Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GregZukej

Pierwszy Rolex.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, 

 

Zastanawiam się nad zakupem Rolexa Suba. 

Proszę o informację czy nie ma jakiegos podstepu w tych ogloszeniach? 

 

Nie jestem jeszcze zdecydoeany co do 'daty'. 

Dzuiekuje za pomoc 

 

 

 

https://www.ebay.co.uk/itm/293568918203

 

https://www.ebay.co.uk/itm/174283417893

 

 

 

 

Edytowane przez GregZukej
Error

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja bym się bał kupić Rolka po takich zdjęciach i za taką cenę. Trafiają się bardzo dobre podróbki gdzie tylko doświadczony zegarmistrz odróżni podróbkę od oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziekuje za szybką odpowiedź... 

Czy koledzy / kolezanki moga mi zdradzic jeden sekret.... Jak to jest jak bym nowego sub-a w u delera Rolexa chcial zamowic? Czy jest to dostępne I mozliwe dla zwyklego zjadacza chlaba..? 

 

 

Edytowane przez GregZukej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
18 minut temu, GregZukej napisał:

Dziekuje za szybką odpowiedź... 

Czy koledzy / kolezanki moga mi zdradzic jeden sekret.... Jak to jest jak bym nowego sub-a w u delera Rolexa chcial zamowic? Czy jest to dostępne I mozliwe dla zwyklego zjadacza chlaba..? 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Poproś o zdjęcia papierów tego 114060. Zdjęcia pokazują oryginalny zegarek, ale w ogłoszeniu jest 2017 a na zdjęciach zegarek sprzed roku 2016, trochę byłoby dziwne żeby leżał przez rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za poradę. Zapytalem sprzedajacego o zdjecia papierow I czekam na odpowiedź.... 

 

Czy moge zapytac uzytkownikow o poradę ktory rocznik / model Rolexa Sub. jest warty inwesticji? Widze ze cenu pomiedzy nowymi rocznikami a starszymi az tak nie sa od siebie oddzielone... 

 

Pozdrawiam 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posępne się pod pytanie. Chodzi za mną OP 39mm no date. Kolor tarczy w zasadzie wszystko prócz białego. W kruku cena podana w Euro 5450 euro co daje niecałe 25000 zł. Gdybym pogonił to co mam to uzbiera się 20000 PLN. Pytanie do doświadczonych czy ten model jest dostępny od ręki w Kruku w jakimś większym miescie? Ja jestem ze wsi pod Gliwicami i u mnie ciężko spotkać coś powyżej Certiny.... Czy jest szansa na jakiś rabaty czy raczej cena podana jest ostateczna? Walcze wewnętrznie ze sobą co robić:-) ale ostatecznie decyduje budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 hours ago, vitriol said:

Poproś o zdjęcia papierów tego 114060. Zdjęcia pokazują oryginalny zegarek, ale w ogłoszeniu jest 2017 a na zdjęciach zegarek sprzed roku 2016, trochę byłoby dziwne żeby leżał przez rok.

 

Witam, 

 

Sprzedawca przeslal zdjecia karty gwarancyjnej do model poda ego w pierszym poscie. CZY mozna was prosic o weryfikacje tej karty gwarancyjnej? Zapytalem rowniez o rachunek / proof of purchase... Ale byl kupiony na wakacjach we wloszech gotowka... (jaka jest wasza opinia?).. O co jeszcze warto jest zapytac zprzedajoacego? Pozdrawiam

Screenshot_20200518-131838.jpg

Screenshot_20200518-131826.jpg

Edytowane przez GregZukej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol
1 hour ago, GregZukej said:

 

Witam, 

 

Sprzedawca przeslal zdjecia karty gwarancyjnej do model poda ego w pierszym poscie. CZY mozna was prosic o weryfikacje tej karty gwarancyjnej? Zapytalem rowniez o rachunek / proof of purchase... Ale byl kupiony na wakacjach we wloszech gotowka... (jaka jest wasza opinia?).. O co jeszcze warto jest zapytac zprzedajoacego? Pozdrawiam

 

 

 

Spoko to wygląda, layout kart jest starszy niż 2017, ale to dobrze bo pasuje do zegarka.

Włoski sprzedawca ma autoryzację Rolexa to też dobrze, bo nie będzie problemów z gwarancją.

Upewnij się tylko że serial number zegarka jest taki sam jak serial na karcie, na zdjęciach tego nie widać.

Tu widać w którym miejscu serial znajduje się na kopercie zegarka.

spacer.png

 

Nie ma jednej zunifikowanej bazy zegarków skradzionych, więc jak chcesz to sprawdzać to wygoogluj różne "stolen rolex database".

 

Tu możesz wygodnie sprawdzić za ile sprzedaje się taki zegarek używany na ebayu i forach

https://watchcharts.com/watch/636/overview

Na chrono24.com też możesz zerknąć, ale ceny na chrono są trochę oderwane od rzeczywistości.

 

Odpowiadając na Twoje pytanie o inwestycje.. to trochę jak wróżenie z fusów.

114060 to fajny model ale nie jest to jakaś szczególnie dobra inwestycja, ale też raczej nie stracisz.

Moim cichym faworytem na wzrost wartości jest wczesny 16800.

Jak chcesz rozpatrywać zakup zegarka pod tym kątem to przyjrzyj się jeszcze starszym modelom, 4-ro cyfrowe referencje jak 1680, 5513.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretny uztkownik i konkretna odpowiedź. Dzieki. 

Panowie wiec chce zlozyc oferte na ten egzemplarz. Problem jas taki ze jest to osoba prywatna I nie ma rachunku zaplaty. bylo zalplaconene gotowka..?) 

Czy mozecie jeszcze raz zerknac na ta aukcje czy nie mam tam jekiejs niespodzianki.? 

 

Pozdrawiam 

 

https://www.ebay.co.uk/itm/293568918203

 

 

 

Screenshot_20200518-205753.jpg

Screenshot_20200518-205706.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestycji warty jest zegarek w b.dobrym/idealnym stanie a ja kupuję zegarek po to aby go używać a nie oglądać w pudełeczku. Więc rozważ czy ma być to zegarek do noszenia czy do oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, GregZukej napisał:

Konkretny uztkownik i konkretna odpowiedź. Dzieki. 

Panowie wiec chce zlozyc oferte na ten egzemplarz. Problem jas taki ze jest to osoba prywatna I nie ma rachunku zaplaty. bylo zalplaconene gotowka..?) 

Czy mozecie jeszcze raz zerknac na ta aukcje czy nie mam tam jekiejs niespodzianki.? 

 

Pozdrawiam 

 

https://www.ebay.co.uk/itm/293568918203

 

 

 

Dobry wybor. Zegarek jest jeszcze na gwarancji przez dwa lata. W wielu przypadkach rachunek nie jest zatrzymywany, a poza tym masz full set z papierami. Zaplacilbym przez Paypal i poszedl do AD Rolexa z zegarkiem w celu regulacji bransolety - mozesz wtedy sie upewnic co do autentycznosci i w razie czego nie powinno byc problemu z odzyskaniem pieniedzy przez Paypal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, amatsukaze napisał:

 Zaplacilbym przez Paypal i poszedl do AD Rolexa z zegarkiem w celu regulacji bransolety - mozesz wtedy sie upewnic co do autentycznosci i w razie czego nie powinno byc problemu z odzyskaniem pieniedzy przez Paypal.

 

AD w GalMok odmówił mi skrócenia bransolety w Ex na poczekaniu, bo sprzedawca bał się, że porysuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, szuwi napisał:

 

AD w GalMok odmówił mi skrócenia bransolety w Ex na poczekaniu, bo sprzedawca bał się, że porysuje. 

To w takim razie lepiej ze odmowil! Niektore AD maja na miejscu osoby ktore zajmuja sie serwisem, ale tez sprzedawcow ktorzy nie boja sie regulacji bransolety. Jesi kolega jest z Londynu, to nie powinno byc z tym problemu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.