Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JAN89R

Czy MARIA ma swoje odzwierciedlenie...

Rekomendowane odpowiedzi

...za pewne i nie ulega wątpliwości że jak w kazdym zbiorowisku ludzkim - takze i tym na forum ktos choc jeden raz palił MARICHUANE...

 

ciekawy jestem czy jak odnosi sie ona do tematu zegarków...

 

moze ktos lubi sie spalić i wowczas naprawiac zegarek...

 

albo wybrac sie upalonym na zakupy po nowy

 

..albo ekscytowac sie zegarkiem lub zegarkami pod wpływem THC

 

P.S. - ma ktos zegarek z liściem ?

 

zapalniczki widizalem ale zegarka nie


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale fajny temat :D .... tylko co mają wspólnego narkotyczne doznania z zegarkami :?: :wink: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
:):D 8) Ja paliłem kiedyś jointy. Teraz już nie palę, przerzuciłem się na zegarki. Odlot murowany :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę sie napalić...na nowy zegarek :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
moze ktos lubi sie spalić i wowczas naprawiac zegarek...

 

:):D:)

 

jak coś naprawiam to spalam paczke ale...papierosów

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki z liściami pojawiają się czasem na Allegro - takie bling-blingowe gówienka dla nieletnich raperów :)

 

Wyobrażam sobie że dobra chmura może pomagać przy naprawie zegarków. Ściągnięta w odpowiednim czasie i przy odpowiednim nastroju pomaga złożyć do kupy myśli i skupić się na rzeczach czasochłonnych i wymagajacych precyzji i cierpliwości. Wycisza, uspokaja, spowalnia... normalizuje postrzeganie świata hehe...

 

...tak w kontekście tematyki okołozegarowej.... bardzo ciekawym efektem działania THC jest zmiana percepcji czasu, który po prostu staje w miejscu, albo spowalnia radykalnie. człowiekowi wydaje się że mineła juz godzina - dwie podróży, spoglada na zegarek... a ten niezmiennie trzeźwy wprowadza korektę: nie minęło jeszcze nawet 5 minut :D

 

8)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...widze że masz tez jak ja - czasem w głowie luźno...

 

popieram wypowiedz

 

pozdrawiam


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wyobrażam sobie że odpowiednio wciagnieta chmura pozwala spojrzeć na zegarki jako te ktore nie tylko mierzą czas ale go gromadza...

 

...spójrz na swoja kolekcje - gdy patrze na zegarek wiem że jego wskazówki w mgnieniu niewidocznym dla oka cofają sie niejednokrotnie kolkadziesiąt lat wstecz...

 

...wtedy zegarek potrafi opowiedziec równie dokładnie waszą osobistą przygodę a takze przygodę osobistą zegarka...

 

...zegarki mówia

 

=====================


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no cóż , każdy ma swój sposób na wyluzowanie i przgotowanie do zadań wymagających koncentracji. ... ja idę na strzelnicę. kiedyś pomagał mały downhill ( ... no ale teraz rodzina ... i jak patrzę na te trasy którymi kiedyś zjeżdżaliśmy :shock: chyba się zestarzałem)

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...zegarki mówia

 

bez wątpienia... kiedyś już o tym pisałem gdzieś indziej w innym kontekście tylko... każdy ma swój klimat, swój rytm, swoja mowę i swoją historię :D Gromadzenie czasu... podoba mi się to określenie. Małe tykające magazynki, muzea wspomnień, kroniki właścicieli i czasów, których upływ odmierzały :)

 

każdy ma swój sposób na wyluzowanie i przgotowanie do zadań wymagających koncentracji.

 

I nie ma co ukrywać - wszelakie stymulanty sprawdzają się tu tylko w ograniczonym stopniu. Bo ich używanie - nawet jesli mówimy o niewinnej stosunkowo roślinie - zawsze pociaga za sobą jakieś konsekwencje. Znać należy umiar... prawda stara jak świat.

 

Ale dobrze jest się czasem przewietrzyć... zluzować szare komórki :)

 

Pozdrawiam 8)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.