Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bober5264

Nowy regulamin bazarku

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby miło jakby moderatorzy nie dawali idiotycznych komentarzy do ofert, niezwiązanych z regulaminowością danej oferty. Jak czytam niektóre to mam wrażenie że tę robotę robią na kielichu. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Fifi, jak ktoś sobie robi jaja z regulaminu i ma go głęboko w D... to dlaczego moderator nie może trochę pośmieszkować razem z nim?

Nie trzeba być po kielichu żeby być tak urokliwie zabawnym jak nasza moderacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że chodziło o takiego niesubordynowanego osobnika ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Zgaduję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Byłoby miło jakby moderatorzy nie dawali idiotycznych komentarzy do ofert, niezwiązanych z regulaminowością danej oferty. Jak czytam niektóre to mam wrażenie że tę robotę robią na kielichu. 

 

16 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

Fifi, jak ktoś sobie robi jaja z regulaminu i ma go głęboko w D... to dlaczego moderator nie może trochę pośmieszkować razem z nim?

Nie trzeba być po kielichu żeby być tak urokliwie zabawnym jak nasza moderacja.

Brak ceny to regulaminowo czy nie?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Byłoby miło jakby moderatorzy nie dawali idiotycznych komentarzy do ofert, niezwiązanych z regulaminowością danej oferty. Jak czytam niektóre to mam wrażenie że tę robotę robią na kielichu. 

 

Zamiast zarzucać innym, że piszą po kielichu, napisz lepiej po czym masz takie mentorskie zjazdy :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kleju szewskim, a ten kielich to była przenośnia, nie bierz do siebie. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że takie mamy czasy, że wszyscy jesteśmy nożycami...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
13 minut temu, mario1971 napisał(-a):

 

Brak ceny to regulaminowo czy nie?

Nie wiem, tez mi się nie chciało regulaminu czytać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kwiatek napisał(-a):

Nie wiem, tez mi się nie chciało regulaminu czytać ;) 

Kurna Marcin, sędzia powinien się znać na prawie :) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Od bazarku jest ino jeden sędzia i nie jestem nim ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, eye_lip napisał(-a):

Byłoby miło jakby moderatorzy nie dawali idiotycznych komentarzy do ofert, niezwiązanych z regulaminowością danej oferty. Jak czytam niektóre to mam wrażenie że tę robotę robią na kielichu. 

👍


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumując kupując jeden pakiet mogę wystawić jeden zegarek przez jeden miesiąc?

jeśli sprzeda się szybko to abonament dalej działa i mogę wystawić w jego miejsce inny?

czy po prostu to jest ogłoszenie ważne max miesiąc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz jeden pakiet ważny 30 dni i tyle czasu jest ważny a czy sprzedaż jeden zegarek czy kilkanaście w tym temacie to Twoja sprawa ☺️ 

Przynajmniej ja to tak rozumiem ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeszcze raz.

 

Pakiet np. 2 tematów ważny jest bezterminowo - możesz go użyć kiedy chcesz. Jeden temat teraz, drugi za rok.

Wystawiony temat jest widoczny 30 dni. Potem jak chcecie by on nadal był na forum musicie mieć pakiet tematów i napisać nowe ogłoszenie.

 

To nie jest zawiłe.

Pakiety się sumują - możecie dowolnie dokupować i zwiększać ilość tematów możliwych do dodania.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie jest to takie proste i zrozumiałe, a pytamy by nie dostać ostrzeżeń, które serwowałeś wielokrotnie lekką ręką za niestosowanie się do kompletnie niezrozumiałego regulaminu poprzedniej wersji bazarku 🤯

 

Ja ponowię pytanie: Czy w ramach jednego pakietu/tematu (ważnego 30 dni) mogę dowolnie rotować zegarki przez te 30 dni? Tzn. jeden się sprzeda po 3 dniach, to wymieniam na inny, który się sprzeda po 10 dniach, a potem nadal w ten sam temat wstawić 3 zegarek, który będzie sobie leżał do końca 30 dniowego okresu ważności?

 

Czy temat można "podbijać" co 48h, jak poprzednio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Chorwat napisał(-a):

Tzn. jeden się sprzeda po 3 dniach, to wymieniam na inny, który się sprzeda po 10 dniach, a potem nadal w ten sam temat wstawić 3 zegarek, który będzie sobie leżał do końca 30 dniowego okresu ważności?

Oczywiście, że nie możesz edytować. Jeden temat to dany zegarek, a nie slot na nielimitowaną ilość zegarków - wtedy po co ten limit.

2 minuty temu, Chorwat napisał(-a):

Czy temat można "podbijać" co 48h, jak poprzednio?

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli temat ma znikać po 30 dniach, to moim zdaniem podbijanie co 48h należałoby wykluczyć. Jak się nie sprzeda to wystawiam jeszcze raz, a w trakcie tych 30 dni mogę edytować, np. zmianę ceny.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Mirosuaw napisał(-a):

Jeśli temat ma znikać po 30 dniach, to moim zdaniem podbijanie co 48h należałoby wykluczyć. Jak się nie sprzeda to wystawiam jeszcze raz, a w trakcie tych 30 dni mogę edytować, np. zmianę ceny.

No ale jak nie będzie można podbijać tematu to co Ci da obniżenie ceny jak nikt tego nie zobaczy? 

Jak temat będę miał przeczytany to po co mam do niego wracać skoro znam jego treść ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DawPi napisał(-a):

Oczywiście, że nie możesz edytować. Jeden temat to dany zegarek, a nie slot na nielimitowaną ilość zegarków - wtedy po co ten limit.

 

 

Podsumowując:

 

Kupuję pakiet dwóch tematów. Dzięki temu mogę założyć 2 tematy w dziale "sprzedam". Nie ma znaczenia, czy temat założę po 10 minutach, czy po 10 latach od zakupu pakietu (tu jest owa bezterminowa ważność zakupionego pakietu).

 

Gdy już założę 2 tematy, sprzedam opisane w nich przedmioty i zgłoszę tematy do usunięcia, to aby założyć kolejny temat, muszę sobie wykupić kolejny pakiet (bo poprzedni "zużyłem").

 

Jeżeli przedmiotów z tych 2 tematów nie sprzedam przez 30 dni, to te tematy są usuwane i pakiet jest "zużyty". Aby je ponownie wystawić muszę zakupić nowy pakiet.

 

Dobrze to rozumiem?

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



No ale jak nie będzie można podbijać tematu to co Ci da obniżenie ceny jak nikt tego nie zobaczy?  

Już ktoś wyjaśnił w innym wątku, że podbijanie będzie nadal możliwe.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):


 


Już ktoś wyjaśnił w innym wątku, że podbijanie będzie nadal możliwe.

Toż to ja wiem, odniosłem się tylko do Twojego zdania aby owe podbicie wykluczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DawPi napisał(-a):

Oczywiście, że nie możesz edytować. Jeden temat to dany zegarek, a nie slot na nielimitowaną ilość zegarków - wtedy po co ten limit.

 

 

Czyli nie mogę zmienić ceny w trakcie tych 30 dni???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostałem ostatnio ostrzeżenie to ono się anulowało po zmianach na bazarku??  Jeśli tak to proszę mi je usunąć  🙂

Edytowane przez Rikimaru75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Rikimaru75 napisał(-a):

Jak dostałem ostatnio ostrzeżenie to ono się anulowało po zmianach na bazarku??  Jeśli tak to proszę mi je usunąć  🙂

 

To chyba temat dla IPN-u...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.