Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze nie masz fotki z działąnia combo wizarda i C8+ :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mam .ale ..... zawsze można zrobić 😉😀😉 w najbliższym czasie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki smutek mnie dopadł - zgubiłem  latarkę EDC  Olight s1a zasilaną  AA (14500) . Pomyślałem, szkoda - ale kupię nową i tu niespodzianka... w zasadzie wszystkie nowe mają słabsze parametry. Pozostaje  chyba tylko Fenix.  Może ktoś  coś poleci  zasilane  aku 14500 + AA ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trafił się Convoy S 21E.

W porównaniu z S 21A i S 2+ -

- wyłącznik na korpusie, możliwość ładowania przez usb c, płynna regulacja mocy.

Poniżej zestawienie wyżej wymienionych:

 

 

Convoy x3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielki smutek mnie dopadł - zgubiłem  latarkę EDC  Olight s1a zasilaną  AA (14500) . Pomyślałem, szkoda - ale kupię nową i tu niespodzianka... w zasadzie wszystkie nowe mają słabsze parametry. Pozostaje  chyba tylko Fenix.  Może ktoś  coś poleci  zasilane  aku 14500 + AA ? 
Zerknij na nowszą Olight S2R2. Tam już siedzi 18650 a niewiele większa od starszej s1a.

Lubię Olighty za prosty sterownik bez miliona klików. Mój najnowszy nabytek to Arkfeld Winter 3 Titanium.



c57b784ad83e93f56341b40b0aecc230.jpg

S20FE 5G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mariaczi napisał(-a):

niewiele większa od starszej s1a.

Jest dużo większą i mocniej świecie. Miałem jedna i druga jest różniącą w wielkość w mocy świecenia i czasu świecenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 18650 mam  dwie, ale potrzebuję na AA, taką  małą. Kupiłem w piątek Fenixa e12 v2.0  - niestety beznadziejna przy S1A...  to byłprawdziwy  skarb  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Zerknij na nowszą Olight S2R2. Tam już siedzi 18650 a niewiele większa od starszej s1a.

Lubię Olighty za prosty sterownik bez miliona klików. Mój najnowszy nabytek to Arkfeld Winter 3 Titanium.



S20FE 5G



Co to za długopis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Co to za długopis?
Tytanowy, chiński w super jakości. Polecam. W tej cenie to hit:

73,90 zł 40%OFF | Przenośny długopis ze stopu tytanu pisanie długopis sprzęt narzędzie na zewnątrz podróży prezent biurowy
https://a.aliexpress.com/_ExT0tOz

S20FE 5G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tytanowy, chiński w super jakości. Polecam. W tej cenie to hit:

73,90 zł 40%OFF | Przenośny długopis ze stopu tytanu pisanie długopis sprzęt narzędzie na zewnątrz podróży prezent biurowy
https://a.aliexpress.com/_ExT0tOz

S20FE 5G

Dzięki wielkie, zamówiłem dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 4.03.2023 o 19:11, revolta4 napisał(-a):

Nowy nabytek 

 

 

 

20230304_185605.jpg

 

I jak wrażenia? Nie za duża?

 

U mnie kliknięty Wurkkos TS25 z diodami Nichia519A. Z przesyłką 38$. Jak przyjdzie, to się pochwalę.

 

https://wurkkos.com/products/wurkkos-ts25-powerful-4000lm-edc-21700-flashlight-quad-tir-optic-with-multi-color-aux-leds,anduril-20-ui,usb-c-charging-power-bank?VariantsId=10449

 

Edytowane przez Louis Cypher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Louis Cypher napisał(-a):

 

I jak wrażenia? Nie za duża?

 

U mnie kliknięty Wurkkos TS25 z diodami Nichia519A. Z przesyłką 38$. Jak przyjdzie, to się pochwalę.

 

https://wurkkos.com/products/wurkkos-ts25-powerful-4000lm-edc-21700-flashlight-quad-tir-optic-with-multi-color-aux-leds,anduril-20-ui,usb-c-charging-power-bank?VariantsId=10449

 

 

 

Chciałem koniecznie z jedną dioda .chciałem spróbować aku większego 21700 czy będzie dłuższy czas pracy ,ma fajne tryby pracy .andrulin mi nie pasuje wogole lubię prostotę. Jak mówisz jest ciężka. Mam wszystkie latarki na 18650 i TS22 czuć w ręku i to mocno ale się przyzwyczajam .chyba się polubimy .power bank w niej się przyda ,ładowanie usb też. Myślę że będzie dobrze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

Chciałem koniecznie z jedną dioda .chciałem spróbować aku większego 21700 czy będzie dłuższy czas pracy ,ma fajne tryby pracy .andrulin mi nie pasuje wogole lubię prostotę. Jak mówisz jest ciężka. Mam wszystkie latarki na 18650 i TS22 czuć w ręku i to mocno ale się przyzwyczajam .chyba się polubimy .power bank w niej się przyda ,ładowanie usb też. Myślę że będzie dobrze 

 

Trochę się obawiam ciężaru - moja TS25 też jest na 21700... tylko trochę krótsza...

 

 

 

sg-11134201-23010-4goy4tarh4lv05.jpeg

 

 

Aaa, i ma fajny bajer z diodami aux 😎

 

 

7f32b5aec1.jpeg

file.jpeg

Edytowane przez Louis Cypher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

 

Trochę się obawiam ciężaru - moja TS25 też jest na 21700... tylko trochę krótsza...

 

 

 

sg-11134201-23010-4goy4tarh4lv05.jpeg

 

 

Aaa, i ma fajny bajer z diodami aux 😎

 

 

7f32b5aec1.jpeg

file.jpeg

Ale ogólnie zadowolony ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Ale ogólnie zadowolony ? 


Dopiero zamówiona. Czekam na dostawę z Chin. Przyjedzie - to napiszę kilka słów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):


Dopiero zamówiona. Czekam na dostawę z Chin. Przyjedzie - to napiszę kilka słów. 

 

 

A ok 

 

No ja wybieram zawsze  najprostrze konstrukcje 3 - 5 trybów prosto żeby było nie lubię wszystkich programowalnych sterowników. Naciśnij 24 razy przejdź w miganie naciśnij 56 razy, wybierz tryb naciśnij 33 razy zatwierdzenia. Naciśnij 78 razy zablokuj .tragedia ! 

10 

40 

100 procent .starczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
A ok 
 
No ja wybieram zawsze  najprostrze konstrukcje 3 - 5 trybów prosto żeby było nie lubię wszystkich programowalnych sterowników. Naciśnij 24 razy przejdź w miganie naciśnij 56 razy, wybierz tryb naciśnij 33 razy zatwierdzenia. Naciśnij 78 razy zablokuj .tragedia ! 
10 
40 
100 procent .starczy 
Niestety dziś większość latarek wychodzi właśnie na Andruilu i tam trzeba się naklikać. Też tego nienawidzę. 3 tryby i jest git. Lubię moona. Odpowiada mi sterownik Olighta, prosto i intuicyjnie.


05dc65742885e82d861ddfb513efeba1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wybrałem ts22. 1.2.3.4 tryby i dwuklik turbo .koniec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Tutaj jest prostszy sterownik, ale też trochę do zapamiętania

 

 

IMG_3456.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W ubiegłym roku dokonał żywota sterownik w sofirnie SP35. Kolega Mar3 zmodował mi światełko. Prosty sterownik 10%-40%-60%-100% i jest bajunia. Ok 1500lm z 3x18650 i głęboki teksturowany ref. Świeci w cholerę daleko i dość szeroko. Do tego prund się nie chce skończyć...

 

Super światło w teren

 857294ddd2b82750efd07ae8762abfdb.jpg&key=2d5f8da5f152cd19c2258a992f89aea94f48e1ebec9c771f25256cafac86a0c0b263e2619f6acbe50ca99dd24eb783f2.jpg&key=dbe1cb588ec4481dcef58142a62d38b540edcd6144ff356839d8661dc54ae2c7






5a3ed23553adaeb582d67dce337acc49.jpg

Edytowane przez mariaczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle zostało ze wszytskich moich latarek

Jeszcze do przemyślenia czy convoy s2+ nie pójdzie do ludzi. Albo zostawię to ekstremalnego tyrania .

 

 

 

20230307_184127.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio dokupiłem S2+ i w zestawie dobrze sie uzupełniają (jedna standardowy odbłyśnik druga z kolimatorem OP)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jan napisał(-a):

ja ostatnio dokupiłem S2+ i w zestawie dobrze sie uzupełniają (jedna standardowy odbłyśnik druga z kolimatorem OP)

 

 

Z jaką dioda ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.