Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Maj "W zgodzie z naturą" - GŁOSOWANIE

W zgodzie z naturą  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Może wszyscy przestawimy zegarki na jutro, na 22:00? ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra koncepcja,  31.05 wyruszam na tygodniowy wypad na ryby a rok temu nie było tam zasięgu ;-( i nic nie będę wiedział jeśli nic się nie zmieniło ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się @ptaku, dziś, chwilę po 22:00, wszystko będzie już jasne????

Na co i gdzie będziesz polował przez ten tydzień, o ile to nie tajemnica?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karpie i szczupaki, łowisko http://warminskacisza.pl/ bardzo polecam. Zakaz kąpieli w wodzie, cisza spokój, jedyny minus ze rezerwacje trzeba robić z rocznym wyprzedzeniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba do wielu łowisk są duże kolejki. Cóż, pozostaje życzyć połamania kija????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie  można teraz zakłady bukmacherskie przyjmować ????


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie 2 wyraźnych liderów. Ciekawe czy mam rację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za 2h będzie chwila prawdy :)Szkoda że od początku nie były ukryte głosy, teraz to są emocje :)

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Oto wyniki edycji majowej:

 

1. miejsce: Carrot - 24 głosy, 10 punktów

2. miejsce: lysolek007 - 21 głosów, 6 punktów

3. miejsce: zeRo_six - 20 głosów, 4 punkty

 

Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom wspaniałej rywalizacji, oraz dziękujemy za udział i oddane głosy. Zapraszamy do dyskusji????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewa, Ty wiesz co...:wub:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mario1971 napisał:

Ewa, Ty wiesz co...:wub:

Chyba powinnam ślimakowi podziękować????

2 minuty temu, Nocny duch napisał:

Gratulacje dla autorów najlepiej ocenionych prac.

Miałeś całkiem udany debiut???? Cały czas zastanawiałam się co to za zegarek jest na Twojej fotce.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jestem lekko zaskoczony wynikami, widać za bardzo chyba podchodzę do trzymaniu się tematów, no bo co ma ślimak, motylek czy dmuchawce wspólnego z naturą zegarka. Obstawiałem Omegę w wodzie, Casio w wodzie i Siekierę. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałeś całkiem udany debiut Cały czas zastanawiałam się co to za zegarek jest na Twojej fotce.


Dziękuję bardzo.
To Swatch mojej lepszej Połowy :) zwykła bateryjka acz wielce smaczna. Na tamtym zdjęciu na pasku jeszcze. Aktualnie na nowej bransolecie.
c188a5a7969f7dfc360b5ef24823663f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom I dziękuję za głosy na moją fotkę - było ich więcej niż się spodziewałem :)

Na subforum radzieckim ta Rakieta jest zwana potocznie pajeczyną, więc stwierdziłem, że pajęczyna w pajęczynach będzie w swoim środowisku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Enkil napisał:

Gratuluję zwycięzcom I dziękuję za głosy na moją fotkę - było ich więcej niż się spodziewałem :)

Na subforum radzieckim ta Rakieta jest zwana potocznie pajeczyną, więc stwierdziłem, że pajęczyna w pajęczynach będzie w swoim środowisku :)

Enkil, fajna fotka!

 

Byłeś razem ze ślimorem moim faworytem :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) ja głosowałem na ślimaka i casio z łuskami po nabojach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Enkil napisał:

Gratuluję zwycięzcom I dziękuję za głosy na moją fotkę - było ich więcej niż się spodziewałem :)

Na subforum radzieckim ta Rakieta jest zwana potocznie pajeczyną, więc stwierdziłem, że pajęczyna w pajęczynach będzie w swoim środowisku :)

Bardzo fajne zdjęcie, głosowałem na nie.

 

Gratuluję wszystkim autorom zdjęć, podium zacne!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ptaku napisał:

Obstawiałem Omegę w wodzie, Casio w wodzie i Siekierę. 

 

Dzięki za słowa o casio w wodzie :)

Gratuluję autorom prac z pudła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się porobiło! Moje przypuszczenia sprawdziły się tylko w 1/3 tak więc już jest fajnie bo są zaskoczenia. Gratuluję wszystkim, a w szczególności tym którzy trafili na pudło. Jak widać odstawiliście wyraźnie resztę. Byłem przekonany, że @zeRo_Six wygra, bo fotka kapitalna, ale widać walka Ewy ze ślimakiem została doceniona, co też jest bardzo fajne :D

 

@ptaku A jeśli chodzi o tematy, to nie rozliczałbym tego w kategoriach zrozumienia, a raczej interpretacji. Wszak hasło "W zgodzie z naturą"  nie mówi czy chodzi o naturę zegarka, czy naturę w formie matki natury :) Ja swoimi głosami doceniłem zarówno osoby. które odebrały to w ten pierwszy jak i drugi sposób - ważne żeby praca była dobra jakościowo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, Nocny duch napisał:


Dziękuję bardzo.
To Swatch mojej lepszej Połowy :) zwykła bateryjka acz wielce smaczna. Na tamtym zdjęciu na pasku jeszcze. Aktualnie na nowej bransolecie.
 

Faktycznie, jak teraz mocno powiększyłam Twoje zdjęcie konkursowe, to i logo znalazłam ????

 

Muszę przyznać, że wyniki i mnie mocno zaskoczyły. 

Byłam przekonana, że najwięcej głosów zbierze @lysolek007. Bajkowa aranżacja, dmuchawce i żywe kolory, to zrobiło na mnie największe wrażenie.

Kolejne fotki, które w moich oczach zasłużyły na wysokie noty, to zdjęcia:

@Masu Patrząc na to zdjęcie miałam w głowie obraz wędrówki przez ciemny, tajemniczy las, z którego wśród ściółki wyłania się skarb w postaci zegarka. Ta fotografia ma dla mnie jakiś nieco baśniowy, mroczny ale równocześnie bardzo intrygujący charakter. 

@zeRo_Six Fotka na wskroś idealna. Dobry pomysł i jeszcze lepsze wykonanie.  Domyślam się, że jej zrobienie nie było proste. Świetnie oddaje temat konkursu, niezależnie od kierunku interpretacji.

@Wacor To zdjęcie od razu mnie urzekło. Nie wiem czy potrafię ubrać w słowa to, co sprawia, że tak niesamowicie mi się podoba. Majestatyczna siekiera, "G" prawie pod nią, świetna perspektywa, która sprawia, że to zdjęcie ogląda się z wielką przyjemnością.

 

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali głosy na moją pracę. Do zrobienia zdjęcia na konkurs podchodziłam kilka razy. Praca ze ślimakami nie była łatwa, zazwyczaj uciekały z kadru???? Ten jeden, którego widzicie, miał chyba jednak jakieś parcie na szkło i był, jak widać, bardzo zainteresowany otoczeniem. Przyznam, że z tego zdjęcia byłam bardzo zadowolona, choć nie od razu dostrzegłam jego potencjał. Cieszę się bardzo, że się spodobało????

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje  Marchewka  za zwycięstwo ,czapki z głów :) oraz pozostałych uczestników . Też próbowałem ze ślimakami ale mnie nie słuchały????  i wyszedł inny pomysł. Dziękuję wszystkim za głosy na moją pracę :)  i cóż pozostało czekać na kolejny temat konkursowy ;] 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

4 minuty temu, lysolek007 napisał:

Gratulacje  Marchewka  za zwycięstwo ,czapki z głów :) oraz pozostałych uczestników . Też próbowałem ze ślimakami ale mnie nie słuchały????  

Dziękuję ???? Najwyraźniej nie trafiłeś na dobrego modela, można było casting zrobić ????

Ale nie ma czego żałować, bo Twoja fotka wyszła rewelacyjnie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.