Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Kwiecień "Ciemność widzę, widzę ciemność" GŁOSOWANIE

Ciemność widzę, widzę ciemność  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Masu napisał:

Jak co miesiąc pozwolę sobie na podsumowanie tej edycji i prac, które do mnie najbardziej trafiły. Nie skłamię jeśli stwierdzę, że po raz kolejny w mojej ocenie ta edycja podniosła poziom poprzednich i pokazała (w bądź co bądź bardzo trudnej technicznie edycji), że w wielu osobach tkwią ukryte talenty :)

 

lysolek007 - Twoje fotki już w ciemno poznaje moja narzeczona, co jest dla mnie jasnym sygnałem, że można już śmiało mówić o Twoim własnym stylu :) 

 

Ja też już rozpoznaję style niektórych autorów. Tym razem autora fotki, na którą głosowałem (taką mam zasadę, że głosuje na jedną) byłem pewien na 99,9%.

I okazało się, że miałem rację. Masu jest jeden i niepowtarzalny ?  Wielkie gratulacje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Watch-er napisał:

 

Ja też już rozpoznaję style niektórych autorów. Tym razem autora fotki, na którą głosowałem (taką mam zasadę, że głosuje na jedną) byłem pewien na 99,9%.

I okazało się, że miałem rację. Masu jest jeden i niepowtarzalny ?  Wielkie gratulacje !

Jeej, dziękuję :) Jeśli głosujesz tylko na jedną fotkę i akurat to byłem ja to tym bardziej to doceniam. Warto było skakać nad tym zdjęciem tyle czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem także zagłosowałem tylko na jedną fotkę. Gratuluję zwycięzcy!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za głosy na moją pracę, brawa również dla pozostałych uczestników :)

Ja też już poznaje autorów większości prac :)


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Masu napisał:

Krist-off - bardzo podobała mi się Twoja fotka, bo pomimo braku lumy i wielkiego efekciarstwa pokazuje ona w pewnym sensie dojmująca ciemność, klaustrofobiczne poczucie zamknięcia i to wszystko w połączeniu z macro-shotem daje efekt, który bardzo mi się podobał. Szkoda, że tak mało głosów trafiło na Twoje konto. 

Taki komplement od zwycięzcy to już jak zwycięstwo. Dziękuję. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za oddane w konkursie głosy a także pozostałym uczestnikom za świetną zabawę.

Fotografia kolegi Masu był moim zdaniem najlepsza, co zostało słusznie potwierdzone uznaniem głosujacych oraz pierwszym miejscem w rankingu. Oczywiscie inne fotki tez były znakomite dlatego tym razem oddałem więcej niż jeden głos.

 

Muszę przyznać, że miałem podobną koncepcję ukazania konkursowego tematu co zwycięzca jednak poszedłem na łatwiznę. Pewnie i dobrze bo przy zwycięskim zdjęciu moja wersja pewnie wypadłaby blado.

 

Przy okazji robienia zdjęcia do kwietniowej edycji potwiedzenie znalazł fakt, że czasem nie ma sensu na siłę fosować jednego pomysłu a lepiej zdać się na chwilową inspirację. Moje zdjęcie należy do najszybciej przeze mnie zrobionych. Oczywiściwe wśród tych które nadawały sie do upublicznienia. Zdjęcie zrobione w ciemności w łazience, aby nie musieć czegać do zmierzchu, w myśl a może tak spróbujemy. Po 15 minutach uznałem , ku mojemu zdziwieniu, że to jest to. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że zrobiłeś fotkę w ciemności bo przy podobnym pomyśle wydaje mi się, że nie miałbym czego szukać na pierwszym miejscu. Tak czy inaczej, cudowna Omega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranking zaktualizowany :)

 

 

A przy okazji zapraszam już do zapoznania się z nowym konkursem na maj :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.