Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Amaran

Pytanie a aukcje Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

od niedawna planuje sobie sprawić G-Shocka, jeszcze nie wiem dokładnie jaki model ale mam już kilka upatrzonych. Tak krążąc po aukcjach trafiłem na jedną gdzie zegarki są podejrzanie tanie.

Chciałbym zapytać znawców czy po zdjęciach lub w jakiś inny sposób jesteście w stanie stwierdzić autentyczność? Wiem, że pytanie może się wydać głupie, ale wolę mimo to je zadać nim wydam pieniądze. Poniżej link do aukcji.

 

https://allegro.pl/uzytkownik/FASHION-TRIBE?bmatch=baseline-al-product-cl-eyesa2-engag-dict43-uni-1-3-0318

 

Wysyłka pochodzi z Chin, a wiadomo z czym to się kojarzy :-)

 

Za odpowiedzi z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też brałem pod uwagę, że po zdjęciach niczego się nie stwierdzi ale mimo wszystko wolę zapytać bo może ktoś po prostu kojarzy tego użytkownika i wie, że sprzedaje typowe podróbki z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Amaran napisał:

Witam wszystkich,

Wysyłka pochodzi z Chin, a wiadomo z czym to się kojarzy ?

Za odpowiedzi z góry dziękuję!

Jest ryzyko, jest zabawa ?

Spróbuj, dużo nie stracisz ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero ocen, "Jeśli kupisz u tego sprzedawcy Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy, gdzie nie chroni Cię RODO.", zbyt dobre ceny. Dużo modeli w ofercie, które są podrabiane z Ga2100 na czele. Wysyłka z Chin... Najgorsze jest to, że są same rendery. Ja rozumiem, gdyby to był sklep z renomą, albo chociaż sprawdzony, ale wymienione rzeczy + rendery = a big No No. Może lepiej się wstrzymać, odłożyć kilka PLN i kupić w pewnym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem sprawdzać tego użytkownika, widzę zero ocen na Allegro, a sprzedaje bodajże od 8 miesięcy plus to co napisałeś.

Nie ryzykuję, poszukam w sprawdzonym miejscu ?

 

Obecnie moją uwagę skupił https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-meski-g-shock-fire-package-tough-solar-awg-m100sf-1h4er-solarny

Generalnie podoba mi się ta seria GAW i AWG.

 

Dziękuję za odpowiedzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie musimy na allegro masowo zaraportować, firma FASHION-TRIBE ma ewidentnie podróby. Na niektórych zdjęciach ciężko się dopatrzyć, ale to na bank chamski, podrabiany szmelc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Magnusso napisał:

Koniecznie musimy na allegro masowo zaraportować, firma FASHION-TRIBE ma ewidentnie podróby. Na niektórych zdjęciach ciężko się dopatrzyć, ale to na bank chamski, podrabiany szmelc!

a chyba z pół miesiąca temu pojawiło się kilka pytań o ich przedmioty. Już wtedy mówiłem, że coś jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłosiłem kilka ich aukcji przez opcję "zgłoś naruszenie zasad", jak będzie więcej to może coś z tym zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.