Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mario1971

Zegarek sportowy na bransolecie do 4K

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

@mario1971 nie szukasz może pracowników w moim rejonie? :DWarto te 20 lat popracować ;)B) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kwiatek napisał:

@mario1971 nie szukasz może pracowników w moim rejonie? :DWarto te 20 lat popracować ;)B) 

Mam stałą ekipę w firmie :)

 

To już jak dobrze wyliczyłem 12 lub 13-ty wydany zegarek na jubileusz XX-cia pracy. W przyszłym roku szykuję się do wydania kolejnych 4 sztuk, a na rok 2022 aż 7 sztuk! 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i brawo. Fajnie by było, gdyby więcej pracodawców tak doceniało  pracowników, bo z mojego doświadczenia wśród "prywaciarzy" taka praktyka prawie nie istnieje... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się. Znam firmę, gdzie po 20 latach pracy każdy pracownik dostaje premię w wysokości 3 x aktualna pensja.

Natomiast inicjatywa @mario1971 jako właściciela/szefa firmy - jak najbardziej chwalebna i słuszna. I z pewnością przynosząca długofalowo korzyści i firmie i pracownikom.

 

Czekam niecierpliwie na kolejną turę. Może znowu będziemy mieli okazję coś powymyślać i podoradzać 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Perpetuum Mobile napisał:

Zdarza się. Znam firmę, gdzie po 20 latach pracy każdy pracownik dostaje premię w wysokości 3 x aktualna pensja.

Natomiast inicjatywa @mario1971 jako właściciela/szefa firmy - jak najbardziej chwalebna i słuszna. I z pewnością przynosząca długofalowo korzyści i firmie i pracownikom.

 

Czekam niecierpliwie na kolejną turę. Może znowu będziemy mieli okazję coś powymyślać i podoradzać 😁

Nie ma sprawy.:) Za rok będzie czterech facetów, ale za dwa lata z kolejnej siódemki będą jak dobrze pamiętam aż trzy kobiety. One mają alternatywę; zegarek lub biżuteria. 2023 rok będzie pod tym względem rekordowy  - aż ośmiu pracowników wejdzie w jubileusz.

 

Wszystko to jednak pod warunkiem, że nic się do tego czasu nie spierdziuli w firmie... 🤞 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Perpetuum Mobile napisał:

Skoro Covid-19 Was nie ruszył, to może już nic Was nie ruszy 🤳

Oby.

Trochę ruszył. Export praktycznie na 2,5 miesiąca padł, podobnie jak catering do szkół, restauracji i hoteli. Umarła całkowicie sprzedaż do klientów vendingowych oraz agencji reklamowych. 

 

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeszcze długo nie będzie z górki. Ale musimy to wytrzymać. Trzeba się więcej napracować, by zrealizować minimum to, co w latach poprzednich. Ludzie nauczyli się żyć bardziej oszczędnie. Całe lata będą pamiętać o tym, to się wydarzyło...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się sprawzda powiedzenie że bogatych kryzys nie rusza. Na przykładzie MOJEGO PRACODAWCY, którY produkuje zabawki do off-roadu (raczej trzeba mieć trochę kasy żeby takiE kupić) zamówienia spadły w kwietniu, a teraz wracamy do normalnego poziomu i walimy na 100%.

Edytowane przez Boniek88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folie pościągane, we wtorek wyląduje już na właściwym nadgarstku :)

20200618_084314-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ci juz @mario1971 - GENIALNY wybor, wersja z czarna luneta duzo lepiej sie prezentuje i bardziej pasuje do charakteru zegarka. Dla mnie bomba, sam szukam HAQ i szczerze mowiac ta wersja jest obledna, chyba czas dopisac. Masz pod reka numer referencji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dygresję, ale skoro dopiero będzie przekazany docelowemu właścicielowi, to czemu folie już pościągane? Wolałbym dostać zegarek w stanie fabrycznym😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Bo jako prezent, to zdecydowanie wygląda to bardziej estetycznie i ładniej w pudełku, niż zegarek pozaklejany foliami. Nie uważasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, cordi7 napisał:

Pisalem ci juz @mario1971 - GENIALNY wybor, wersja z czarna luneta duzo lepiej sie prezentuje i bardziej pasuje do charakteru zegarka. Dla mnie bomba, sam szukam HAQ i szczerze mowiac ta wersja jest obledna, chyba czas dopisac. Masz pod reka numer referencji?

(Longines L3.729.4.56.6)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Kwiatek napisał:

Bo jako prezent, to zdecydowanie wygląda to bardziej estetycznie i ładniej w pudełku, niż zegarek pozaklejany foliami. Nie uważasz?

Ja tak nie uważam. Wolałbym zdecydowanie dostać z oryginalnymi foliami producenta i mieć świadomość, że jestem pierwszym, który zakłada go bez folii😀 Rozfoliowany to dla mnie taka prawie używka😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, solti napisał:

Przepraszam za dygresję, ale skoro dopiero będzie przekazany docelowemu właścicielowi, to czemu folie już pościągane? Wolałbym dostać zegarek w stanie fabrycznym😉

 

24 minuty temu, Kwiatek napisał:

Bo jako prezent, to zdecydowanie wygląda to bardziej estetycznie i ładniej w pudełku, niż zegarek pozaklejany foliami. Nie uważasz?

Marcin odpisał już za mnie. To jest zegarek na prezent :)

 

Zegarek był kompletnie oklejony foliami. Koperta, bransoleta, osobno mini folie na zapięciu i endlinkach oraz plastikowe zabezpieczenie pod koronką. Wszystkie folie usunąłem, oczyściłem z resztek kleju, odciąłem metkę w plastikowym logo z ceną, ustawiłem koronkę na pozycji A i wcisnąłem ją - zegarek samoczynnie ustawił godzinę i datę. Fajnie to wszystko wyglądało, jak wskazówki się przestawiały a następnie samoczynnie ustawiła się data.  

4 minuty temu, solti napisał:

Ja tak nie uważam. Wolałbym zdecydowanie dostać z oryginalnymi foliami producenta i mieć świadomość, że jestem pierwszym, który zakłada go bez folii😀 Rozfoliowany to dla mnie taka prawie używka😆

A Longinesa dostaje zegarkowy laik, dotychczas nie noszący w ogóle zegarków. Ściągnięcie folii wymaga umiejętności, szczególnie tych z endlinków, a jubilat to 125kg żywej wagi, palce grube niczym parówki. Na szczęście bransoleta będzie pasować prawie że na styk - nadgarstek 21 cm... ;)  

18 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

Prezentuje się doskonale. 👍👏🤩

Wygląda naprawdę świetnie a leży na łapce dużo lepiej niż Lonżin Hydroconquest .


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem na końcu języka takie pytanie, czy bransoleta była skracana, bo na zdjęciu zegarek leżał ładnie na ręce i bransoleta wyglądała na dopasowaną.

Teraz już się domyślam, że bransoleta jest na pełnej długości a to "łapka" jest taka konkretna 😆

Lonigines VHP - definitywnie wylądował na mojej liście życzeń/marzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

No właśnie miałem na końcu języka takie pytanie, czy bransoleta była skracana, bo na zdjęciu zegarek leżał ładnie na ręce i bransoleta wyglądała na dopasowaną.

Teraz już się domyślam, że bransoleta jest na pełnej długości a to "łapka" jest taka konkretna 😆

Lonigines VHP - definitywnie wylądował na mojej liście życzeń/marzeń.

Te fotki są zrobione na mojej mikrej 18,5 cm łapce przy okazji zdejmowania folii i podglądnięcia na zdjęciach, czy nie pozostały gdzieś jeszcze resztki kleju.

 

Jubilat miał wcześniej zrobiony pomiar łapy, sprawdzałem następnie w salonie białą VHP na ręce kolegi o podobnych gabarytach. W Jubitomie poinformowali mnie, że gdyby bransoleta była za mała, to można bezpłatnie domówić ogniwa. Aż mnie zatkało...  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mario1971 napisał:

Jubilat miał wcześniej zrobiony pomiar łapy, sprawdzałem następnie w salonie białą VHP na ręce kolegi o podobnych gabarytach. W Jubitomie poinformowali mnie, że gdyby bransoleta była za mała, to można bezpłatnie domówić ogniwa. Aż mnie zatkało...  

 

W sumie, w tym przedziale cenowym to już powinno się trochę konkurować obsługą klienta i serwisem. To przynosi rezultaty.

Efekt "Wow" jaki wywołała ta propozycja - w kontekście ceny zegarka - z pewnością wart kosztu paru ogniw i usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał:

Ściągnięcie folii wymaga umiejętności, szczególnie tych z endlinków

Ty to napisałeś tak zupełnie na poważnie?😵

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, solti napisał:

Ty to napisałeś tak zupełnie na poważnie?😵

No...:)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Nie drążcie. 😂

 

Też byście chcieli rozpakować, ściągnąć folie, przymierzyć i wszystko poustawiać.

Ważne, że nadal nie porysowany.

 

Poza tym, jakby potem wyglądał taki zegarek u kogoś na ręce z foliami na endlinkach? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.