Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
karlkox88

Ball Fireman Victory...

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Poszukując alternatywy dla posiadanych czasomierzy, zawężając krąg poszukiwań, dotarłem do "stacji" Ball, gdzie zakochałem się w modelu Fireman Victrory z poniższego linku..

Cena za jaką mi go zaoferowano jest też dużo atrakcyjniejsza niż w linku.... Pytanie do Was....Czy moja miłość jest ślepa czy warto iść w tym kierunku..?

Dodam,że czasomierz spełnił wszystkie moje kryteria, których nie znalazłem u dużo "zacniejszych" marek, za dużo większe pieniądze, które byłem w stanie wyłożyć...

https://dolinski.pl/ball-fireman-victory-nm2098c-s5j-be/

Zrzut ekranu (36).png

Zrzut ekranu (37).png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świetny kierunek, na żywo robi jeszcze lepszą robotę niż na fotce, świetne wykonanie ;)

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Takiej informacji potrzebowałem. Tarcza tego zegarka jest dla mnie obłędna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro się podoba i dostałeś dobrą cenę to nie ma co się zastanawiać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bardzo dobry wybór. Sam nam model z tej linii (Enterprise) i wierz mi, będziesz zadowolony (bardzo) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony. Mam nadzieję, że przesyłka z zegarkiem dotrze do mnie szybciej niż koronawirus.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć kilka zdjęć jak dotrze, bo mało jest tej tarczy w necie, nie mówiąc już o jakimś filmiku - sam też zastanawiam się nad Ballem, byłem wstępnie zdecydowany na Fireman Racer z czerwonymi wstawkami, ale jednak Victory coraz bardziej do mnie przemawia, czarny lub niebieski właśnie z taką fakturą na tarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, proki1971 napisał:

Gdzie kupiłeś ?

U Dolińskiego

14 minut temu, radekzaj napisał:

Wrzuć kilka zdjęć jak dotrze, bo mało jest tej tarczy w necie, nie mówiąc już o jakimś filmiku - sam też zastanawiam się nad Ballem, byłem wstępnie zdecydowany na Fireman Racer z czerwonymi wstawkami, ale jednak Victory coraz bardziej do mnie przemawia, czarny lub niebieski właśnie z taką fakturą na tarczy emoji846.png

Z pewnością pochwalę się nim jak tylko dotrze. Czekam na niego z niecierpliwością. Tarcza tego zegarka zwaliła mnie z nóg.. Mam nadziej,że na żywo będzie robił jeszcze lepsze wrażenie.. Przeczytana, tu na forum, obszerna recenzja jednego z modeli Ball daje nadzieję,że tak właśnie będzie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Doliński podniósł cenę, tzn. jak patrzyłem na początku tygodnia to cena wyjściowa była około 5700 i po rabacie w granicach 4750, a teraz jest 6350 / 5397.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Też to zauważyłem. 

Jak coś to Zegarownia.pl może mieć taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Pan Doliński obserwuje forum ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ma to związek z spadkiem wartości złotówki wobec innych walut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak, lub może przy zamówieniu zegarków od dystrybutora ceny również wzrosły. Mój wpis poprzedni był w żartobliwym tonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratuluję, istotnie jest piękny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.