Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Janek72

Proszę Was o poradę - porządny zgrabny diver do 5 tys. zł

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Zeno napisał:

 

 

Niegdyś tanie divery robiło Seiko, ale od czasu gdy jakieś 10 lat temu koszty produkcji w Chinach wzrosły, to "japońskie" zegarki przestały być tanie.

 

:)

Zgaduje ze jak koszty wzrosly dla Seiko to musialy wzrosnac tez dla Invicty.


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgaduje ze jak koszty wzrosly dla Seiko to musialy wzrosnac tez dla Invicty.
Ale Garfield na cyferblacie...

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkim dziękuję za ciekawe propozycje. Dzięki temu trochę poszerzyłem spektrum poszukiwań.

Dzień Dziecka się odbył - dokonałem zakupów :)

Kupiłem dwa zegarki:

1. Phoibos PY007B - zegarek spełnia wszystkie moje kryteria z pierwszego posta i jest piękny, waga minimalnie przekracza mój limit, po zdjęciu dwóch ogniw jest 174 gramy, ale to szczegół.

2. Glycine Combat Sub GL0264 - jak go zobaczyłem to stwierdziłem, że muszę go kupić (przebolałem wysoki kurs dolara) - bardzo spodobało mi się zestawienie granatowego koloru ze złotym, styl vintage i bardzo ładna faktura tarczy.

Jeszcze raz dziękuję i zamieszczam zdjęcia poglądowe.

phoibos.thumb.jpg.88192cafdd5c46f73cb532a79ea203a5.jpg

 

glycine.thumb.jpg.6ceede8f62a94aa29ec9e54f49b4efcb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu. Fajne zegarki.

 

A właśnie miałem zaproponować coś takiego ☹️

W promocyjnej cenie jest w tym budżecie bardzo atrakcyjnie. Nawet mierzyłem weekend w salonie. Ładny, solidny diver.

 

obraz.png.5bd0e3c8f3183c324be50cf8a0856ae0.png

obraz.png.03fde17fd221fc870652f90ad42a5306.png

 

P.S. Widzę, że mamy nie tylko podobny rocznik ale i gust ????. Też oglądałem się za Glicynką Comat Sub 42. Ostatecznie większa sumę wydałem na Eposa (ale nie na divera tylko ref. 3437) a nurka kupiłem już w mniejszym budżecie - właśnie Phoibosa Proteus. Czekam na przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten epos ostatni jest tragiczny: Koperta - Oris Aquis, Bezel - Rolex Yacht Master, Wskazówki TAG Aquaracer, Indeksy godzinowe 6, 9, 12 Longines HydroConquest.

Generalnie Epos nigdy nie wzbudzał we mnie większych emocji, ale ten składak to już przesada.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa gustu i dla mnie jest OK, ale szanuję powyższą opinię i trafną obserwację.

Jak widać, kopiowali od najlepszych. Może to właśnie dlatego mi się podoba ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.