Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Szymso

Zegarek do 350 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuję zegarka w budżecie podanym w tytule.

Zegarek będzie noszony codziennie, najbardziej podobają mi się divery, ale czy znajdę je w takim budzecie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio Duro lub Vostok Amfibia Classic. Jak wiesz w Google te nazwy to z pewnością znajdziesz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, dla własnej satysfakcji żeby nie było rozczarowań, wolałbym poczekać rok i odłożyć np. na Citizena promastera (jakieś 750 zł) niż kupować chińczyka. Bo jeśli się wkręcisz w zegarki, może Ci się po prostu takowy czajna 'odpodobać'. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JustOneMoreWatch sie calkiem dobrze wypowiada o Pagani Design. Wiec jesli nie zalezy Ci na rozpoznawalnej marce (a o takiej w tym przedziale cenowym i tak raczej mozna zapomniec) i masz cierpliwosc czekac na wysylke z Ali, to dlaczego nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten diver z ali, ma możliwość wysyłki z czech, któera zajmuje kilka dni, a nie tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuję taki : Casio Edifice EFV-130D-2AVUEF. Bezel 120 kliknieć.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zamiast dość oryginalnego zegarka masz takiego, który udaje Rolexa Submarinera...  

Chociaż jak Ci się podoba to bierz. Siedzi tam solidny mechanizm Seiko, więc jak poczekasz na przesyłkę od "majfrendów"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak. Chcesz styl divera? Kup casio mdv106. Drogo nie jest w przedziale cenowym mieścisz się i zostaje Ci kasa na bransoletę albo inne wydatki. A zegarek na tyle miły i wdzięczny że gdy nie zaiskrzy to bez problemu odsprzedaż. A gdy zaiskrzy to jednak fajnie prezentuje się w kolekcji :) nie kombinował bym z chińczykami czy invictami zwłaszcza gdy ma to być pierwszy diver.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Szymso napisał:

a ten? https://www.jomashop.com/invicta-watch-8926ob.html wychodzi 394 zł z shipem

 

A to ma być diver z wyglądu, czy też z właściwości? BO jak z właściwości też to podobno z Invictami słabo, Pagani to już na pewno. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurkiem nie jestem, więc zegarek musiałby spełniać tylko funkcję reprezentacyjną, ale jeśli zegarek rzeczywiście ma wyglądać kiczowo to chyba odpuszczę. Przzeglądałem sobie teraz na spokojnie sklep i spodobał mi się ten, opinie na sklepie też na plus - https://zegarownia.pl/zegarek-meski-casio-classic-mtp-1290d-2avef 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przyjemny, ładny. Na żywo robi lepsze wrażenie. Ale myślę że można kupić dużo taniej. Na naszym alledrogo za 200 zł jest. I pamiętaj że bransoleta to zwijana. 

Edytowane przez Emil/efa116

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wziął pagana. Zegar fajnie wygląda bardzo dobrze wykonany w tych pieniadzach w środku spoko mechanizm . Nie ma co się czepiać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff. Bardzo dobry wybór. Co do sklepu się nie wypowiem. Nie kupowałem u nich. A sikor spoko. Pochwal się jak dojdzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można mieć malucha z wyglądem porsche a małych pieniądzach, więc odpuściłem te "wzornikowane" zegarki od naszych przyjaciół z zagranicy. 

Przeglądając zegarki spodobały mi się Seiko 5 sports, więc myśle, że to może kiedyś będzie następca Casio (jak oczywiście ten mi się kiedyś znudzi :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś i z chęcią bym kupił ponownie 

 

 

MDV501-9AV_small.png

MDV501 9AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.05.2020 o 10:41, El_Ramzesso napisał:

 

A to ma być diver z wyglądu, czy też z właściwości? BO jak z właściwości też to podobno z Invictami słabo, Pagani to już na pewno. 

 

 

Mam w rodzinie dwie Invicty, używane m.in. na basenie - nie przeciekają. Są OK

Mam też różne chińczyki - ich jakość jest bardzo nierówna. Mam doskonałego Jaragara za 150 PLN, ale może zdarzyć się złom. Najczęściej: coś pomiędzy (czyli całość jest OK, ale paproch na cyferblacie, czy krzywo osadzona wskazówka sekundnika).

Invicta od chińczyków typu Pagani różni się tym, że przechodzi amerykańską kontrolę jakości :)

 


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł właśnie chińczyk za tą kasę nie ma się co czepiać 

 

IMG_20200529_105303.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio mdv106 cena w granicach 250 zł. 

Dobry wybór :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zeno napisał:

 

Invicta od chińczyków typu Pagani różni się tym, że przechodzi amerykańską kontrolę jakości :)

 

A mozesz powiedziec gdzie  ta kontrola jakosci sie odbywa, kto ja wykonuje i na czym mniej wiecej polega? 


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.