Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
kaeres

Zegarek z subtarczami

Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć.

Szukam zegarka męskiego na bransolecie z subtarczami (funkcje obojętne ale chronograf najmilej widziany).

WR100, ew, z lekkim bólem WR50

Do 500zł.

Pozdrawiam.

Edited by kaeres

Casio, Lorus, Pulsar... Tam szukaj, mają duży wybór zegarków z subtarczami, w różnej stylistyce. 

A ja Ci odpowiem tak, skoro funkcje sub tarcz Ci obojętnie. Kilkanaście lat temu strasznie mnie jarały zegarki chrono czyli takie gdzie tych sub tarcz jest pod dostatkiem. Miałem dwa z czego jeden mam dalej i leży głęboko nie używany od lat. Szybko mi przeszła fascynacja chrono a zaczęło mnie drażnić że tarcza nie jest przejrzysta, że za dużo się na niej dzieje a samą godzinę trudno odczytać (jeśli wskazówki godzinowe, indeksy i sub tarcze są np. w kolorze stali). Z samych funkcji poza sprawdzeniem czy działają i krótką zabawą  nie korzystałem ani raz. Teraz wybieram jedynie zegarki czytelne ale interesujące. Pewnie to nudne pomyślisz. Nie chodzi mi o zniechęcanie Cię do sub tarcz ale z podobną ewolucją gustu jak u mnie spotkałem się już wielokrotnie. Przemyśl lub szukaj z powodzeniem.  

Mój typ to Casio EFS-S530D-1AV.

Bransoleta, solar, szafir, WR100, subtarcze, wskaźnik naładowania i za 388zł znajdziesz w pewnym sprawdzonym sklepie.

Lepszej opcji nie widzę.

Dzięki za wskazówki.

Teraz doszedł jeszcze wymóg , że tylko chronograf jeżeli chodzi o subtarcze.

Modeli jest mnóstwo ale czy z Waszego doświadczenie polecacie jakiś zegarek.

Z jakiego polskiego sklepu polecacie zamawianie ?

W dniu 3.05.2020 o 14:08, b4jk napisał:

Bransoleta, solar, szafir, WR100, subtarcze, wskaźnik naładowania i za 388zł znajdziesz w pewnym sprawdzonym sklepie.

Lepszej opcji nie widzę.

Który to sprawdzony sklep ?

W zegarek.net są prawie po 800zł

390zł to się ociera o wał więc wolę się upewnić.

drogi kaeresie. nie znasz sklepu ale wyrok wydajesz. crazy time . pl

W dniu 3.05.2020 o 14:08, b4jk napisał:

Lepszej opcji nie widzę.

Rzeczywiście w tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.

Kupiony.

Dzięki za polecenie.

W tej cenie ( i nie tylko) to bardzo dobry zegarek.

niech się dobrze nosi!

ps. pochwal się fotką nowego zegareczka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By killerhacker
      Witam,
      poszukuję delikatnego, klasycznego zegarka analogowego dla kobiety, z japońskim mechanizmem kwarcowym o wodoszczelności 100 m, (żeby mogła po ewentualnej wymianie paska na silikonowy czy inny nie bojący się wody pływać okazyjnie w basenie/jeziorze/morzu latem). Nie wykluczam, też zegarka mechanicznego, ale szczerze wątpię, żeby udało się znaleźć coś sensownego w budżecie do 500  zł (a szczerze powiedziawszy żonie to żadnej różnicy nie zrobi chyba, że byłby skeleton bo wtedy by widziała, że coś się rusza  ) 
      Zegarek lepiej na pasku niż bransolecie (choć wiadomo, że akurat to można bez problemu zmienić). Sam nie wiem czy to ja nie umiem szukać czy na najbardziej popularnym serwisie aukcyjnym w Polsce jest strasznie mało zegarków sensownych firm o takich parametrach. 
      Żonie planowałem kupić CASIO LTP-2086L-7AV

i ten zegarek jej się podoba i mnie też natomiast niestety ma wodoszczelność 50m - obawiam się, że przy okazyjnym pływaniu w basenie mogłaby się do niego dostać woda, chyba, że bardziej doświadczeni forumowicze są innego zdania, dodam, że żona pływa bardzo rekreacyjnie, raczej boi się wody i o żadnym nurkowaniu nie ma mowy. Jeśli moje obawy są bezpodstawne to bardzo proszę o sprostowanie bardziej doświadczonych forumowiczów lub jeśli nie są bardzo proszę o jakieś propozycję zegarków o odpowiedniej wodoszczelności, które waszym zdaniem mogłyby trafić w gusta mojej małżonki . W takim wypadku oczywiście przed zakupem najpierw z Nią skonsultuję, czy "wizualnie" jej się podoba, żeby nie bawić się w zwroty itp..

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi, oczywiście najpierw przeszukałem forum - niestety nie znalazłem podobnego wątku dlatego zdecydowałem się założyć ten temat.
      Pozdrawiam
    • By Kacperhehe
      Witam chciałbym zakupić sobie G-Shock'a najbardziej podoba mi się GA100.
      Przekonuje mnie wygląd. Ale słyszałem że jest słabo widoczna tarcza przy podświetleniu diodą. I paruje. 
      Jak to jest z tym parowaniem? Ktoś kto miał GA100 to parował mu?
      I takie pytanie czy ma on podświetlane wskazówki? (nie wiem jak to się dokładnie nazywa) 

Jakaś alternatywa dla tego GA100?
      (brałbym tego: https://www.ceneo.pl/68589318)
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.