Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
POL||AK

Zegarek do 2500zł - Nadgarstek 16cm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ????

 

Przymierzam się do zakupu,pierwszego porządnego zegarka.Do tej pory były to najzwyklejsze zegarki nawet po 50 zł,byle by tylko był ...

 

Teraz postanowiłem kupić fajny,dobry zegarek ale też i dopasowany do ręki tak aby odpowiednio "leżał".

Wybór nie jest tak prosty z racji wielkości nadgarstka,tylko 16cm.Ogólnie jestem drobnej kości,do tej pory miałem ok 17cm jednak schudłem prawie 25kg,a co za tym idzie z nadgarstka też zleciało do tych wspomnianych 16 ...

 

W oko wpadł mi zegarek SEIKO SKX013.Średnica koperty 38mm więc był by idealny :)Zastanawiam się nad jego większym bratem czyli SKX007 ale on ma już 42mm,nie wiem czy to już nie za dużo ...

 

Ogólnie interesują mnie zegarki w takim stylu,cena to max.2500zł oczywiście im mniej tym lepiej :D

 

Za wszelką pomoc i propozycję z góry bardzo dziękuję.

 

Pozdrawiam☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart divery linia 39 powinna się nadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 16 cm nie szedlbym w nic powyzej 38 - 39 mm, moze dla diverow tool watchy do 40-41 max, patrz tez na lug to lug zeby nie wisial ci uszami poza nadgarstkiem.

 

SKX 013 to dobry wybor ale z racji statusu legendy ceny poszly mocno w gore i moim zdaniem za mechanizm 7s26 az tyle dac nie warto.

 

Islander jest wzorowany na serii SKX ale masz szafir i mechanizm ze stop sekunda:

 

https://www.longislandwatch.com/Islander_38mm_Automatic_Dive_Watch_p/isl-05.htm

 

Proponowany Steinhart Ocean 39 to swietny zegarek ale ... pomimo skromnych 39 mm przez plasko poprowadzone uszy wymaga jednak wiekszego nadgarstka niz mozna by sadzic tylko po wymiarze.

Zalezy jak plaski masz zegarek, 16 cm nie musi byc rowne 16 cm bo jeden ma okragla lapke a drugi mocno plaska i wtedy tez sie zegarki inaczej ukladaja pomimo tych samych wymiarow.

 

Christopher Ward C60 w wersji 38 albo 40 mm, poczekaj na wyprzedaz i moze sie w budzecie zmiescisz badz lekko naciagniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieco inna stylistyka, ale naprawdę fajny zegarek - Christopher Ward C65 Trident Diver.

Jakiś czas temu był w wyprzedaży, w związku z czym pojawia się czasami na bazarku w okolicy 2k. Mimo 41mm świetnie leży nawet na mniejszych nadgarstkach (lug-to-lug 47mm).

 

chward.thumb.jpg.695d207e6f5c8281e49daf66be20fdb9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wybór padnie na mini turtle :) Ma jedynie 43mm od ucha do ucha,powinien leżeć wręcz idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie widze promocji na ich stronie...


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, Robnyc napisał:

 Nie widze promocji na ich stronie...

Było tego więcej, najlepsze modele rozeszły się w kilkanaście minut 

 

https://www.christopherward.com/sale?vip&utm_campaign=89600_WK15- Sale Preview THURSDAY&utm_medium=email&utm_source=Christopher Ward Limited&dm_i=5P8Z,1X4W,HCU8A,78M6,1

Edytowane przez Rikimaru75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki 


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.