Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mike_the lawyer

Omega vs Rolex...ciężkie wybory ...

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za wszystkie twórcze wypowiedzi ( w szczególności dla mario1971, papax,pav,szyszkops,MDU, Admof, sokolow i innym przyjaźnie nastawionym). Panom, którzy piszą o „małych wackach” dziękuje za dalsza dyskusje tak samo jak tym którzy „zastanawiają się i myślą” nad moim „prawniczym” nickiem - tym sugeruje zająć się czymś innym niż owo myślenie bo jak widzę nie jest to na pewno ich mocna strona - sorry każdego Bóg stworzył do czego innego, nie każdemu myślenie wychodzi :). Przechodzącą ad rem i odnosząc się do w/w konstruktywnych wypowiedzi:

1. Przedstawiona  przez kolegę szyszkops daytona jest dla mnie i za droga i niestety już przesadzona. Preferuje samo złoto lub ewentualnie połączenie stal/złoto. Tyle kamieni kolorowych do tego tworzy już dla mnie mało elegancka mozaikę, aczkolwiek gdyby ktokolwiek tak zegarek chciał zakupić prędzej spotkałby się z moja aprobata niż hejtem- nie musze nikogo hejtowac żeby dodać sobie...

2. Rolex przedstawiony przez mario1971 piękny bicolor jak i daytona na kauczuku tez piekna i wlasnie w taka stronę chce pójść -jak dla mnie jest i elegancki i z pazurem do codziennego casualowego noszenia...

3. co do wypowiedzi kolegi MDU nie wiem czy zgodzić się do końca z tym ścieraniem złota: obecnie mam longines hydroconquest granatowo-złoty, dostałem w prezencie od  kobiety, (która w ocenie niektórych tutaj pewnie jest totalnym bezguściem kupując mi coś w takiej kolorystyce ?‍♀️?‍♀️?‍♀️) . Zegarek jest ze stali powlekanej złotem, mam go już 3 lata kąpiąc się w oceanie itd. Wyglada nadal pięknie i nic z niego nie schodzi...

4. ktoś pytał o to jaki mam nadgarstek- jest dość szczupły 17,5 cm aczkolwiek jestem dość umięśniony i nie wiem czy mniejszy zegarek niż 40 mm wyglądałby na mojej ręce dobrze. Ten longines ma 42 mm i czuje sie z nim dobrze, tak samo jak z ta omega złoto tytanowa. Rolex 40 mm czuje na dłoni troche ze jest mały -mała tarcza w porównaniu do longinesa i omegi. Przedstawiam fotki niżej żeby pokazać jak wyglada na nadgarstku i do garnituru i na sportowo.

niestety nie mogę jakoś dodać fotek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Instrucja dodawania obrazków (od tego co mu myślenie nie idzie):

Przeciągniaj obrazek do okienka odpowiedzi, obrazek pojawia się automatycznie :)

 

IQ.jpg.0f679c0696cff2958634b7b96df2bc9d.jpg

Edytowane przez El_Ramzesso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za wszystkie twórcze wypowiedzi ( w szczególności dla mario1971, papax,pav,szyszkops,MDU, Admof, sokolow i innym przyjaźnie nastawionym). Panom, którzy piszą o „małych wackach” dziękuje za dalsza dyskusje tak samo jak tym którzy „zastanawiają się i myślą” nad moim „prawniczym” nickiem - tym sugeruje zająć się czymś innym niż owo myślenie bo jak widzę nie jest to na pewno ich mocna strona - sorry każdego Bóg stworzył do czego innego, nie każdemu myślenie wychodzi . Przechodzącą ad rem i odnosząc się do w/w konstruktywnych wypowiedzi:
1. Przedstawiona  przez kolegę szyszkops daytona jest dla mnie i za droga i niestety już przesadzona. Preferuje samo złoto lub ewentualnie połączenie stal/złoto. Tyle kamieni kolorowych do tego tworzy już dla mnie mało elegancka mozaikę, aczkolwiek gdyby ktokolwiek tak zegarek chciał zakupić prędzej spotkałby się z moja aprobata niż hejtem- nie musze nikogo hejtowac żeby dodać sobie...
2. Rolex przedstawiony przez mario1971 piękny bicolor jak i daytona na kauczuku tez piekna i wlasnie w taka stronę chce pójść -jak dla mnie jest i elegancki i z pazurem do codziennego casualowego noszenia...
3. co do wypowiedzi kolegi MDU nie wiem czy zgodzić się do końca z tym ścieraniem złota: obecnie mam longines hydroconquest granatowo-złoty, dostałem w prezencie od  kobiety, (która w ocenie niektórych tutaj pewnie jest totalnym bezguściem kupując mi coś w takiej kolorystyce ) . Zegarek jest ze stali powlekanej złotem, mam go już 3 lata kąpiąc się w oceanie itd. Wyglada nadal pięknie i nic z niego nie schodzi...
4. ktoś pytał o to jaki mam nadgarstek- jest dość szczupły 17,5 cm aczkolwiek jestem dość umięśniony i nie wiem czy mniejszy zegarek niż 40 mm wyglądałby na mojej ręce dobrze. Ten longines ma 42 mm i czuje sie z nim dobrze, tak samo jak z ta omega złoto tytanowa. Rolex 40 mm czuje na dłoni troche ze jest mały -mała tarcza w porównaniu do longinesa i omegi. Przedstawiam fotki niżej żeby pokazać jak wyglada na nadgarstku i do garnituru i na sportowo.
niestety nie mogę jakoś dodać fotek

Nie przesadzajmy z tym przyjaznym nastawieniem ;) starałem się bez osobistych wycieczek poradzić coś, co, w mojej opinii, może pomóc podjąć Ci decyzję, z której będziesz zadowolony :)

Zrobię jeszcze jednak wrzutkę zawodową - mam wrażenie, że niektórzy klienci mogą mieć dyskomfort, kiedy będziesz miał ostentacyjnie lepszy zegarek niż oni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Usunąłem, bo to było głupie. 

Edytowane przez siwus90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zrobiłeś ⁉️

Ja próbowałem za pomocą tego spinacza biurowego na dole pola tekstowego, ale nie wyszło ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jędrula.wawa napisał:

Jak to zrobiłeś

Z komórki próbujesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tablet. Próbowałem tym spinaczem wybrać fotkę z "dysku" i .... czekałem aż się nie doczekałem ?

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moderacja ma podstawową wiedzę, że poziom forum zależy od ich poziomu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jędrula.wawa napisał:

Tablet. Próbowałem tym spinaczem wybrać fotkę z "dysku" i .... czekałem aż się nie doczekałem ?

Mi wchodzi od kopa, może za duża wielkość? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 minut temu, Szyszkops napisał:


Nie przesadzajmy z tym przyjaznym nastawieniem ;) starałem się bez osobistych wycieczek poradzić coś, co, w mojej opinii, może pomóc podjąć Ci decyzję, z której będziesz zadowolony :)

Zrobię jeszcze jednak wrzutkę zawodową - mam wrażenie, że niektórzy klienci mogą mieć dyskomfort, kiedy będziesz miał ostentacyjnie lepszy zegarek niż oni ;)

 

Chyba troche zalezy to od dziedziny prawa. Mysle ze rolex u doradcy podatkowego moze byc calkiem mile widziany w dzisiejszych czasach, gorzej u notariusza :)

Edytowane przez MDU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fotka testowa, wchodzi... 

dzban-1.jpg.14ec28075717d97d0aaf053510824cc3.jpg

Eeee... to na górze to nie jest cytat ze mnie... 0e66d6859dca65c1efbff36f8ab3f62a.jpg&key=f4f07413e5ee86e09caca530c1666420183344956141e21d7801d612fb53d85c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 minut temu, MDU napisał:

doradcy podatkowego

Znam doradcę podatkowego, który nosi G-Shock. ?

 

2 minuty temu, Szyszkops napisał:

Eeee... to na gorze to nie jest cytat ze mnie...

Wiem właśnie, próbowałem edytować ale na komórce się nie da :( przepraszam!

Edytowane przez siwus90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem właśnie, próbowałem edytować ale na komórce się nie da przepraszam!

Jak teraz będą mnie hejtować na mieście, to odeśle do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

post-103088-0-66267000-1566133486_thumb.jpgPróba

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Szyszkops napisał:


Jak teraz będą mnie hejtować na mieście, to odeśle do Ciebie emoji16.png

Już ogarnąłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Surrealizm tu jest niezły już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat uważam za zakończony.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.