Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

ZAPISY na MANOMETR 01/02 oraz RETROSPORT czyli forumowy zegarek jednowskazówkowy

Recommended Posts

15 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Nie ma to jak zostawiać wszystko na ostatnią chwilę. Mam teraz codziennie przedłużać kupon, bo ktoś nie zdążył ?

Nie ma to jak profesjonalne podejście do klienta oddającego swoje pieniądze...

Godzinę temu, Gio napisał(-a):

Nie ma to jak profesjonalne podejście do klienta oddającego swoje pieniądze...

To prawda. Jaka profesjonalna firma nadaje do paczkomatu Andrzejowi W. zegarek o 1:50 w nocy ! To skandal ! 🙂

Mam wrażenie , w zasadzie przekonanie ,że profesjonalna. Choć przez moment targały  mną emocje.

W sumie b. dobre zakończenie:   zamówiłem  ,    zapłaciłem .     Podziękowania ,serdeczności

To ja się załapałem na nocny rzut 😜

Edited by sanik

Mam tak samo jak Ty...

Ale to dobre doświadczenie. Pozwala lepiej zrozumieć Córkę, która w ciągu godziny potrafi 10 razy zapytać czy już jest czas na bajkę

Mój też już jedzie. 🤫

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - niejaki Julian Tuwim tak napisał i raczej się nie mylił.

Zazdroszczę przedmówcom 😉 Ostatni SMS który mnie wyrwał do telefonu był od x-kom.pl 😉

@leoric - jutro będzie! :) Wrzucisz jakieś fotki jak dotrze? :)

Edited by krondar

17 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

To prawda. Jaka profesjonalna firma nadaje do paczkomatu Andrzejowi W. zegarek o 1:50 w nocy ! To skandal ! 🙂

Nie wiem jaki to ma związek ze sposobem odnoszenia się do klientów i potencjalnych klientów, którego przykłady moderatorzy usunęli już z forum. Ale niepotrzebnie zarywasz noc, bo kurierzy wtedy nie jeżdżą, a sortownia ekspediuje paczki późnym popołudniem.

57 minut temu, krondar napisał(-a):

@leoric - jutro będzie! :) Wrzucisz jakieś fotki jak dotrze? :)

PEWNIE...

Aparat się ładuje...;-)

1 godzinę temu, Gio napisał(-a):

Nie wiem jaki to ma związek ze sposobem odnoszenia się do klientów i potencjalnych klientów, którego przykłady moderatorzy usunęli już z forum. Ale niepotrzebnie zarywasz noc, bo kurierzy wtedy nie jeżdżą, a sortownia ekspediuje paczki późnym popołudniem.

Nie masz racji. kolega wkleil powyzej info, paczka odebrana 5:45 przez kuriera. To jeszcze noc czy dzien ? Poza tym za dnia paczkomat jest przepełniony a w nocy wyczyszczony i gotowy na przyjecie wielu przesylek. 

Makao :D

478.JPG

Warto było czekać. Dzięki Marcin @QuadrifoglioVerde :)

A tak swoją drogą, to fajne te nowe pudełka.

Edited by Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

3 minuty temu, Jogi napisał(-a):

Makao :D

478.JPG

Warto było czekać. A tak swoją drogą, to fajne te nowe pudełka.

Mój już też w drodze 🙂🙂 Tyle ,że Manometr 01 🤭

Jak dla mnie mógłby być ciut większy. Marcin robi zegarki, które nawet duże, dobrze leżą na ręce ale nacisk z forum jest aby zegarek nie przekraczał 40 mm
Świetna jest matowa tarcza, nic się w niej nie odbija przez co jest bardzo czytelna
Fajnie wyszła ramka na deklu, zastanawia mnie tylko jej trwałość. Widziałbym ten zegarek z czarną kopertą ale tak też się prezentuje bardzo dobrze.
Pasek wyglada dobrze, fajnie że teleskopy wyposażone są w „bolce” umożliwiające szybką i beznarzedziową zmianę paska.
To tak na szybko. Ogólnie jestem zadowolony, bardzo fajny zegarek wyróżniający się na tle innych.
Poniżej zdjęcie porównawcze z Formmeisterem.
dddfcb91287303328e9d321f1140db0d.jpg&key=e1931238d9d8deb70b9ebd13bbc65b94b503283da98179c02a2254782cbb2ee9

No to co, moi drodzy :D, chwalcie się numerami jakimi los Was obdarował ;):D

Edited by Callahan

@Jogi, @dawko, narobiliście apetytu, a miałem nie otwierać przesyłki do soboty, ale raczej nie wytrzymam. Zegarek wygląda perfekcyjnie.

11 minut temu, Topaz napisał(-a):

@Jogi, @dawko, narobiliście apetytu, a miałem nie otwierać przesyłki do soboty, ale raczej nie wytrzymam. Zegarek wygląda perfekcyjnie.

Nie ma co czekać, otwieraj. Zegarek na żywo jest jeszcze fajniejszy niż na zdjęciach. A w sobotę otworzysz sobie piwo. :D

Edited by Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

No to co, moi drodzy , chwalcie się numerami jakimi los Was obdarował 

90/100
1c196fd1692904ff4871faaaa4fa30bd.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.