Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kaeres

Zegarek z subtarczami

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Szukam zegarka męskiego na bransolecie z subtarczami (funkcje obojętne ale chronograf najmilej widziany).

WR100, ew, z lekkim bólem WR50

Do 500zł.

Pozdrawiam.

Edytowane przez kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio, Lorus, Pulsar... Tam szukaj, mają duży wybór zegarków z subtarczami, w różnej stylistyce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci odpowiem tak, skoro funkcje sub tarcz Ci obojętnie. Kilkanaście lat temu strasznie mnie jarały zegarki chrono czyli takie gdzie tych sub tarcz jest pod dostatkiem. Miałem dwa z czego jeden mam dalej i leży głęboko nie używany od lat. Szybko mi przeszła fascynacja chrono a zaczęło mnie drażnić że tarcza nie jest przejrzysta, że za dużo się na niej dzieje a samą godzinę trudno odczytać (jeśli wskazówki godzinowe, indeksy i sub tarcze są np. w kolorze stali). Z samych funkcji poza sprawdzeniem czy działają i krótką zabawą  nie korzystałem ani raz. Teraz wybieram jedynie zegarki czytelne ale interesujące. Pewnie to nudne pomyślisz. Nie chodzi mi o zniechęcanie Cię do sub tarcz ale z podobną ewolucją gustu jak u mnie spotkałem się już wielokrotnie. Przemyśl lub szukaj z powodzeniem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój typ to Casio EFS-S530D-1AV.

Bransoleta, solar, szafir, WR100, subtarcze, wskaźnik naładowania i za 388zł znajdziesz w pewnym sprawdzonym sklepie.

Lepszej opcji nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki.

Teraz doszedł jeszcze wymóg , że tylko chronograf jeżeli chodzi o subtarcze.

Modeli jest mnóstwo ale czy z Waszego doświadczenie polecacie jakiś zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego polskiego sklepu polecacie zamawianie ?

W dniu 3.05.2020 o 14:08, b4jk napisał:

Mój typ to Casio EFS-S530D-1AV.

Bransoleta, solar, szafir, WR100, subtarcze, wskaźnik naładowania i za 388zł znajdziesz w pewnym sprawdzonym sklepie.

Lepszej opcji nie widzę.

Który to sprawdzony sklep ?

W zegarek.net są prawie po 800zł

390zł to się ociera o wał więc wolę się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogi kaeresie. nie znasz sklepu ale wyrok wydajesz. crazy time . pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.05.2020 o 14:08, b4jk napisał:

Mój typ to Casio EFS-S530D-1AV.

Bransoleta, solar, szafir, WR100, subtarcze, wskaźnik naładowania i za 388zł znajdziesz w pewnym sprawdzonym sklepie.

Lepszej opcji nie widzę.

Rzeczywiście w tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.

Kupiony.

Dzięki za polecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie ( i nie tylko) to bardzo dobry zegarek.

niech się dobrze nosi!

ps. pochwal się fotką nowego zegareczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nandez15
      Witam, 
      Chciałbym się doradzić bardziej doświadczonych ludzi w zakresie wyboru zegarków.
      Budzet: około 1000 złotych na dwa zegarki (więc może być do 500 na jeden, 700/300, itp.)
       
      Cel: jeden zegarek miałby być bardziej elegancki, drugi bardziej na co dzień (miejski / sportowy )
       
      Pasek: zdecydowanie preferuję zegarki z paskiem od zegarków z bransoletą
      Kolor paska: czarny lub brązowy 
       
      Priorytety: najważniejsze, żeby zegarek mi się podobał (dlatego później przedstawię swoje typy). Równie ważna jest niska awaryjnosc i nierysowanie się szkła (na ile to możliwe w takich cenach) i ostatecznie jakas reputacja (w tej cenie głównie chodzi o wykluczenie marek krzak / podróbek).
       
      W odniesieniu do bardziej eleganckich zegarków rozważałem (skórzany pasek, bez zbyt skomplikowanych tarcz zegara i brak przesadnie dużej koperty):
      1) https://www.zegarek.net/zegarki/citizen/zegarek_citizen_bd0041-03f.html?gclid=Cj0KCQjwnqH7BRDdARIsACTSAdsH4b9hj8v4vSREbg_TNxNWM4uUNFwnHh6BAqQTnZf4BVOWH-ZG9pIaAu_2EALw_wcB

      2) https://www.zegarek.net/zegarki-citizen/zegarek-aw1211-12a

      3) (trochę mniej elegancki, może być też wybrany jako miejski) 
      https://www.zegarek.net/zegarki-festina/zegarek-f20358-1?gclid=Cj0KCQjwnqH7BRDdARIsACTSAdvfb8Ykk_Uq97Wff5fhCbhJ1CO7sx0-8pfphDS2E15Mup1fgE0GAXIaArSSEALw_wcB

       
      Jeśli natomiast chodzi o model miejski to a moim kręgu zainteresowań sa:
      1) (korzystniej wygląda moim zdaniem na pozostałych zdjęciach) https://www.zegarek.net/zegarki-lorus/zegarek-r3a43ax9
      2) https://www.zegarek.net/zegarki/festina/zegarek_festina_f20330-6.html

       
      Proszę o Wasze zdanie na temat powyższych modeli / marek, ewentualnie inne propozycje, rady czy inna pomoc. Jest to mój pierwszy wybór zegarka (ów), więc nie mam do końca pojęcia czym się kierować. Z wyglądu jak dla mnie najładniejsze sa: 
      Eleganckie: 1>3>2
      Sportowe; 2>1
       
      Z góry dziękuję za jakiekolwiek wsparcie,
       
       
    • Przez killerhacker
      Witam,
      poszukuję delikatnego, klasycznego zegarka analogowego dla kobiety, z japońskim mechanizmem kwarcowym o wodoszczelności 100 m, (żeby mogła po ewentualnej wymianie paska na silikonowy czy inny nie bojący się wody pływać okazyjnie w basenie/jeziorze/morzu latem). Nie wykluczam, też zegarka mechanicznego, ale szczerze wątpię, żeby udało się znaleźć coś sensownego w budżecie do 500  zł (a szczerze powiedziawszy żonie to żadnej różnicy nie zrobi chyba, że byłby skeleton bo wtedy by widziała, że coś się rusza  ) 
      Zegarek lepiej na pasku niż bransolecie (choć wiadomo, że akurat to można bez problemu zmienić). Sam nie wiem czy to ja nie umiem szukać czy na najbardziej popularnym serwisie aukcyjnym w Polsce jest strasznie mało zegarków sensownych firm o takich parametrach. 
      Żonie planowałem kupić CASIO LTP-2086L-7AV

      i ten zegarek jej się podoba i mnie też natomiast niestety ma wodoszczelność 50m - obawiam się, że przy okazyjnym pływaniu w basenie mogłaby się do niego dostać woda, chyba, że bardziej doświadczeni forumowicze są innego zdania, dodam, że żona pływa bardzo rekreacyjnie, raczej boi się wody i o żadnym nurkowaniu nie ma mowy. Jeśli moje obawy są bezpodstawne to bardzo proszę o sprostowanie bardziej doświadczonych forumowiczów lub jeśli nie są bardzo proszę o jakieś propozycję zegarków o odpowiedniej wodoszczelności, które waszym zdaniem mogłyby trafić w gusta mojej małżonki . W takim wypadku oczywiście przed zakupem najpierw z Nią skonsultuję, czy "wizualnie" jej się podoba, żeby nie bawić się w zwroty itp..
       
      Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi, oczywiście najpierw przeszukałem forum - niestety nie znalazłem podobnego wątku dlatego zdecydowałem się założyć ten temat.
      Pozdrawiam
    • Przez Kacperhehe
      Witam chciałbym zakupić sobie G-Shock'a najbardziej podoba mi się GA100.
      Przekonuje mnie wygląd. Ale słyszałem że jest słabo widoczna tarcza przy podświetleniu diodą. I paruje. 
      Jak to jest z tym parowaniem? Ktoś kto miał GA100 to parował mu?
      I takie pytanie czy ma on podświetlane wskazówki? (nie wiem jak to się dokładnie nazywa) 
       
      Jakaś alternatywa dla tego GA100?
      (brałbym tego: https://www.ceneo.pl/68589318)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.