Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
silly

AUTENTYCZNOŚC I WERFIKACJA ZEGARKA / DIESEL DZ7399

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno powiedzieć, ponieważ jest to zegarek niecenionej na forum marki. Członkowie rosyjskiej mafii pewnie więcej mogą o nim powiedzieć, bo to ich styl ;)

Super Sprzedawca, więc wydaje się raczej pewny.

Jak będziesz chciał zegarek na więcej niż 2-3 lata, to zapraszamy do poczytania forum.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Proszę o pomoc w ustalenie orginalności produktu.Znalazlem na allegro taką aukcje :

https://allegro.pl/oferta/diesel-dz7399-mega-mocny-meski-chronograf-gw-8562101769

 

Pytam o autentycznosc ponieważ na swiss,ten zegarek jest droższy o 400zł , i wydaje mi sie to podejrzane.

 

Wiesz w ogóle Kolego, że powiedzieć o tym zegarku, że jest duży, to jak nic nie powiedzieć...?

 

Don’t be silly, buy a proper watch, really

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Szyszkops napisał:


Wiesz w ogóle Kolego, że powiedzieć o tym zegarku, że jest duży, to jak nic nie powiedzieć...?
 

Ale za to wr. tylko 30 m, więc sie wyrównuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych co maja na celu dogryzc na temat wyglądu   zegarka,marki  prosilbym o nie odpowiadanie mi w tym temacie,ponieważ są to indywidualne wybory itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś świadomym nabywcą więc, to dobrze, odetchnąłem z ulgą i już sobie idę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tylko zastanowił, do jakiego outfitu to pasuje? Może coś w tym kierunku:

zloty dres.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na szybki powrót autora. Zbluzgał wczoraj naszego kolegę i na wszelki wypadek milczy od tego czasu...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebaczmy nosicielom dizli, wszak nie wiedzą, co czynią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 5.05.2020 o 15:29, Sierżant Julian napisał:

Ja bym się tylko zastanowił, do jakiego outfitu to pasuje? Może coś w tym kierunku:

 

 

To jak wyglądasz mnie nie interesuje,wrzuc se na fb :)

 

21 godzin temu, Szyszkops napisał:

Przebaczmy nosicielom dizli, wszak nie wiedzą, co czynią...

 

Ps.Temat zajechał wielkimi fachowcami i  znawcami stylu.(czyt. Szyszkops - bardzo oryginalny awatar,kiedy zrobiles se nowe zdjecie?)

 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy mam iść po popcorn ? A tak na marginesie. Ja bym awatarów i ksywek się nie czepiał ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, rink napisał:

Przepraszam, czy mam iść po popcorn ? A tak na marginesie. Ja bym awatarów i ksywek się nie czepiał ?.

 

Wcale sie nie czepiam ksywek i awatarów.odpowiadam tym samym czym koledzy powyżej.Zakładajac kulturalnie temat ,nie potrzebuje tu dyskusji osób które "pokazują" swoje cwaniactwo.Posty nie maja nic wspólnego z rozmową na temat autentyczności zegarka.Argumenty jaki zegarek jest brzydki ,lub  że firma nie taka lub ze wyglada sie w nim tak czy siak nie wnoszą nic tematu więc nie powinny byc przedstawiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silly - nie denerwuj się. Jak napisałem wcześniej ta marka nie jest ceniona na forum i ciężko komukolwiek odnieść się do weryfikacji oryginalności, bo chyba nikt nie widział oryginału.

Nie jest ceniona, bo jest to forum miłośników zegarków, a jako tacy cenimy marki / firmy za ich historie i wkład w rozwój zegarmistrzostwa. Diesel niestety nie ma się czym poszczycić, chyba że w szyciu "gaci".

Śmiem twierdzić, że zadałeś pytanie na złym forum... Lepiej poszukać czegoś o modzie.

Zachęcam jednak do poświęcenia trochę czasu i przejrzenie forum. Może zmienisz zdanie :) Jest wiele ciekawych marek, które będą lepsze od Twojej propozycji. Diesle (zegarki, nie silniki) nie żyją długo, a "zwykłe", tanie Casio wytrzyma kilkadziesiąt lat.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shmm to tak jak iśc do salonu mercedesa i pytać się o opłacalność zakupu łady samary........ pewnie obsług również by wiąchę posłała w kierunku autora pytania haha

albo

tak jakby zalogować sie na forum hondy i wmawiać im, że VW lepszy jednocześnie pytając o jego autentyczność czyt. wady i zalety...... no bo przecież to samochód i to samochód.....

 

odkopałem troszkę bo zobaczyłem tego dizla na foto........... moje zdanie i wyłącznie moje...... to masakra......a najlepszy opis " mega mocny" haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale okropny zegarek i do tego 57mm.WOW....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Panie, Diesel przeszedł sam siebie :)

 

Kolego, tutaj koledzy doradzą Ci przy wyborze zegarka. To co pokazałeś nie funkcjonuje w pojęciu zegarek. To dodatek do ubrania dla odpowiedniej grupy docelowej. 

 

A obrażając kolegów pokazujesz nic więcej jak swoją niewiedzę, powinieneś się wstydzić 


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Lukas84 napisał:

Ło Panie, Diesel przeszedł sam siebie :)

 

Kolego, tutaj koledzy doradzą Ci przy wyborze zegarka. To co pokazałeś nie funkcjonuje w pojęciu zegarek. To dodatek do ubrania dla odpowiedniej grupy docelowej. 

 

A obrażając kolegów pokazujesz nic więcej jak swoją niewiedzę, powinieneś się wstydzić 

 

Nic nie doradzą. Kolega Silly nie pokazał się na forum po 7 maja. Wręczam złoty szpadelek i zamykam temat :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.