Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.02.2022 o 12:07, szuwi napisał(-a):

Koledzy, jaką latarkę ok 200PLN polecicie? Chcialbym ładowanie z kabla i nie za duży rozmiar. Nie musi dawać ściany światła - ot takie coś "just in case" do samochodu plus jak bym na stare lata pod namiot pojechał 🙂

 

Wiem, że już po temacie ale gdyby ktoś jeszcze szukał to polecam .

 

Mam używam i nic innego mi do szczęścia nie potrzeba + jest ultra lekka!

Są też wersje w tytanie i aluminium.

 

 

71ZsAduFE0L.jpg

Edytowane przez pisar

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pisar napisał(-a):

 

Wiem, że już po temacie ale gdyby ktoś jeszcze szukał to polecam .

 

Mam używam i nic innego mi do szczęścia nie potrzeba + jest ultra lekka!

Są też wersje w tytanie i aluminium.

 

 

71ZsAduFE0L.jpg

A co to za latareczka? Z góry dzięki za odpowiedź 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xbs napisał(-a):

A co to za latareczka? Z góry dzięki za odpowiedź 🙂

 

RovyVon Aurora A5X 650 lm 

Dokładnie ten model mam ja i jestem mega zadowolony. Obudowa jest przezroczysta oraz fluorescencyjna!

Sa jeszcze jej różne wariacje. Do tego jest polski dystrybutor i jakaś mini zniżka na forum Knives.

Do tego cała latarka waży niecałe 15g! 

Noszę w "kondonówce" i nawet nie wiem, że ją mam. Ideał edc jak dla mnie.

 

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak podobnie jak kilka osób tu już pisało uważam, że Convoy s2+ jest bezkonkurencyjny. Wielkość, jakość wykonania, ilość światła, cena no i przede wszystkim "napęd" w postaci 18650, czyni z niej latarkę niemal idealną. Są pewnie mocniejsze, mniejsze, ale za 150pln raczej nieosiągalne, a w przypadku Convoya S2+ mamy laterkę, która zmieści się w każdej kieszeni, w najsłabszym trybie poświęci bez problemu tydzień non stop, a w razie potrzeby zrobi dzień w nocy ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam.

Co prawda jest to latarka bez "wodotrysków" - ja mam 3 tryby i "strobe" ale rozmiar, lekkość i cena robi z tej latarki wzór dla innych.

Mam nadzieję, że posłuży równie długo co poprzednia - coś koło 15lat..

U mnie bateria starcza na 3tyg normalnego sporadycznego używania w różnych trybach.

 

Rozglądałem się za czymś innym na 18650 ale nic ciekawego dla mnie w podobnej cenie nie widzę.

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ICE napisał(-a):

A jak podobnie jak kilka osób tu już pisało uważam, że Convoy s2+ jest bezkonkurencyjny. Wielkość, jakość wykonania, ilość światła, cena no i przede wszystkim "napęd" w postaci 18650, czyni z niej latarkę niemal idealną. Są pewnie mocniejsze, mniejsze, ale za 150pln raczej nieosiągalne, a w przypadku Convoya S2+ mamy laterkę, która zmieści się w każdej kieszeni, w najsłabszym trybie poświęci bez problemu tydzień non stop, a w razie potrzeby zrobi dzień w nocy ;)

 

Sofirn SC31 Pro imho lepsza. :)

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Sofirn SC31 Pro imho lepsza.
 


Dzięki za polecenie, kupiona. Dla mnie możliwość doładowania akumulatorka w aucie kablem usb c to ogromna zaleta.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, DawPi napisał(-a):

Sofirn SC31 Pro imho lepsza. :)

 

Jest również trochę(cirka30%)  droższa .

6 godzin temu, Stierlitz napisał(-a):


 

 


Dzięki za polecenie, kupiona. Dla mnie możliwość doładowania akumulatorka w aucie kablem usb c to ogromna zaleta.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
 

 

Może również skorzystam i porównam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, DawPi napisał(-a):

Sofirn SC31 Pro imho lepsza. :)

 

Faktycznie, wygląda na to, że niezła jest, ale jak kupowałem od gościa z forum światełka, który składał latarki na zamówienie, to mi odradził kupowanie z ładowarką w latarce, jako bardziej awaryjne rozwiązanie (miało się coś tam przegrzewać i zwiększać ryzyko awarii) - tylko, że to było kilka lat temu i mogło coś się zmienić w temacie. 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ładuję ile wlezie i śmiga. Nawet jak po roku się zepsuje to raz na rok ~ 150zł chyba nie majątek. ;)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, DawPi napisał(-a):

E tam, ładuję ile wlezie i śmiga. Nawet jak po roku się zepsuje to raz na rok ~ 150zł chyba nie majątek. ;)

Gorzej jak sie zepsuje wtedy kiedy będzie najbardziej potrzebna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu taką zabawkę zakupiłem.

KSAxs1G.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni temu taką zabawkę zakupiłem.
KSAxs1G.jpeg&key=642d8b1db760617045cf2a0ebf0a7633c2217967961014ff593807509feaacd3 
Gratulacje, bardzo fajny sprzęt. Polecam jeszcze tini 2 do kluczy jako brelok. Może zastąpić cały szpej świecący.



d32564de79546990efdc01a6e41210f6.jpg

S20FE 5G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, mariaczi napisał(-a):

Gratulacje, bardzo fajny sprzęt. Polecam jeszcze tini 2 do kluczy jako brelok. Może zastąpić cały szpej świecący.



d32564de79546990efdc01a6e41210f6.jpg

S20FE 5G
 

Dzięki. Widziałem, że masz tupa. Do kluczy mam Olight I3E i jeszcze skilhunt. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czas u mnie na zmiany, tydzień temu pakowałem się na 4 dni w góry - biorę podłączam Olighta h2r Nova kabelkiem magnetycznym i... nie ładuje, zmieniam akumulator na kupiony z pół  roku temu (oryginalny Olight)  i też nie łapie. Wkurzyłem się, bo nocowanie po wiatach, a tu latarka nie działa. Na szczescie naładowałem w zewnętrznej. Niestety Olight zawiódł, ma 4 lata, dbany i oszczędzany a tu lipa. W tygodniu idzie na reklamację i w związku. z tym  zdecydowałem się na Armytek Wizard C2 2330 lm, ale czytam wątek, a tu, że też się psuje... to już nie ma dobrego sprzętu za kilka stówek ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Petzl? 

Na głowę chyba tylko ma modele, ale działa i nie chce przesatać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petzl spoko , używam w różnych warunkach i śmiało mogę polecić przede wszystkim biegam w nocy jesień /zima  - Actik core 450 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, łowca napisał(-a):

I czas u mnie na zmiany, tydzień temu pakowałem się na 4 dni w góry - biorę podłączam Olighta h2r Nova kabelkiem magnetycznym i... nie ładuje, zmieniam akumulator na kupiony z pół  roku temu (oryginalny Olight)  i też nie łapie. Wkurzyłem się, bo nocowanie po wiatach, a tu latarka nie działa. Na szczescie naładowałem w zewnętrznej. Niestety Olight zawiódł, ma 4 lata, dbany i oszczędzany a tu lipa. W tygodniu idzie na reklamację i w związku. z tym  zdecydowałem się na Armytek Wizard C2 2330 lm, ale czytam wątek, a tu, że też się psuje... to już nie ma dobrego sprzętu za kilka stówek ? 

 

 

Szukaj starszego wizarda pro najlepiej warm . Nie psuje się gwar 10 lat .resztę sobie wygoolujesz 😀😀😀😀😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Wulfgar napisał(-a):

Miecz emoji846.png9d4afb867c1ffe3fc5f3d8e10efec488.jpg

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
 

 

Czym przyebałeś w niebo?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Wulfgar napisał(-a):

Miecz emoji846.png9d4afb867c1ffe3fc5f3d8e10efec488.jpg

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
 

 

Uważaj bo promień świetlny dotrze do jakiejś obcej galaktyki i ściągnie kosmitów 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Czym przyebałeś w niebo?
 
Convoy l21b

Polecam grupę Latarkowa na FB, też jestem zielony z tego tematu, a tam panowie mają ogromną wiedze.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.