Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kamil1986

Epos 3401 Atlantic Worldmaster 51752.41.25S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy mogę się poradzić któregoś z Szanownych Użytkowników odnośnie transakcji związanej z zakupem oraz zamianą zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że możesz, ale nie napisałeś jakiej pomocy oczekujesz...

Chcesz kupić? Sprzedać? Zamienić? Co na co? W jakim budżecie? Co konkretnie? Dopłata z Twojej strony? Z czyjejś? Nowy? Używany? 

Tyle pytań a tak mało odpowiedzi...:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Krist-off napisał:

Chcesz kupić? Sprzedać? Zamienić? Co na co? W jakim budżecie? Co konkretnie? Dopłata z Twojej strony? Z czyjejś? Nowy? Używany? 

Tyle pytań a tak mało odpowiedzi...:) 

Przesadzasz: na pewno nie chce sprzedać: chce kupić oraz zamienić.

Kamilu: chcesz kupić? Zamienić? Co na co? W jakim budżecie? Co konkretnie? Dopłata z Twojej strony? Z czyjejś? Nowy? Używany? 

Tyle pytań (-1) a tak mało odpowiedzi... :)

 

 

Edytowane przez Zeno

Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kamil1986 napisał:

Witam!

Czy mogę się poradzić któregoś z Szanownych Użytkowników odnośnie transakcji związanej z zakupem oraz zamianą zegarka?

Możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie. Nie wiedziałem po prostu czy mogę zamieszczać tego typu wpisu na forum ogólnym. Otóż, mam propozycję zamiany mojego Worldmastera z 2017 roku na Eposa 3401 z 2016 r. z dopłatą po mojej stronie 1100zł. Oba czasomierze pochodzą z polskiej dystrybucji i posiadają komplet dokumentów. Pytanie moje jest takie, czy to opłacalna dla obu stron zamiana. Zamieszczam zdjęcia zegarków i z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

 

20200504_170412.jpg

20200504_170717.jpg

20200504_170808.jpg

20200504_171755.jpg

IMG_20200503_125952.jpg

received_991905487856073.jpeg

received_2474031396195402.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Akurat mam obydwa zegarki i każdy z nich coś ma, Epos jest oczywiście droższym zegarkiem wiec musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, który ci się bardziej podoba i na którym ci bardziej zależy.

Moja rada nie zamieniaj Atlantica, tylko negocjuj i kup Eposa ;)

Edytowane przez Balansujący Na Osi
zdublowany wpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety finanse nie pozwalają na zakup kolejnego zegarka, a człowiek lubi zmiany? Atlantica traktuję jako garniturowca, w związku z tym niezbyt często go noszę i pomyślałem o czymś bardziej uniwersalnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eposa nie miałem, ale miałem bardzo podobny zegarek i się go pozbyłem.

Dlaczego?

Dlatego, że to wizualna kopia Omegi Aqua Terra. Omega AT to chyba najładniejszy zegarek i wszystkie zegarki na nim się wzorujące są równie pięknie, ale po jakimś czasie pojawił się dyskomfort psychiczny. Co prawda to nie jest podróbka tylko hommage, ale jednak udaje Omegę AT. Jeśli Ci to nie przeszkadza - a mi z początku też nie przeszkadzało - to się zamieniaj: za 1100 PLN staniesz się posiadaczem zegarka wartego 4100.  

Łatwiej uzbierasz na nowego Atlantica, niż na nowego Eposa. 

A jak po pewnym czasie pojawi się dysomfort - tak jak u mnie - to najwyżej się go pozbędziesz.

Tak jak napisał Kolega powyżej: negocjuj. 1100 aż się prosi do zrobienia z niego 1000 :)

 


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za wszystkie sugestie. Właściciel Eposa się rozmyślił, w związku z tym transakcja nie doszła do skutku. Tak więc jeżeli ktoś chciałby Atlantica to jest takowy na zamianę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.