Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
time to relax

Pomocy :) Zegarek do 10 tyś Diver

Rekomendowane odpowiedzi

Doxa, "zwykli ludzie" znają Doxę.

 

A Doxa Sub 300T spełnia wszystkie warunki. Kosztuje zdaje się 9999 PLN.

 

I jest pomarańczowa, więc z daleka widoczna ;)


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! 

Pamiętaj że przede wszystkim zegarek ma się Tobie podobać. 

Szukasz znanej marki i absolutnie nic w tym złego. Ja też kupiłem swój między innymi przez logo. 

Daruj sobie propozycje kolegów z mikro, nikomu nieznanych firm. 

Dla nich będą to ok zegarki ale Ty będziesz żałował. 

Na Twoim miejscu brałbym Taga (tak, za chwilę się odezwą inni że to ETA w środku, że marka robi się modowa itd). No i co z tego? Zegarek fajnie wygląda I dla 99% bardziej znana marka niż Ball czy nawet Tudor. 

Może jeszcze Longines Hydra? Ale tylko w nowej wersji z ceramicznym bezelem!!! 

https://www.longines.com/pl/zegarki/hydroconquest

 

Druga opcja to na forum szukaj lekko używanych Tudora Black Bay lub Omegi Seamaster ale pewnie będziesz musiał dołożyć 1-2k.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... najbardziej teraz za mną przemawia Doxa Sub 300 , i widzę że jest dostępna na oficjalnej stronie producenta, tylko nie wiem jak z Vat , skąd oni wysyłają >?  w głowie też miesza mi breitling superocean orange...  ale doxa to chyba milosc od pierwszego wejrzenia heh ,ktoś może macał ją na żywo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a jeszcze taki mi chodzi po głowie IWC Aquatimer 2000 IW3568-08 3568-08  , kilka złotych więcej ale myśle że warto o nim tez poomyslec ., ktoś może miał ten model ?

Edytowane przez time to relax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ArtiGarnek napisał:

Nie kupuj bez przymierzania! 

 

Nie panikuj.

 

W Cebulandii niestety wybór zegarków jest słaby i czasami po prostu trzeba "zaryzykować" i kupić coś przez neta aby móc się nacieszyć tym wymarzonym zegarkiem. Osobiście kupiłem tak większość swoich zegarków i w 99% byłem zadowolony z zakupu. A to że kiedyś wylądowały na bazarku to wyłącznie wina ADHD zegarkowego, które postępuje.

 

Najlepiej kupić taki zegarek, który później możesz sprzedać z jak najmniejszą stratą finansową (np. Tudor), ale nadrzędną wartością jest to że zegarek musi się Tobie podobać. 

Nie śpiesz się, ochłoń, przeglądaj neta, przeglądaj vlogi, fora WUS itp. czyta, pytaj i dopiero jak poczujesz, że to ten jeden jedyny to wtedy kup i się nim ciesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, time to relax napisał:

Ciężko bedzie  Doxe gdzieś przymierzyć ... w Pl nie widze zeby byla dostepna ...

 

Janusze z Cebulandii kupują zegarki w ciemno na grejmarkecie, ale w Polsce można sprawę rozwiązać inaczej:

 

Trzeba zadzwonić do oficjalnego dystrybutora Doxy - Kruka (co zajęło mi 60 sekund). Chwilowo nie mają - to dość świeży model, wprowadzony do oferty tuż przed zarazą, stąd problemy z dostępności - ale sprowadzą. Jak mi się nie spodoba... cóż... mam 30 dni na jego zwrot. 

 

Taka jest teoria. Warto sprawdzić ją w praktyce :)


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.05.2020 o 10:46, time to relax napisał:

Witam ,jako że jestem praktycznie zielony w temacie zegarków ,proszę o pomoc w wyborze tego jedynego budżet do 10 tys 

 

Szukam zegarka ,tzn musi być nowy ,jakaś znana marka w ówczesnym świecie , na pewno automat ,szafir i wr min 200m, typ Diver ,najlepiej aby pasował do jeansow jak i koszuli , nadgarstek około 19cm 

Moje typy jak na razie Rado Captain Cook , seiko marimanster, TAG Heuer AQUARACER 300M

 

 

Aquaracer 300m z ceramicznym bezelem bardzo fajna propozycja.  Zapisz sie na newsletter Kruk, Jubitom itp  i będziesz miał na bieżaco info o promocjach.  Ostatnio było z okazji Dnia Matki i tak jak w poprzednich latach można przypuszczac, że najbliższa będzie też na Dzien Ojca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, gniewko napisał:

 

Nie panikuj.

 

W Cebulandii niestety wybór zegarków jest słaby i czasami po prostu trzeba "zaryzykować" i kupić coś przez neta aby móc się nacieszyć tym wymarzonym zegarkiem. Osobiście kupiłem tak większość swoich zegarków i w 99% byłem zadowolony z zakupu. A to że kiedyś wylądowały na bazarku to wyłącznie wina ADHD zegarkowego, które postępuje.

 

Najlepiej kupić taki zegarek, który później możesz sprzedać z jak najmniejszą stratą finansową (np. Tudor), ale nadrzędną wartością jest to że zegarek musi się Tobie podobać. 

Nie śpiesz się, ochłoń, przeglądaj neta, przeglądaj vlogi, fora WUS itp. czyta, pytaj i dopiero jak poczujesz, że to ten jeden jedyny to wtedy kup i się nim ciesz. 

Dokładnie tak jest w moim przypadku, także nie ma się co bać zakupu na odległość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądając dzis forum normlanie zachorowalem i chyba już wiem co bym chciał na 99% , jeden z klubowiczów ma taki zegarek Zodiac Super Sea Wolf 68 ZO9504 z tego co widzę nigdzie go nie ma i teraz mam ból d*p.y , czy ktoś coś wie gdzie go nabyć ? jakiś może polski salon ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, time to relax napisał:

przeglądając dzis forum normlanie zachorowalem i chyba już wiem co bym chciał na 99% , jeden z klubowiczów ma taki zegarek Zodiac Super Sea Wolf 68 ZO9504 z tego co widzę nigdzie go nie ma i teraz mam ból d*p.y , czy ktoś coś wie gdzie go nabyć ? jakiś może polski salon ? 

 

A tu np. https://www.zodiacwatches.com/collections/all/products/super-sea-wolf-68-saturation

 

W Polsce w salonie raczej go nie dostaniesz. Tylko wiesz, że Zodiac należy do Fossil Inc. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, gniewko napisał:

 

A tu np. https://www.zodiacwatches.com/collections/all/products/super-sea-wolf-68-saturation

 

W Polsce w salonie raczej go nie dostaniesz. Tylko wiesz, że Zodiac należy do Fossil Inc. ?

 

Dobrze czytam, ze to brzmi jak zarzut, ze nalezy do grupy Fossil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cordi7 napisał:

 

Dobrze czytam, ze to brzmi jak zarzut, ze nalezy do grupy Fossil?

 

Do samej grupy nic nie mam, ale jak bym miał wyłożyć 1500$ i więcej to są lepsze propozycje.

Chodzi mi wyłącznie o to, że Fossil dość mocno kojarzy mi się z majtkowcami jeśli mówimy już o zegarkach. Nie zmienia to jednak faktu, że Zodiac przed laty to był kawał porządnego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki ale tym tropem iść to 

 

Swatch Group jest właścicielem następujących marek zegarkowych:

Breguet, Blancpain, Glashütte Original, Harry Winston, Jaquet Droz, Omega, Léon Hatot, Longines, Rado, Union Glashütte, Tissot, Calvin Klein, Balmain, Certina, Mido, Hamilton, Swatch, Flik Flak

 

Przemyślę, prześpię się z tym... Ale namieszal mi w głowie ten Zodiac, a nie znalem tej marki, myślę że wybór został pomiędzy Doxa SUB 300 a Zodiaciem 

Edytowane przez time to relax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Seiko Sumo Scuba Grey Japan Limited SBDC097 ?

Zegarek (Sumo) rozpoznawalny wręcz klasyka gatunku i trochę $$$ zostało by w kieszeni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Seiko ale Marinmaster, nawet w przyszłym tygodniu ścigagna do butiku więc będę mógł sobie ewentualnie przymierzyć i zobaczyć na żywo, popytam też o Doxe czy będzie taka szansa, Zodiac w tych kolorach jest niedostępny, nie do zdobycia, więc odpada, a mnie interesuje tylko nowy egzemplarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM to bardzo dobry wybór, tylko trzeba mieć już konkretną łapę na ten zegarek. Fajny jest O&W ale to już nie jest bardzo znana firma aczkolwiek historię mają ciekawą i bogatą. Co jeszcze istotne aby wspomnieć, że 90% to tzw. swiss made co wcale nie jest oczywiste w przypadku innych marek.

https://ow-watch.ch/collections/frontpage/products/ow-ocean-graph-s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na żywo MM i powiem że szału nie ma, Breitlinga też oglądałem i też  bez większego wow, ale za to Omega Seamaster 300m mi się bardzo podoba tylko tu już trzeba dołożyć parę groszy, czy ktoś ma już dłużej ten model i może coś mi o nim więcej powiedzieć, po za tym że na żywo wygląda mega w oko też wpadł Oris Aquis, ale nie wiem też jak z jego jakością, na żywo widać że kawał dobrego zegarka 

Edytowane przez time to relax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines Legend Diver (L3.674.4.50.0)

Maurice Lacroix Pontos S Diver

Oris (Aquis albo Prodiver)

 

?

7 godzin temu, time to relax napisał:

(...)ale za to Omega Seamaster 300m mi się bardzo podoba tylko tu już trzeba dołożyć parę groszy, czy ktoś ma już dłużej ten model i może coś mi o nim więcej powiedzieć, po za tym że na żywo wygląda mega w oko też wpadł Oris Aquis, ale nie wiem też jak z jego jakością, na żywo widać że kawał dobrego zegarka 

 

Mam niebieską Omegę Seamaster 300 na bransolecie. Mam ją od roku. Fantastyczny zegarek. Fajna opcja rejestracji na stronie Omegi, gdzie po wpisaniu danych (tych "tajnych") zegarka wyświetlane są wyniki wszystkich testów. Mój spieszy się 1 sek. na 3 dni, choć przez pierwsze dwa tygodnie chodził jak chciał... Mam nadgarstek 19 cm i wygląda na nim optymalnie (moim zdaniem).

Edytowane przez NoobPro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.