Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Do domu i nie tylko czołówka black diamond. Aku i baterie AAA. Różne tryby świecenia. Wolne ręce.
d13c065170cab0ebd89cbefa4ad56fb8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_1902.thumb.JPG.748a6e89cc53655a51dcba5030482d76.JPG

Moja kolekcja, Led lenser i mały OLIGHT mocno już zmęczone ale działają bez zarzutu oraz najnowszy nabytek  OLIGHT Baton pro 2000lumenow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kilku Olightów jeden się zbuntował. Wysiadł włącznik w Intimidatorze. Latarka kupiona w 2017 roku, ale o dziwo dystrybutor(Militaria. pl) kazał przysłać bo jest 5 lat gwarancji producenta. Zobaczymy co wyjdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, loco50 napisał(-a):

U mnie z kilku Olightów jeden się zbuntował. Wysiadł włącznik w Intimidatorze. Latarka kupiona w 2017 roku, ale o dziwo dystrybutor(Militaria. pl) kazał przysłać bo jest 5 lat gwarancji producenta. Zobaczymy co wyjdzie. 

Wymienią na nową, jeśli modelu już nie ma zaproponują coś podobnego. Mi po 3 latach wymienili olighta s2 bez gadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to super. Dziękuję za informację 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którą latarkę wziąć?

1. Armytek Wizard C2 Pro v4 MAX
2. Olight Perun 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam armytreka Wizard pro 

 

Olight o ile się nie mylę ma turbo jakiś czas nie wiem minute czy dwie. Wizard świeci do póki się nie nagrzeje wtedy moc spada ale idąc na mrozie lub jadąc rowerem gdzie jest chłodzenia turbo dostępne cały czas.armytek ma kolimator rozkład światla i szerokość jest duża nie wiem jak w olighcie. Armytak 10 lat gwarancji większą wodoszczelność 

 

 

IMG_20201204_133303-01_copy_1587x1190.jpeg

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, revolta4 napisał(-a):

Mam armytreka Wizard pro 

 

Olight o ile się nie mylę ma turbo jakiś czas nie wiem minute czy dwie. Wizard świeci do póki się nie nagrzeje wtedy moc spada ale idąc na mrozie lub jadąc rowerem gdzie jest chłodzenia turbo dostępne cały czas.armytek ma kolimator rozkład światla i szerokość jest duża nie wiem jak w olighcie. Armytak 10 lat gwarancji większą wodoszczelność 

 


Z tego co widziałem w necie: wielkość i masa podobne, zalety AT wymieniłeś plus aku 5000 Ah, na plus Peruna 2 czujnik zbliżeniowy, dalej świeci, bardziej skupiona wiązka światła (plus lub minus w zależności od potrzeb), łatwiejsza obsługa, wibracje przy słabej baterii.

Ceny zbliżone (Perun trochę tańszy).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

Panowie, którą latarkę wziąć?

1. Armytek Wizard C2 Pro v4 MAX
2. Olight Perun 2

 

 

Mam tę pierwszą i nie mam uwag, a świeci jak diabli. Dodatkowym plusem przy pracach domowych jest magnes na dupce. Przy słabszej baterii wyłącza się opcja turbo, wiązka jest w miarę rozproszona. Latarka wykonana bardzo solidnie, posiada także praktyczny zestaw czołowy. Syn używa na wyjazdy rowerowe do lasu i jest nim/nią zachwycony.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Mam tę pierwszą i nie mam uwag, a świeci jak diabli. Dodatkowym plusem przy pracach domowych jest magnes na dupce. Przy słabszej baterii wyłącza się opcja turbo, wiązka jest w miarę rozproszona. Latarka wykonana bardzo solidnie, posiada także praktyczny zestaw czołowy. Syn używa na wyjazdy rowerowe do lasu i jest nim/nią zachwycony.


Dzięki Mariusz.

To wszystko ma też Perun. Pewnie zadecyduje cena…

 

W obydwóch świetne jest to, że można zrobić tak:

 

D07715E4-E43F-4DE1-B473-F5261192AD5E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

Armytek Wizard C2 Pro v4 MAX

Czytałem dużo dobrego o niej, ale gdy wziąłem do ręki to taka mocno plastykowo - gumowa. Przeciwieństwo np. Convoya S2. Jak to komuś nie przeszkadza ....


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie miałem w łapach Armyteka, pomimo że sporo dobrego słyszałem. Lubię Olighty za ich mega prosty sterownik. Kiedyś kupiłem sobie Lumintoopa na Andruilu czy jakoś tak !@#$ to już łatwiej komputer programować. Najbardziej ze wszystkich odpowiadają mi starsze modele Zebralight.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem dużo dobrego o niej, ale gdy wziąłem do ręki to taka mocno plastykowo - gumowa. Przeciwieństwo np. Convoya S2. Jak to komuś nie przeszkadza ....
Pewnie pomyliłeś latarki, bo ten Armytek to bardzo solidnie wyglądający produkt.  

d3775fb01e6fcdd0dc25e95d6265738c.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu za Armyteca dałem 220zł i jest to bardzo dobry zakup.
Wytrzymały, dobre światło, zestaw na czołówkę.
Używam głównie do spacerów z psami. Ale w błocie czy wykopach ziemnych też była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też płaciłem chyba 200zl z kodem rabatowym 

 

Przydała się w wielu sytuacjach. 

 

 

 

 

 

 

 

 

20190328_132320-01.jpeg

IMG_20200113_141417-01.jpeg

IMG_20200127_165811-01.jpeg

IMG_20200627_173047-01.jpeg

IMG_20201120_093052-01-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Była promo, więc się kliknął Wizard. Jak przyjadę do chaty, to się obada w terenie leśnym z kundlami…
Jaki zapas aku kupić?  Taki?

 

https://latarki.pl/home/9835-akumulator-fenix-arb-l21-21700-5000-mah-36v-694287030693.html

 

 

Promo latarki tutaj:

https://latarki.pl/home/10021-armytek-wizard-c2-pro-max-magnet-usb-white-latarka-czolowa-4000-lm-6957713003009.html

 

 

 

B4DE0862-7AAC-43A3-BE41-BC68ACDB15D7.jpeg

Edytowane przez Louis Cypher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Do Wizarda dojedzie jeszcze mały pizdryk jako backup 😎

 

 

5AD88A00-8C4B-4C2E-810C-822CAF439F0F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2022 o 15:04, Louis Cypher napisał(-a):

Jaki zapas aku kupić?  Taki?

Mam dwa Convoye i jakiegoś Fenix i powiem szczerze, że trudno mieszczuchowi rozładować baterię. Mam jedną zapasową, ale nigdy jej nie wykorzystywałem praktycznie. Szkoda kasy i miejsca :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Szkoda kasy i miejsca :huh:

Przesadzasz, jakby tak podchodzić do tematu to szkoda kasy na latarkę. mamy ją w smartfonie przecież  do miasta. Nie ma to  jak mieć 6 latarkę, 12 noży i 20 zegarków 😜😜😜😜przecież są niezbędne 🤭🤭🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Nie ma to  jak mieć 6 latarkę

Nie bardzo pojmuję, do czego zmierzasz. Napisałem ze te ogniwa są na tyle wydajne, że w amatorskim zastosowaniu zapas jest zbędny. :unsure:

No chyba że ktoś jest górnikiem albo nocnym stróżem, to wtedy tak :rolleyes:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz ze szkoda kasy i miejsca na zapasowe aku.... Każdy z nas na forach to w pewien sposób gadzeciasz. I na pewno wystarczyłaby mu  jedna latarka albo i nie potrzebna jest wogole, ale kupujemy jedna, dwe, lub sześć sztuk. 

Może 5 aku to przesada ale 2 szt. Można mieć jak mówisz. Ja jedenej z latarek używam na rower mogę jechać na niższym trybie i wtedy aku zuzyje jedno może dwa akusy, czasem przy powrocie do domu lasem, ale po co mam latarkę która ma trylion lumenów, daje wtedy w lesie opór aż się sciulka pali i zużywam 3 akusy 😜😜😜😜takie tam....... Rozkminki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Przesadzasz, jakby tak podchodzić do tematu to szkoda kasy na latarkę. mamy ją w smartfonie przecież  do miasta. Nie ma to  jak mieć 6 latarkę, 12 noży i 20 zegarków 😜😜😜😜przecież są niezbędne 🤭🤭🤭


Tak 😁

Zamówiłem 2 latarkę i już rozkminiam trzecią 🤣

Przydałaby się jakaś mocno bajerancka. Mam już na oku niezłego wariata ale jeszcze muszę popytać zboków latarkowych o optymaną konfigurację LEDów 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):

Przydałaby się jakaś mocno bajerancka

Ja przez już przechodziłem przez te mocno bajeracjie, typu programowalna. Naciśnij klik 80 razy odblokuję sz programowanie naciśnij 16 razy żeby wejść w tryb programowania naciśnij 20 razy żeby otworzyć Cos tam a huk z nimi..... Wolę proste latarki z 3 trybami Np.ale jak kto komu zabroni się cieszyć światłem 

U mnie jako szperacz robi convoy C8+ zamówiłem do niej odbłyśnik do niej OP żeby bardziej rozpraszała do tego dioda sst40 i mam w niej 1800lm wystarcza (jak narazie) do EDC świecenia szeroko i itd używam wizarda ścianą równego światła bardzo szeroko świeci i robi też często jako czołówka. Na rower używam convoy s2+ też z ref, OP i dioda sst40 bo mi pasuje 😜, bez odcięcia itd jadąc po ulicach w mieście  używam trybu 10%, nikogo nie oślepiam, jadę po bezdrozach, polach, lasach, 100% aż się trawa pali 1800lm dla siebie dla bezpieczeństwa, przy kluczach mam podpiętego lumitopa 90 lm i jest ok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.