Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
time to relax

Pomocy :) Zegarek do 10 tyś Diver

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam ,jako że jestem praktycznie zielony w temacie zegarków ,proszę o pomoc w wyborze tego jedynego budżet do 10 tys 

 

Szukam zegarka ,tzn musi być nowy ,jakaś znana marka w ówczesnym świecie , na pewno automat ,szafir i wr min 200m, typ Diver ,najlepiej aby pasował do jeansow jak i koszuli , nadgarstek około 19cm 

Moje typy jak na razie Rado Captain Cook , seiko marimanster, TAG Heuer AQUARACER 300M

 

 

Edytowane przez time to relax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Longines Legend Diver. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odp, patrzyłem na tego Longinesa ,ale na żywo mnie nie zauroczył ,już mi bardziej Capitan podszedł , tylko nie wiem  jak z jego jakościa , malo znana marka w swiecie zwyklych ludzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
1 minutę temu, time to relax napisał:

dziękuje za odp, patrzyłem na tego Longinesa ,ale na żywo mnie nie zauroczył ,już mi bardziej Capitan podszedł , tylko nie wiem  jak z jego jakościa , malo znana marka w swiecie zwyklych ludzi 

 

Miałem Kapitana. Oczywiście wersję 37,3 mm, bo u mnie nadgarstek jak u licealistki. Nawet recenzowałem ten model na forum. Nie ma czego się obawiać. Świetny zegarek, mocno osadzony w stylistyce vintage. Jak ktoś lubi takie klimaty, to jest to bardzo dobry wybór.

 

A może też Oris Aquis względnie coś z linii 65 (jak bardziej w klimacie vintage), też od Orisa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jest w nim jeden problem wr 100 ;( ,nie że bym był jakimś nurkiem a jak już to biurkowym nurkiem :) właśnie klimat vintage bardziej mi podchodzi a ten Oris też swietny , a cos z kraju kwitnacej wisni może cos ktos poleci ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bulova Oceanographer Devil Diver Automatic Special Edition. Duży, vintydżowy, 200m, no i zostanie na coś jeszcze.

zegarek-meski-bulova-devil-diver-automatic-special-edition-98b320_2.jpg

Edytowane przez marekvegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie Ball'a ma tego od groma, Eterna Kontiki, Squale Onda, UG Belisar Date Sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bulova super i faktycznie jeszcze by zostało na drugiego , Ball pierwszy raz slysze o tejmarce ,jak z jakoscia i do czego mozna ja porownac 

Edytowane przez time to relax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na Forum jest cały temat poświęciny Ballowi. Do czego to porównać? Kilka ich zegarków miałem (aktualnie jeden) i w mojej ocenie jest to poziom Orisa, Taga, a może nawet wyżej. Ja te zegarki bardzo polecam. Na Forum mamy Kolegę, który jest krajowym dystrybutorem Balla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takim nadgarstkiem pomyśl nad tudorem pelagos do wyboru w 2 kolorach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, time to relax napisał:

całkiem ładne , a widze że same Szwajacary polecacie a co powiedzie o Seiko ? warto ?

 

Pewnie, że warto najlepiej Seiko JDM, może Ci się uda upolować SPB149J1 ma w czerwcu być wydany i jest to limitka 5500 sztuk.

Oczywiście najlepsze było by Grand Seiko, ale tu za zegarek z  wykończeniem na poziomie Roleksa trzeba dać więcej niż 10 000 zł a szczególnie jeśli mówimy o mechaniku i nowej sztuce.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znana marka, spory WR, odpowiedni na nadgarstek 19cm. I tylko trochę powyżej budżetu 

 

8263d0044b65d0b79359dc3b70b0ccb8.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie użytkowałem. Masz jeszcze dwie wersje kolorystyczne; z czarną i pomarańczową tarczą. Cenę nowego pomarańczka masz tutaj https://www.chrono24.pl/breitling/superocean-42-a17366d71o1s1--id14937339.htm. A tu czarnego https://www.chrono24.pl/breitling/superocean-42-a17366021b1s1--id14937292.htm i niebieskiego https://www.chrono24.pl/breitling/superocean-automaic-44--id14863795.htm

 

a17366021b1s2-superocean-automatic-42-rolled-up.png

a17366d71o1s2-superocean-automatic-42-rolled-up.png

A, i dodam, że nie mam nic wspólnego z tymi ogłoszeniami na Chrono24. Pewnie za chwil parę moderacja i tak je skasuje. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przyjrzałbym się ofercie Sinna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, fidelio napisał:

Przyjrzałbym się ofercie Sinna. 

Rafał, Kolega napisał - znana marka.

 

Chociaż ja sam zamówiłem właśnie zegarek tej marki ;)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja myślałem, że Sinn jest znany... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tu na Forum. Ale w ówczesnym świecie to raczej takie marki Tag Heuer, Omega czy nawet Longines.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.