Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
skuter202

3 pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Chejka wszystkim forumowiczom mam 3 pytania na które potrzebuje odpowiedź.... Oczywiście z góry dziękuję. 

 

1.chcem kupić divera tylko nie wiem z której firmy będzie lepszy bardziej trwały, Szafir, automat, min 20atm. Pod spodem zegarki które mi się podobają, nie ma znaczenia nowy czy używany. 

 

Christopher Ward 
C65 Trident Automatic 15atm
C60 Trident Pro 600       60atm

 

Epos
SPORTIVE 3438     20atm

 

Meccaniche Veneziane
NEREIDE Ø42MM - 1202004   20atm
ARSENALE Ø45mm - 1303007      20atm

 

Boldr

ODYSSEY METAL BLUE 50atm

GLOBETROTTER GMT - BLUE Black 30atm
 
Chyba że jest coś lepszego to proszę o linka. 

 

2.Pytanie związane z zegarkami nurkowymi, dlaczego robi się zegarki np do 10000 tys metrów przecież żaden nurek nie zejdzie na tą głębokość jaki jest cel takich zegarków. 

 

3.No I pytanie ostatnie jaka jest prawdziwa wartość np złotego Rolexa który nowy kosztuje np 40 tys dolarów albo richard Mille którego wartość przekracza 100,200,500 a nawet 900 tys dolarów itd ja rozumie że te zegarki robi się bardzo długo z szlachetnych kamieni złota platyny itd ale jaka jest realna wartość takich zegarków czy nie jest tak że płaci się 70% tylko za firmę a reszta to realne koszta. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Dobre propozycje, kierowalbym sie tym , co ci sie bardziej podoba wizualnie - wszystkie to dobre jakosciowo zegarki. Jak chcesz wiecej propozycji okresl budzet i preferencje (ma byc ladny czy raczej bardziej w strone toolwatcha?) Uwazaj na Arsenale, trzeba miec solidny nadgarstek zeby zegarek dobrze lezal, moim zdaniem 19 cm to minimum :)

 

2) Ponizej tabela, ktore moze co nieco wyjasnia, cokolwiek powyzej 200 m to bardziej wyroznik i sposob promocji. Do nurkowania uzywasz raczej komputera nurkowego.

 

JS+water+resistance2.jpg?format=1500w

 

3) Jak z kazdym dobrem luksusowym spora czesc ceny to oplata za marke i image. Jak glosi powiedzenie towar wart jest tyle, ile ludzie sa sklonni za niego zaplacic.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, cordi7 napisał:

 

Hej dzięki za info co do 1 to mój nadgarstek to 19cm także nie będzie tak źle zresztą mam 3 sztuki 44 mm I 45 mm duże zegarki i dobrze pasują chciałem coś mniejszego max do 41mm ale ciężko znaleźć, nie ma być ładny ale raczej dobrej jakości zegarek który się nie posypie po 5 latach, nie noszę zegarków na codzień mam bulove zresztą parę sztuk no i mam ją 5 lat wygląda jak nowa i chodzi jak nowa raczej chodzi mi tu o niezawodność 

 

Co do 2 to widzę że nie ma sensu kupować powyżej 20atm bo tylko cena rośnie a tak naprawdę te 800 metrów więcej do niczego się nie przydadzą 

 

Co do 3 zgadzam się co napisałeś 

Edytowane przez skuter202

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wjechał nowy zegarek od CHW chyba poczekam do końca maja na niego wygląda świetnie no i 40mm taki jakiego szukałem cena też nie jest zła £800, 60 atm zegar Kozak Pozdrawiam

Screenshot_20200503_141208_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200503_141454_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200503_141448_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200503_141440_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200503_141433_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200503_141425_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez skuter202

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... de gustibus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić odrazu jak go zobaczyłem na stronie ale nie dało rady bo zegarek do nabycia dopiero na koniec maja także trzeba czekać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.