Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Rafson

Klasyczny do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 
Szukam klasycznie wyglądającego zegarka na czarnym pasku i z czarną tarcza. 
https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-basic-quartz-bf2011-01ee

Kilka pytań:

1. Czy to będzie akceptowalny model? Z tego co poczytałem to Citizeny są chyba tutaj polecane.
2. Mam mały obwód nadgarstka - 16,5cm. Czy koperta 41mm która jest w zegarku powyżej będzie odpowiednia rozmiarowo? 
3. Czy ten sklep jest godny polecenia? Nigdy nie kupowałem żadnego zegarka przez internet, a zdaje sobię sprawę, że na pewno można znaleźć sporo podróbek itd.
4. Ewentualnie jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje spełniające kryteria chętnie zobaczę :) 

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powinieneś przejrzeć wątek o zegarkach do 400 zł jest tam wiele ciekawych propozycji. Jeśli ten Citizen Ci odpowiada to kup, to dobra marka, choć to raczej podstawowy model bez technologii Eco-Drive. Odnośnie rozmiaru zegarka to najlepiej byłoby przymierzyć, ale 41 mm na Twoim nadgarstku powinno być ok. 

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16,5 cm to nie jest duzo i zalezy co lubisz (male czy duze zegarki) i jaki typ zegarka kupujesz (diver / tool watch musi byc wiekszy).

 

Ja polecam lekture jednego z najlepszych poradnikow rozmiarowych:

 

https://theslenderwrist.com/watch-size-guide/

 

zanim podejmiesz decyzje, 41 mm w tym typie zegarka dla mnie to byloby juz ciut za duzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze bedzie jak najbardziej ok, popatrz tez na Casio Edifice EFV-110D / EFV-100D (pierwszy ma 36 mm a drugi 40 mm).

Masz bransolete, w razie gdybys chcial skorzystac a te zegarki bardzo lubia paski i fajnie wygladaja do wszystkiego.

Ewentualnie szukaj czegos na eco-drive / solar, bateria wystarczy na 10 lat wiec bedzie wygodnie i bezobslugowo.

 

Tu masz fanatykow, rzadko trafia sie ktos, kto chce po prostu miec zegarek do wskazywania godziny i juz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
Napisano (edytowane)

Podbijam EFV-100. Ten mniejszy model jest nie do dostania/kosztuje za dużo. EFV-100 można obecnie bez problemu nowy trafić za 258 zeta np. tutaj. Za resztę budżetu kup mu jakieś fajne Nato (np. taka wariacja na temat paska nylonowego) i jesteś ustawiony. Zegarownia to sprawdzony sklep. W razie uwalonego zegarka masz 14 dni na zwrot.  Załączam fotę Efv-100 na moim lekko ponad 16cm nadgarze. Jak chcesz mogę wrzucić wincyj, tylko to jak z roboty wrócę. 

 

aaa.jpg.cfa87145ff46afaaec729474b2d2d88c.jpg

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Zegarowni to zakupy robiłem u nich dwa razy.Pierwszy raz u nich osobiście w sklepie, drugi raz miesiąc temu musiałem przez Koronę skorzystać w zakupu przez internet.Nie było żadnych problemów, więc polecam.Mój obwód nadgarstka jest większy o centymetr i maksymalnie mogę nosić 42 mm, przez co ubolewam, bo jest pełno  pięknych czasomierzy 43 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.