Internet wzdłuż i wszerz, przejrzałam Wasze forum, jednak nigdzie nie znalazłam w sumie żadnych informacji na ten temat.

Chciałabym wiedzieć cokolwiek. Każda informacja i określenie jakie przychodzi Wam do głowy, każdy kawałek Waszej wiedzy i opinii.

Będę wdzięczna za pomoc :)

post-112501-0-70204500-1587307456_thumb.jpgpost-112501-0-50472300-1587307466_thumb.jpgpost-112501-0-28441700-1587307473_thumb.jpgpost-112501-0-08006500-1587307480_thumb.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Wojtys
      Witam serdecznie drogich zegarkowiczów. Ostatnio nabyłem taki oto Orient. Powiem szczerze na pierwszy rzut oka wydawał mi się w porządku , a dopiero później zauważyłem na tarczy dwie kropki koloru miedzi. Moją uwagę przykuły także ( najprawdopodobniej ) japońskie napisy na datowniku i cyfry przy dniach tygodnia przy angielskich skrótach. Zegarek na pewno automatyczny, jednak nie zaglądałem do środka. Za jakąkolwiek pomoc lub informację bardzo dziękuję.

• By ROMANOFF
      Dzień dobry... "wpadł" mi w ręce damski zegarek Raymond Weil Geneve na 17 kamieniach na idealnym "chodzie". W związku z tym moja prośba do Państwa. Czy bylibyście w stanie nieco o tym czasomierzu, napisać? Na deklu ma numer 700. Proszę wybaczyć słabą jakość zdjęć, ale do fotografa sporo mi... brakuje. Pozdrawiam i dziękuję za ewentualną pomoc - Marcin

• By rutkowski01
      Dzień dobry,

Bardzo proszę o identyfikację złotego zegarka o próbie 750. Na tarczy zegarka widnieje napis TOWER 17 JEWELS INCABLOC. Niestety w internecie nic nie mogę znaleźć na temat tej marki. Jakby nigdy nie istniała... Na mechanizmie zegarka widnieje napis SWISS i 17 JEWELS i nic poza tym. Zegarek otrzymała małżonka od swojej Babci, która to dostała go w prezencie od swojego męża. Babcia nie pamięta skąd pochodzi zegarek, a dziadek nie żyje, aby go spytać. Podpowiedzią może być to, że dziadek był marynarzem i często pływał do Stanów Zjednoczonych i RPA skąd często przypływał ze złotą biżuterią. Na dekielku zegarka widnieje próba probiercza złota przedstawiająca ptaka w locie (nie mogę zidentyfikować z jakiego kraju ona jest). Bardzo proszę o udzielenie informacji na temat tego zegarka, co to za firma TOWER, z jakiego kraju pochodzi zegarek oraz w jakich latach został wyprodukowany.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.