Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Maj "W zgodzie z naturą" - GŁOSOWANIE

W zgodzie z naturą  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jeszcze pokażę moje inne pomysły. Patrząc po ilości głosów na mój "mroczny las i czerwonego kapturka" domyślam się, że mogłem pójść w jakieś bardziej szalone zdjęcie z większą ilością światła i kolorów :)

 

1MExSEw.jpg

 

R5PgKRV.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Masu, zdjecie nr 2 zajbist...e  :) też miałem dać Divera i wodę,bąbelki  , ale w poprzednim było takie więc wypadało dać coś innego :) 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lysolek007 napisał:

Masu, zdjecie nr 2 zajbist...e  :) też miałem dać Divera i wodę,bąbelki  , ale w poprzednim było takie więc wypadało dać coś innego :) 

Dzięki :) Zgadzam się, że warto urozmaicać fotki z miesiąca na miesiąc i pokazywać coś innego. Swoją droga myślę, że kolejny temat przypadnie CI wybitnie do gustu - jutro go ogłoszę :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi mega podoba się to pierwsze z kwiatkami???? 

Prawdę mówiąc, czasami największą sztuką jest wybór odpowiedniego zdjęcia z tych przygotowanych. Okazać się może, że te odrzucone, mogły bardziej się spodobać. Pomyślałam o tym, jak @Olciakk pokazała fotki z kurczakiem. Gdyby któraś z nich była w konkursie, oddałabym jeden głos więcej????

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, wybór fotki to też sztuka. W temacie motyla od lysolka i ślimaka od Carrot to ja też miałem pomysł z małym zwierzątkiem (i to żywym!), ale aparat odmówił posłuszeństwa i fotka była mocno nieostra. 

 

HFa4jHC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nieco innej beczki: ruszyły przygotowania do stworzenia kalendarza na 2021 rok. Kogo, jak nie Was, prosić o podsyłanie fotek do tego projektu? Można pochwalić się chociażby tymi niewykorzystanymi zdjęciami ????

Szczegóły akcji znajdziecie tutaj:

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/186182-kalendarz-2021-zdjęcia/?tab=comments#comment-2776545

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, to jest bardzo ważny temat. Tak jak w poprzednim roku będę odpowiadał za skład kalendarza i gwarantuję, że poświęcę na przygotowanie każdą wolną chwilę, żeby kalendarz był jak najlepszy. Ale bez waszej pomocy i waszych genialnych fotek będzie ciężko, dlatego zachęcam razem z Ewą do pomocy :)

 

dWAfeNd.jpg

 

Z7IBSh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Prawdę mówiąc, czasami największą sztuką jest wybór odpowiedniego zdjęcia z tych przygotowanych. Okazać się może, że te odrzucone, mogły bardziej się spodobać. Pomyślałam o tym, jak [mention=91423]Olciakk[/mention] pokazała fotki z kurczakiem. Gdyby któraś z nich była w konkursie, oddałabym jeden głos więcej


Kurrrr..... XD
Echhhh
Jestem nieco niezadowolona z wyniku, moje zdjęcie było chyba ładne :( ale wiem już, że zabrakło jakiegoś zabawnego atutu. Niestety na robienie zdjęcia nie poświęciłam specjalnie dużo czasu, mogłam się gdzieś przejść z zegarkiem i poszukać czegoś żywszego niż drzewo ;p albo, jak pisała Karotka, zaufać jednak tandetnemu plastikowemu kurczakowi na trawie xD

Gratuluję tym, których zdjęcie podbiło najwięcej serc! :D

Ja w zamian mam kolejną lekcję ze zróżnicowanych zasad myślenia głosujących, następnym razem wezmę to pod uwagę

Mój głos poszedł na zdjęcie@PistolPete i też byłam zdziwiona że dostało tak mało głosów. Klimatyczna fotka z czachą w tle, aż czuć wilgoć dżungli, jak w Parku Jurajskim. Patrząc na zdjęcie czekałam aż zza drzewa wysunie się głowa dinozaura ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Olciakk napisał:


 

 


Kurrrr..... XD
Echhhh
Jestem nieco niezadowolona z wyniku, moje zdjęcie było chyba ładne :( 

 

Jak najbardziej i widać, że niektórym podobało się bardziej niż pozostałe???? 

 

A jak oceniacie nową formułę głosowania z ukrytymi wynikami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




A jak oceniacie nową formułę głosowania z ukrytymi wynikami? 


Z jednej strony fajnie, bo nie stresuję się każdego dnia jak postępy, chyba też jest mniejszy efekt angażowania ciotek i babć dzień przed zakończeniem. Ale też przez to, że głosowanie jest ukryte to nie emocjonuje mnie to tak jak wcześniej, więc też rzadko myślę o przebiegu głosowania, rzadziej zaglądam i prawie zapomniałam gdy głosowanie dobiegło końca ;P

No i przez to nagłe zaskoczenie miałam sporo emocji naraz. Gdybym widziała jak rozkład się kształtuje od zalążka, to chyba byłabym szybciej pogodzona z losem ale to chyba ani plus ani minus, po prostu cecha tego rozwiązania.

Chyba odrobinę bardziej wolałam znać wynik na bieżąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc to takie uczucie, jak się nie jest ostatni?????

 

Dziękuję wszystkim za głosy i świetną zabawę! Dodam tylko, że z mojego zdjęcia jestem średnio zadowolony, bo G powinno leżeć na drugim boku...

 

Gratuluję zwycięzcom, foty były naprawdę bardzo fajne!

 

Pomysł z głosowaniem na +! Na 500+, 1000+ i bon na wakacje! ????

 

Dzięki za zabawę i widzimy się przy okazji następnych fotek...

See U Dj Khaled GIF by TikTok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to ja mam jeszcze jedną propozycję. Na tapatalku nie wyświetla się ankieta (czy zakończona czy aktywna), na przeglądarce widać ankietę, ale żeby zobaczyć kto wykonał jakie zdjęcie trzeba jeździć w dół i w górę. Czy byłaby możliwość po zakończeniu głosowania umieścić przy każdym numerze zdjęcia jego autora, w treści pierwszego posta, tak by był widoczny login i zdjęcie obok siebie? :) Byłoby to też pomocne później w komentowaniu prac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to duży problem, ale wymaga po prostu ręcznego dopisania nicków. Zrobimy to przy kolejnej edycji :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom!
Na podium znalazły się fantastyczne zdjęcia.
Zwłaszcza podziwiający tarczę zegarka ślimak jest rewelacyjny. Tresowany? Gdzie takie można dostać? ;-)@Olciakk Dziękuję. Cóż tym razem nie udało się znaleść na podium ale miejsce tuż pod nim też dostarcza radości. Być może formuła się wyczerpała albo zdjęcie było archiwalne wiec „wyświechtane”. :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, PistolPete napisał:

Zwłaszcza podziwiający tarczę zegarka ślimak jest rewelacyjny. Tresowany? Gdzie takie można dostać? ????


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki???? Trafił mi się w ogródku taki miłośnik zegarków???? Obszedł cały plan zdjęciowy ????

 

20200519_124622.jpg

20200519_122021.jpg

20200519_121746.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję za możliwość wzięcia udziału w konkursie oraz za głos (jedyny) od Pawła.

 

Uznałem, że wtapiając drewniany zegarek (Tissot Wood Watch z 1988 roku) w roślinność i naturalne materiały idealnie wpasuję się tematykę konkursową. Czy można być bliżej natury?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Walter_87 napisał:

Uznałem, że wtapiając drewniany zegarek (Tissot Wood Watch z 1988 roku) w roślinność i naturalne materiały idealnie wpasuję się tematykę konkursową. Czy można być bliżej natury?

Zapewne bliżej natury to nie, ale bliżej fotografowanego obiektu na pewno tak :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.