Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Astarloa12 napisał(-a):

Wielkość chyba średnia emoji6.png Powszechnie dostępne akumulatorki.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Aku 18650 czy 14500? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Latarka do wszystkiego, aku 12v 

1BE5C723-DCAF-46A6-A757-BE4A22B1FC92.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aku 18650 czy 14500? 
Mam ładowarkę pod aa, aaa, c, d, 9v raczej nie chciałbym kupować kolejnej.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUMINTOP Tool AA 2.0

Olight S1A Baton

Miałem jedna i druga przyjemne małe latarki na AA lub 14500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Lumintop, najlepiej cos na aku 18650 z nakładką na latarkę, która wlasnie pozwala uzywac jej jak lampkę nocną

Dodatkowo masz tryb świecy i do romantycznej kolacji jak znalazł :)

61UghVpbeNL._AC_SS450_.jpg.0beba98cd28f2d6b844050b1e644e8a5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było kupić coś na 18650 wtedy jest dużo możliwość ale jak nie chce kupować ładowarki i aku, wiadomo to kolejne koszty, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olight S2 R2 Baton jest wyśmienitą latarką. Mniej więcej w budżecie. Świetna gwarancja w razie problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 18650 to cały czas będę polecał convoy s2+ i jego odmiany. Mam aktualnie dwie z dioda XML 900lm cieola. I z dioda sst40 1800lm neutralna. Latarki za grosze nic się z nimi nie dzieje a światła bardzo dużo dają 

 

 

IMG_20201204_133303-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Mam jedna latarke w ktorej przepala sie dioda, nie wiem czy to od starosci czy z zbyt duzego pradu, myslalem ze te diody sa wieczne ale robi sie przepalenie od srodka co widac  tez w snopie swiatła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.06.2020 o 13:04, revolta4 napisał(-a):

Armytek Wizard pro. W promocjach 259 zł 

Convoy S2+

Olight s2r II baton

Olight s2

 

Ja mając około 15tu różnych latarek trafiłem wreszcie na wizarda pro. Spełnia wszystkie moje wymagania 

Tego Armyteka chcę zamówić dla syna. Czy jest pancerny, a guma mocująca do kierownicy rowerowej wytrzymała ?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Tego Armyteka chcę zamówić dla syna. Czy jest pancerny, a guma mocująca do kierownicy rowerowej wytrzymała ?

 

 

Według specyfikacji i "internetów" armytek ma być pancerny, mam go z dwa lata nie spadł mi w sumie jeszcze tak więc nie mogę nic powiedzieć ale jest gwarancja chyba 10 lat która działa i bez problemu uznawana, uchwyt do latarki to uchwyt olighta, używam go do wizarda, do convoy s2+ i czasem z nudów założę C8, trzyma bardzo dobrze na polnych drogach leśnych duktach nie telepie latarka jest ok. W komecie są dwie gumy na zmianę jakby jedna się uszkodziła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 minut temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

Według specyfikacji i "internetów" armytek ma być pancerny, mam go z dwa lata nie spadł mi w sumie jeszcze tak więc nie mogę nic powiedzieć ale jest gwarancja chyba 10 lat która działa i bez problemu uznawana, uchwyt do latarki to uchwyt olighta, używam go do wizarda, do convoy s2+ i czasem z nudów założę C8, trzyma bardzo dobrze na polnych drogach leśnych duktach nie telepie latarka jest ok. W komecie są dwie gumy na zmianę jakby jedna się uszkodziła. 

A gdzie ją najlepiej kupić? Znalazłem taką stronę: Latarka czołowa Armytek Wizard Pro v3 USB warm - Armytek

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.04.2021 o 18:35, revolta4 napisał(-a):

Jak na 18650 to cały czas będę polecał convoy s2+ i jego odmiany. ... Latarki za grosze nic się z nimi nie dzieje a światła bardzo dużo dają. 


Dokładnie 😁

W sumie raz mi się zdarzyło jechać rowerem po nocy i Convoy oświetlał drogę jakbym jechał samochodem. Do tego nie pracował na mocy maksymalnej. Rownież polecam 🤗


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A gdzie ją najlepiej kupić? Znalazłem taką stronę: Latarka czołowa Armytek Wizard Pro v3 USB warm - Armytek

Tu nie pomogę. Ja swoją brałem z forum nożowego. 

30 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A gdzie ją najlepiej kupić? Znalazłem taką stronę: Latarka czołowa Armytek Wizard Pro v3 USB warm - Armytek

Tu nie pomogę. Ja swoją brałem z forum nożowego. 

 

 

IMG_20201204_133303-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olight M1T Raider Plus. Lekka, mocna, ale dość wąski strumień, bez wodotrysków, tylko włącz wylacz

 

 

 

 

DSC_0777.JPG

DSC_0776.JPG

Olight S1R Baton II, malutki zapas, na jeden mały aku, ładowany z dołączonego doku, regulacja siły ognia 😁

 

 

DSC_0778.JPG

DSC_0779.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olight Perun Mini, sprytna mikro czołówka, można dopiąć do czapki, do oporządzenia dzięki uchwytowi z rzepem

 

 

DSC_0780.JPG

DSC_0781.JPG

DSC_0782.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zamówię dla syna tego Armyteka.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gang olightów

 

 

DSC_0783.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Gang olightów

 

 

DSC_0783.JPG

Są super. Ale jednak będę się upierał, że w relacji osiągi/jakość/cena zdecydowanie wygrywa Convoy S2 🤗


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Są super. Ale jednak będę się upierał, że w relacji osiągi/jakość/cena zdecydowanie wygrywa Convoy S2 🤗

A jak z serwisem convoya? Mi militaria.pl już 2 razy wymieniały olighta na nowy bo po jakiś 3 latach coś tam się zaczęło dziać niedobrego ze sterownikiem. Lubię olighty za prostotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie zamówiłem Armyteka Wizard C2 Pro v4 warm z mocą 2 330 lumenów w ciepłej barwie. W zestawie jest także uchwyt rowerowy.

Wizard_C2_pro_zestaw.png

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto w pl naprawia, serwisuje Olighta. Włącznik w Intimidator się skończył. Nie mam paragonu więc nie pamiętam kto mi sprzedał. Latarka troszkie drogowata, szkoda wyp.... 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEDLENSER... moim odkryciem...  ;) Przez lata używałem Petzl myo, ale już nie produkują mojego ulubionego modelu...

 

ledlenser-mh10-1.jpg

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzucę info dla poszukujących "malucha" do kieszeni "kondonówki" lub jako brelok do kluczy.

 

To maleństwo świeci mocą 650lm co jest dla mnie niesamowite biorąc pod uwagę rozmiar i jej wagę 15g!

 

Rovy Von Aurora A5x

 

Ciekawostka: posiada obudowę, GITD, która świeci po naświetleniu. Ma także 3 boczne diody (widoczne na zdjęciu): dwie białe + jedną czerwoną. Ten bajer jest mega czadowy.

Zasilanie z wbudowanego akumulatora,

 

Do kupienia u polskiego dystrybutora.

 

IMG_0239.jpg

Edytowane przez pisar

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.