Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Sahij

Citizen Promaster luźna minutowa gdzie naprawić?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem ze wskazówką minutową. Mianowicie podczas ruchu sekundowej minutowa porusza się minimalnie, jakby była obluzowana.

 

Niby nic, ale irytuje. Pan zegarmistrz mówi "nie otwierać", według niego nie ma już części do tego mechanizmu i lepiej nie ruszać żeby nie pogorszyć sprawy.

 

Może ktoś z Was wie co tam siedzi, gdzie to kupić i u kogo naprawić? Mogę go gdzieś wysłać, bo bardzo się lubimy.

 

9c4d8cb7a159d9fb05d77a98ec8c580e.jpg

 

4d68c92d732b7bb434af888bf13f8901.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokształciłem się trochę w internetach i to jest mechanizm 6870. Czy zatem wymiana całego mechanizmu wystarczy, jeżeli udałoby mi się go kupić? Czy szukać jakiegoś używanego zegarka z tym mechanizmem z nadzieją na przeszczep? Doradźcie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Sahij napisał:

Pan zegarmistrz mówi "nie otwierać", według niego nie ma już części do tego mechanizmu i lepiej nie ruszać żeby nie pogorszyć sprawy.

 

A sam go nie otworzył w celu sprawdzenia, co jest przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
A sam go nie otworzył w celu sprawdzenia, co jest przyczyną?

Nie. Obejrzał wskazówkę przez lupkę i tak powiedział.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Ponieważ wskazujesz, że jesteś z Trójmiasta, więc ze swojej strony mogę polecić ceniony również na forum KMZiZ Zakład Zegarmistrzowski Baum & Baum z Wrzeszcza, z którego usług korzystałem wielokrotnie, zawsze z powodzeniem, niezależnie od tego o jaki zegarek chodziło i w jakim celu go tam zanosiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne... Ponieważ wskazujesz, że jesteś z Trójmiasta, więc ze swojej strony mogę polecić ceniony również na forum KMZiZ Zakład Zegarmistrzowski Baum & Baum z Wrzeszcza, z którego usług korzystałem wielokrotnie, zawsze z powodzeniem, niezależnie od tego o jaki zegarek chodziło i w jakim celu go tam zanosiłem.

Bardzo dziękuję, zajrzę tam. To o czym pisałem usłyszałem u Ogrodowicza w Gdyni.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sahij napisał:

To o czym pisałem usłyszałem u Ogrodowicza w Gdyni.

 

Z tego co widzę, to zajmują się również, a może przede wszystkim sprzedażą zegarków, dlatego w sumie mnie to nie dziwi. Znam przypadek, w którym "zegarmistrz" ze sklepu z zegarkami znanej ogólnopolskiej sieci nie podołał skróceniu bransolety ????...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Z tego co widzę, to zajmują się również, a może przede wszystkim sprzedażą zegarków, dlatego w sumie mnie to nie dziwi. Znam przypadek, w którym "zegarmistrz" ze sklepu z zegarkami znanej ogólnopolskiej sieci nie podołał skróceniu bransolety ...

Z drugiej strony zrobili mi super usługę renowację Orient Mako, więc może to jak z lekarzami ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.