Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mikas

Gw-9400 kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem jak baba... Przed chwilą szukałem homara w chińskim dziale a teraz tutaj...

Ale do rzeczy. Dobry homar to koszt blisko 1000zl, a jako że rok temu gdy szukałem pierwszego G budżet nie pozwolił mi na Romka to lepiej przeznaczyć te pieniądze na fajny i oryginalny zegarek.

Bardzo kusi mnie tegoroczna czarna wersja GW 9400-1ber. Mam już gd100 w negatywie i nie narzekam na czytelnosc. Gdyby jednak coś mnie uwierało w oczy to czy będzie do niego pasował wyświetlacz od 9430(żółty)? Widziałem że można taki lcd kupić za ok 50zl więc koszt znikomy. Czy np ramka pod szkłem ta z kółkiem też jest do wymiany?

Ogólnie chciałbym aby mój Roman był ciemny więc jeśli ten negatyw bedzie w miarę to zostanie jak jest.

Ewentualnie która wersje byście polecili jako najbardziej "podatna" na mody. W podstawowym podobają mi się czerwone wstawki(stąd pytanie o zmianę ramki z kółkiem), ale naczytalem się o lichym kontrascie pozytywnego wyswietlacza. Mętlik znów.... Ale chociaż decyzja już w 99% zapadła na Romka tylko którego...?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w tym tygodniu będę miał swojego 1BER z wyświetlaczem od 9430. Jak Ci się nie spieszy to poczekaj i zobaczysz jak to się prezentuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo miód na moje uszy(znaczy oczy). W połowie czerwca mam urodziny i wtedy sobie go sprawię więc oczywiście że poczekam. Świetna wiadomość dziekuje

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens zakładania nowego tematu o Romanie? Wszystko jest w odpowiednim wątku mu poświęconym.

Tak wymiana wyświetlacza jest możliwa, a każda wersja jest zbudowana tak samo, nie ma więc tej bardziej podatnej na mody, jedynie własna pomysłowość jest ograniczeniem.

Lichy kontrast to jest w negatywnej "oliwce".


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istniejącego tematu o Romanie nie chciałem zaśmiecać takimi pytaniami bo tam fajna galeria Romków się zrobiła. Mój błąd

 

Wydaje mi się że w którymś z filmów Mateja lub TomG usłyszałem o tym że w nowszych partiach pozytywowych Romków kontrast nie zawsze jest ok, ale mogę się mylić.

Za dużo czytam i oglądam bo już się miesza pod kopułą

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Partia partii nierówna i tak, zarówno w pozytywie, jak i w negatywie, kontrast wyświetlacza może być diametralnie różny, mimo tego samego modelu i rynku. Sam to przerabiałem, podobnie jak z równomiernym jego podświetleniem.

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.