Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Daniel8282

Noaet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam starego noaet, czy jest możliwość sprawdzenia po numerach datę produkcji? ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Daniel8282 napisał:

Witam, posiadam starego noaet, czy jest możliwość sprawdzenia po numerach datę produkcji? ????

Poljot - numery nic nie mówią

W zależności od modelu można datować od -do orientacyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noaeta nie - Poljota też nie.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata 70te

Numery na deklu nic nie mówią to było ich jakieś wewnętrzne znakowanie no i w gwarancjach wpisywane czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojtys
      Witam.
      Ostatnio w moje ręce dostały się takie oto radzieckie zegarki. Chciałbym się poradzić kogoś bardziej doświadczonego czy są to w 100% oryginały, składaki, czy może podróbki?
      Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.






    • Przez Shpok
      Witam. Ostatnio znalazłem na strychu te cztery zegarki - Yves Renaud 5000D (szwajcarski), Botticelli, Mark Marrison, i jakiś rosyjski. Prosiłbym o opinię czy są coś warte i czy opłaca się je naprawiać. Ten rosyjski (nakręcany) śmiga tylko spieszy. Serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję za każde info na temat tych znalezisk.







    • Przez MaciejwGshocku
      Prosiłbym o wycenę tych trzech zegarków.
       
      na tym zdjeciu  gdzie są 3 zegarki
      od lewej:
      - napisy na zegarku: Marina 12, japan movt, water resist quartz
      kolejny:
      -napisy: Seiko, automatic, data, model: Z1461-E
       
      kolejny:
      -adora


    • Przez bartekjanecki
      witam
      otrzymalemw spadku kilka zegarkow ale nietety nie mam pojecia ostarociach. Prosze obeznanych w temacie o pomoc i udzielenie informacji na ich temat, ile moga miec lat itp. Wszystkie na chodzie.
      jezeli ktos moze polecic kogos kto potrafilby je wycenic w katowicach to rowniez bede wdzieczny








    • Przez waldemar40
      Witam,
      jestem pierwszy raz na tym forum. Wpadły mi w ręce 2 zegarki: elgin (działa)i cuivre (ma luźną wskazówkę i podobno działa), a że jestem laikiem to proszę was o jakiekolwiek rady, podpowiedzi, sugestie.
      Na temat elgina można trochę poczytać (wiem, że ma ponad 100 lat i jest 14K). Natomiast cuivre jest mi całkiem obcy. Chciałbym sprzedać te zegarki. Dlatego proszę napiszcie gdzie i jak to zrobić? Jeśli możecie to podajcie przybliżone wartości tych zegarków. Dołączam kilka zdjęć (najpierw Elgin a 4 ostatnie Cuivre), przepraszam za jakość.
      Z góry dziękuję za pomoc.










×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.