Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mike_the lawyer

Omega vs Rolex...ciężkie wybory ...

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy bija piane a nikt nie wytlumaczyl koledze o co chodzi :)

Omega seamaster to typowy diver, czyli zegarek ktory z zalozenia ma dobrze sprawowac sie w trudnych warunkach. Zloto w przypadku diverow sie nie sprawdza bo jest duzo mniej wytrzymale od stali dla tego te zegarki w oczach kazdego fana zegarkow traca sens. Jesli chcesz isc w zloto/bicolor to zdecydowanie lepszym wyborem bedzie rolex datejust/day-date bo material nie gryzie sie az tak bardzo z przeznaczeniem tych zegarkow. Podobnie jest w przypadku typowych garniturowcow, tam zloto nie jest zadnym problemem bo historycznie zegarki garniturowe byly bardo czesto wykonywane z metali szlachetnych, inna sprawa ze patrzac na typy ktore podrzuciles to nie tego szukasz. Jesli trzymanie ceny jest priorytetem to po prostu wykorzystal bym to ze rynek wtorny nie lubi zlota i celowal bym w takie modele jak royal oak bicolor/VC overseas w zlocie/day-date/daytona. Stylistycznie jeszcze zenith defy moze ci pasowac, ale nie mam pojecia jak pozniej wyglada temat odsprzedazy tego, na wczesniej podane zegarki raczej jest jako taki rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że u kolegi najlepszą inwestycjà byłby gruby złoty łańcuch i bransoleta :) też się zastanawiałem czy the lawyer to zbitek słów, siedząc z popcornem i czytając


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Edit. Co do Mercedesa to jakbyś kupił pokrytego złotem to też ludzie pukaliby się w czoło... Nikt Ci nie mówi: nie kupuj rolexa a tylko: nie kupuj złotego... 

 

Z tym nie kupuj złotego, to nie tak do końca. Jak się komuś styl blink widzi, to kupuje to, czego jego oczy pragną. Jakiś czas temu prezentowałem fotki ze spotkania z moim partnerem biznesowym. Lubi się pokazać, ma najnowszą wersję MB GLE w AMG. Swój biznes budował przez ostatnie 30-lat i teraz obwieszcza dookoła, że na sporo go stać. Pierwsze, co zauważyłem wchodząc do restauracji, to jego nową Daytonę na łapie. Miała się rzucać w oczy i swoje oczekiwania spełniła. A że nie zdarli mu wszystkich naklejek w salonie, to już inna sprawa ;)591ef490928bc54dd51f68b71cb8b03f.jpgf3d6fc6d541daa1785b748dd59c06a55.jpg113b65c687b64532d95a48dbb90e345c.jpg1d721c33564b2ac25d84f16e9d0af6f6.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pal licho naklejki ale koronkę mu też odkręcili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy dla znajomego, tak mi się pomyślało że na małego wacka to i złoty rolek z diamentami nie pomoże

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bober5264 napisał:

Bez obrazy dla znajomego, tak mi się pomyślało że na małego wacka to i złoty rolek z diamentami nie pomoże emoji16.pngemoji16.png

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

To jest typowy przykład zazdrości*

 

 

 

*czytaj, bólu d*py :lol:;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nazywaj to jak chcesz, ale wierz mi nie ma w tym ani krzty zazdrości default_smile.png&key=e98a0e90728cc133175f4c15f1fcc9902eaa5956049e889932039de467569043

Po prostu ubolewam nad tym wyborem bo w tej cenie jest tyle pięknych cudownych zegarków... ehh ale jak ktoś chce zostać samozwańczym królem taboru cyganów to droga wolna

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nazywaj to jak chcesz, ale wierz mi nie ma w tym ani krzty zazdrości default_smile.png&key=e98a0e90728cc133175f4c15f1fcc9902eaa5956049e889932039de467569043
Po prostu ubolewam nad tym wyborem bo w tej cenie jest tyle pięknych cudownych zegarków... ehh ale jak ktoś chce zostać samozwańczym królem taboru cyganów to droga wolna
 
 
 
Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 

Ratatata - każdy by chciał tako zloto Daytone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiedz, że to, co jednemu się podoba, niekoniecznie musi się podobać innym. Mnie osobiście ta Daytona z brylantami średnio się widzi. Gdybym ja chciał się pokazać i miał wolne +100k, wybrałbym ten model.

38bbe08d67af5977823279faa093b369.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bober5264 napisał:

A nazywaj to jak chcesz, ale wierz mi nie ma w tym ani krzty zazdrości default_smile.png&key=e98a0e90728cc133175f4c15f1fcc9902eaa5956049e889932039de467569043

Po prostu ubolewam nad tym wyborem bo w tej cenie jest tyle pięknych cudownych zegarków... ehh ale jak ktoś chce zostać samozwańczym królem taboru cyganów to droga wolna emoji16.png

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Niepotrzebnie ubolewasz. Najwazniejsze ze jest piekny dla wlasciciela. Jak bedziesz kupowal daytone dla siebie to sobie wybierzesz taka jaka tobie sie podoba. 


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze gmt Mario jest 1000000razy w lepszym guście niż ta Daytona, ale no nie krzyczy patrzcie na mnie ile mam kasy!
Ja za 100k pewnie poszedłbym w AP ale zapewne ciężej w nim podrywać laski bo marka mniej znana dla ogółu ;)
Mniejsza, wycofuję się z bezsensownej dyskusji, dla autora wątku zostawiłem ciekawą propozycję, miłego dnia chłopaki!

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najładniejszy bi color Rolexa wg mnie to ten GMT (zdjęcie z netu).

 

3fed2c81e18c1419db84e84bc8329324.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam autorowi artykułu, żeby kupił sobie co mu się podoba, bo to on ma to nosić, a nie domorośli eksperci mody z forum. 

 

Jedynie w przypadku wskazanych modeli nie możemy mówić o dobrym trzymaniu wartości, te zegarki szybko polecą w dół. Podobnie jak szybko będzie ścierać się złoto od codziennego użytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A najładniejszy bi color Rolexa wg mnie to ten GMT.


Na nowym forum mi się nie wyświetla połowa zdjęć... co tam wstawiłeś? To ? d20be042baf3fdd292e1bf6baa7eaf0c.jpg

84fb22d0a39a5b711353d86a60832edb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bober5264 napisał:

Uwazam ze gmt Mario jest 1000000razy w lepszym guście niż ta Daytona, ale no nie krzyczy patrzcie na mnie ile mam kasy!
 

 

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, dla wiekszosci spoleczenstwa zakup jakiegokolwiek rolexa to jest lansowanie sie iloscia kasy, w innych srodowiskach zloty rolex to tylko zloty rolex i ktos go kupil bo mu sie podoba.

 

Co do zlotych krzykliwych sikorow, to moim zdaniem raczej trzeba miec wieksze niz mniejsze jaja zeby je zalozyc, ja najzwyczajniej w swiecie czul bym sie nie komfortowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szyszkops napisał:

 


Na nowym forum mi się nie wyświetla połowa zdjęć... co tam wstawiłeś? To emoji846.png?
 

 

Już wkleiłem inna fotkę. Nie wiem co się dzieje, ale Tapatalk nie współgra  z nowym silnikiem naszego Forum. Raz widzę wszystko, za chwilę wycina te same fotki. Wcześniej nie miałem z tym żadnego problemu :(


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już wkleiłem inna fotkę. Nie wiem co się dzieje, ale Tapatalk nie współgra  z nowym silnikiem naszego Forum. Raz widzę wszystko, za chwilę wycina te same fotki. Wcześniej nie miałem z tym żadnego problemu 

Hahaha, ale my akurat gust mamy zbieżny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szyszkops napisał:


Hahaha, ale my akurat gust mamy zbieżny emoji16.png

Zgadza się! :)

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się! 
 
 

Ale czy kobiety to potwierdzają???


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie co pisze Bober5264 dobrze przemysl ,Omega raczej na co dzien, wakacje do garnituru .... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj foto żony na Priw

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawaj foto żony na Priw

Nie masz zdjęcia swojej żony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, El_Ramzesso napisał:

Myślę że u kolegi najlepszą inwestycjà byłby gruby złoty łańcuch i bransoleta :) 

I sygnet obowiązkowo ? z ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz zdjęcia swojej żony ?
W sumie to masz rację. Cofam swoje żądanie :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.